Fortuna Puchar Polski

KSZO Ostrowiec Św. – GKS Tychy

1:2

finał (1:1)

28.09.2021, 19:29 • Miejski Stadion Sportowy „KSZO”, Ostrowiec Św. • 1. runda • Info o zminach stanu (Sebastian)

STS: 4.0 4.0 1.82

GKS Tychy pozostaje w rywalizacji o zdobycie Fortuna Pucharu Polski. Co prawda trzecioligowiec objął prowadzenie, ale podopieczni Artura Derbina odwrócili wynik na 2:1 uderzeniami Damiana Nowaka oraz Gracjana Jarocha. (21:22:55)

90+4

90

Doliczony czas.

78

Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Kargulewicz, na boisku pojawia się K. Piątek.

77

Zmiana w drużynie KSZO Ostrowiec Św.: z boiska schodzi Kuzior, na boisku pojawia się Dereń.

75

Pozostał kwadrans podstawowego czasu gospodarzom na odrobienie strat do przeciwnika i przynajmniej doprowadzenie do dogrywki w ostatnim wtorkowym meczu w Fortuna Pucharze Polski.

70

Zmiana w drużynie KSZO Ostrowiec Św.: z boiska schodzi Gruchała-Węsierski, na boisku pojawia się Zając.

68

Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Jaroch, na boisku pojawia się Malec.

68

Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Nowak, na boisku pojawia się Grzeszczyk.

61

Zmiana w drużynie KSZO Ostrowiec Św.: z boiska schodzi Majda, na boisku pojawia się Żurek.

49

Gol dla GKS-u!
Strzelcem bramki GRACJAN JAROCH.

46

Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Kozina, na boisku pojawia się Biel.

46

Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Pawlusiński, na boisku pojawia się J. Piątek.

46

Pierwsza połowa meczu zakończona remisem 1:1. Gospodarze nie utrzymali prowadzenia wywalczonego strzałem Michała Nawrota, ponieważ już po upływie podstawowych minut gola zdobył Damian Nowak.