FOGO Futsal Ekstraklasa

AZS UW Darkomp Wilanów – FIT-MORNING Gredar Brzeg

7:2

finał (2:1)

16.10.2021, 16:00 • Centrum Sportu Wilanów, Wiertnicza 26A • Runda 6 • Maria Wyrzykowska

Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne prowadzone na naszym portalu! (17:36:58)
7-2 wygrywa AZS UW. Pierwsza połowa nie była dla nich łatwa, ale w drugiej byli niesamowicie skuteczni i zasłużenie wygrywają to spotkanie. Goście próbowali jeszcze się podnieść, ale bramka na 7-2 w końcówce to zbyt mało.

40

Timeout dla gospodarzy.

40

Gol dla FIT-MORNING Gredar Futsal Brzeg! Samobójcze trafienie zalicza LISNYCHENKO. Podanie w pole karne i niefortunnie interweniuje Lisnychenko, pakując piłkę do własnej bramki.

40

Żółtą kartkę otrzymuje Zaiets (FIT-MORNING Gredar Futsal Brzeg).

38

Faulowany Makowski i to piąte przewinienie gospodarzy. Każde kolejne będzie skutkowało przedłużonym rzutem karnym.

37

Z dystansu uderzał Kozhemiaka, będzie rzut rożny.

36

Szansa Witka, ale nie trafia w bramkę z najbliższej odległości!

36

Gol dla AZS-u UW Wilanów! Strzelcem bramki MARCINKOWSKI. Zamieszanie w polu karnym po rzucie rożnym i wykorzystuje to kapitan UW, zdobywając swoją drugą bramkę!

35

Żółtą kartkę otrzymuje Witek (FIT-MORNING Gredar Futsal Brzeg).

35

Gol dla AZS-u UW Wilanów! Strzelcem bramki PRZYBOREK. Szybko zemściła się gra z lotnym bramkarzem! Strata i uderzenie Przyborka z własnej połowy wpada do siatki!

35

Z lotnym bramkarzem zagrają goście, w tej roli Witek.

35

Żółtą kartkę otrzymuje Budych (FIT-MORNING Gredar Futsal Brzeg).

35

Timeout dla gości.

35

Gol dla AZS-u UW Wilanów! Strzelcem bramki MARCINKOWSKI. Z lewej strony wstrzelił piłkę Klaus i kapitan UW musiał tylko dołożyć nogę! 5-1!

33

Witek wstrzelił piłkę z prawego skrzydła, ale nie zdążył zamknąć akcji Nastai.

32

Gol dla AZS-u UW Wilanów! Strzelcem bramki LISNYCHENKO. Szybki kontratak, popędził prawą stroną zawodnik UW i zdobył bramkę na 4-1!

7:2

finał (2:1)

Gole: 9. Pikiewicz, 20. Klaus, 22. Pikiewicz, 32. Lisnychenko, 35. Marcinkowski, 35. Przyborek, 36. Marcinkowski – 19. Kozhemiaka, 40. Lisnychenko (sam.)

Kartki:   5. Starek (UWW), 21. Marcinkowski (UWW) – 20. Grochowski (BRZ), 35. Budych (BRZ), 35. Witek (BRZ), 40. Zaiets (BRZ)

AZS UW Darkomp Wilanów: Wójcik (Mianowicz) – Klaus, Lifanov, Marcinkowski, Pikiewicz – Kępiński, Przyborek, Starek, Piwowarczyk, Rabiej, Wielgat, Lisnychenko

FIT-MORNING Gredar Brzeg: Zaiets (Budych) – Rojek, Nastai, Witek, Jose Pepo – Kozhemiaka, Sykulski, Grochowski, Boczarski, Makowski, Kucharski, Kędra

Sędzia I: Grzegorz Wiercioch
Sędzia II: Dawid Konieczny
Sędzia III: Artur Mital
Sędzia IV: Mariusz Bors