7:4

finał (2:2)

17.10.2021, 17:00 • Hala Szkoły Podstawowej nr 2, Polkowice • Runda 6

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (18:51:54)
Atrakcyjna kanonada w Polkowicach. Górnik postawił na swoim, choć spotkanie rozpoczęło się dla niego fatalnie. Gospodarze nie zamierzali jednak pogodzić się z niekorzystny rezultatem i w drugiej połowie zapewnili sobie zwycięstwo 7:4.

40

40

Ostatnia minuta spotkania.

39

Przerwa na żądanie szkoleniowca w przedostatniej minucie.

39

Gol dla AZS-u UG!
Strzelcem bramki SZYMON WROŃSKI.

To może być ostatnie słowo w sprawie wyniku przyjezdnych. Po trafieniu Szymona Wrońskiego gdańszczanie mogą pochwalić się nieco lepszym rezultatem.

37

Kornel Ciupka napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

37

Gol dla KS-u Polkowice! Strzelcem bramki DAWID BIAŁY.

W ten sposób już dziesięć trafień w konfrontacji beniaminków. Dawid Biały jest kolejnym zawodnikiem, który przymierzył do bramki już odrobinę zniechęconych swoimi niepowodzeniami gości.

36

Gol dla KS-u Polkowice! Strzelcem bramki MARCEL WOLAN.

Już chyba żadna siła nie odbierze rozpędzonym gospodarzom przełomowego zwycięstwa. Górnik Polkowice punktuje z żelazną konsekwencją swojego przeciwnika.

34

Gol dla KS-u Polkowice! Strzelcem bramki KAROL NIKODEM.

Szaleństwo gospodarzy, ale trudno się temu dziwić. Karol Nikodem ponownie cieszy się z pokonania bramkarza przeciwnika. Górnik Polkowice jest coraz bliżej wywalczenia kompletu punktów.

31

Górnik Polkowice ponownie na prowadzeniu. Rewelacyjna reakcja gospodarzy na wyrównanie. Takimi trafieniami, jak to Marcela Wolana, można odebrać przeciwnikom ochotę do atakowania.

30

Futsaliści na półmetku drugiej połowy spotkania.

30

Strzelcem bramki JAKUB DOMŻALSKI.

Ten sam zawodnik strzelił pierwszego gola przed przerwą i ten sam stara się zmobilizować przyjezdnych do żwawszego atakowania w drugiej części. Wyrównanie uderzeniem Jakuba Domżalskiego.

28

Trudno dziwić się ekspresyjnej radości polkowiczan. Trafienie Marcela Wolana jest ich trzecim z rzędu. Górnik podniósł się po totalnym falstarcie i teraz to on jest na prowadzeniu.

25

Po przerwie dwa przewinienia i oba zostały popełnione przez nieprzebierających w środkach zawodników z Gdańska.

22

Futsaliści zmobilizowani do atakowania po powrocie z szatni na boisko.

21

Pierwsza połowa całkiem dynamiczna i drużyny zadały sobie w niej po dwa mocne ciosy. Górnik Polkowice odrobi dwubramkową stratę do AZS UG Gdańsk i druga część rozpocznie się od stanu 2:2.

20

7:4

finał (2:2)

Gole: 8. Biały, 18. Wyzga, 28. Wolan, 31. Wolan, 34. Nikodem, 36. Wolan, 37. Biały – 3. Domżalski, 5. Sidor, 30. Domżalski, 39. Wroński

Kartki:   12. Nikodem (GPL), 37. Ciupka (GPL) – 5. Formela (GDA), 17. Wesserling (GDA)

Górnik Polkowice: Duda, Wojtowicz – Biały, Olszewski, Nikodem, Ciupka, Wolan, Nahajcew, Holowka, Wyzga, Karpiński, Lutai.

AZS UG Gdańsk: Sasiak, Zelma – Formela, Depta, Domżalski, Majchrzak, Sidor, Urtnowski, Wesserling, Kreft, Wardowski, Wroński.

Sędziowie: Orliński, Struski – Kwaśny, Kubiszyn