3:1

finał (0:0)

26.09.2021, 12:30 • Stadion Bruk-Bet, Nieciecza • 9. kolejka • Jarek

STS: 2.85 3.25 2.55

Spotkanie w Niecieczy dobiegło końca! Druga połowa była zwariowana – najpierw gol Górnika, później powtórzony karny dla gospodarzy i ostatecznie zwycięstwo Termaliki aż 3:1! Warto dodać, ze dla zawodników Mariusza Lewandowskiego to pierwsze ligowe zwycięstwo po powrocie do Ekstraklasy. Dziękuję za uwagę! (14:28:21)

90+7

Rzut wolny dla miejscowych na własnej połowie boiska.

90+5

Nieporozumienie Tosevskiego z Podolskim i z ciekawej sytuacji wyszedł bardzo nieudany strzał.

90+4

Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Muris Mešanović, na boisku pojawia się Martin Zeman.

90+3

Obiecująco zapowiadała się akcja Termaliki, ale zagranie Mesanovicia do Śpiewaka było zbyt lekkie.

90+2

Na spalonym złapany Tosevski.

90+1

W nieprzepisowy sposób powstrzymywany na prawym skrzydle Śpiewak. Gospodarze, co zrozumiałe, nie spieszą się aż tak ze wznowieniem gry.

90

Aż o osiem minut przedłużona została druga połowa spotkania!

89

Faulowany na połowie rywali Gryszkiewicz i arbiter dyktuje rzut wolny dla Górnika.

88

Nieudanie w ofensywie miejscowi. Szybko wznawia grę Sandomierski.

87

Zmiana w drużynie Górnik Zabrze: z boiska schodzi Bartosz Nowak, na boisku pojawia się Kristijan Toševski.
Zmiana w drużynie Górnik Zabrze: z boiska schodzi Alasama Manneh, na boisku pojawia się Jean Mvondo.

85

Niezła próba Nowaka, ale znów minimalnie zabrakło precyzji.

84

Żółtą kartkę otrzymuje Adrian Gryszkiewicz (Górnik Zabrze).

83

Pewnie wybija piłkę Terpiłowskiego po dośrodkowaniu w pole karne gospodarzy.

81

Huknął z dystansu Dadok, ale pewnie interweniował Budziłek.

80

Dziesięć minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Były jednak przerwy, więc z pewnością sporo doliczy arbiter.

78

Wyraźnie faulowany na własnej połowie Wasielewski.

76

76. Piotr WLAZŁO - 3:1

76

Gol dla Termaliki!
Teraz już inaczej wykonany rzut karny przez PIOTRA WLAZŁO, ale Sandomierski znów został pokonany!

75

Żółtą kartkę otrzymuje Lukas Podolski (Górnik Zabrze).

75

Kolejna jedenastka dla Termaliki!

74

Znów mamy interwencję VAR. Arbiter sprawdzał, czy Podolski nie faulował w polu karnym!

74

Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Bartłomiej Kukułowicz, na boisku pojawia się Adam Hloušek.

73

Zmiana w drużynie Górnik Zabrze: z boiska schodzi Erik Janża, na boisku pojawia się Mateusz Cholewiak.

70

70. Kacper ŚPIEWAK - 2:1

70

Co tu się dzieje! Kilka minut i już na prowadzeniu miejscowi! Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła bardzo dobrym strzałem głową popisał się KACPER ŚPIEWAK!

68

68. Piotr WLAZŁO - 1:1

68

Podobnie wykonana jedenastka przez PIOTRA WLAZŁO, ale tym razem uderzenie było zbyt silnie i nie zdołał go wybronić Sandomierski!

67

Wybronił uderzenie Wlazło Sandomierski, ale rzut karny zostanie powtórzony! Przed gwizdek daleko za linię wyszedł golkiper Górnika, stąd ta decyzja.

66

A jednak! Rzut karny dla gospodarzy!

65

Arbiter zbiega do linii bocznej, aby osobiście obejrzeć powtórkę.

64

Zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym Manneh. Arbiter weryfikuje tę sytuację.

63

Małe zamieszanie w polu karnym gości, ale ostatecznie wybił piłkę Janicki.

62

Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Roman Gergel, na boisku pojawia się Kacper Śpiewak.
Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Adam Radwański, na boisku pojawia się Jakub Pek.

61

Strzał Wasielewskiego jedynie w boczną siatkę.

61

Godzina gry w Niecieczy za nami! Obecnie nieco zdezorientowani po utracie bramki są miejscowi.

59

Gergel jest opatrywany przez fizjoterapeutów. Niewykluczone, że konieczna będzie zmiana.

58

Jakiegoś urazu doznał jeden z zawodników gospodarzy i mamy przerwę w grze.

57

Idą za ciosem przyjezdni. Kolejny korner.

55

55. Rafał JANICKI - 0:1

55

Gol dla Górnika Zabrze!
Goście obejmują prowadzenie! Atomowe uderzenie RAFAŁA JANICKIEGO z niedużej odległości i nie miał szans na interwencję Budziłek!

55

Tym razem blokowany Podolski. Jeszcze jeden rzut rożny.

54

Zablokowane uderzenie Dziedzica i korner dla zabrzan.

52

Zupełnie nieudane wykonanie rzutu wolnego przez Kukułowicza.

51

Dziedzic w nieprzepisowy sposób zatrzymywał Terpiłowskiego i arbiter sięga po kartkę.

49

Niezłe podanie Gergela do Terpiłowskiego na piąty metr, jednak jego strzał został zablokowany przez Janickiego!

47

Rzut wolny dla gospodarzy w środkowej strefie boiska. Faulował Manneh.

46

Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Samuel Stefanik, na boisku pojawia się Ernest Terpiłowski.

46

Zmiana w drużynie Górnik Zabrze: z boiska schodzi Piotr Krawczyk, na boisku pojawia się Lukas Podolski.
Zmiana w drużynie Górnik Zabrze: z boiska schodzi Krzysztof Kubica, na boisku pojawia się Adrian Dziedzic.

46

Do przerwy bez goli w Niecieczy. Nudy nie ma, ale zdecydowanie za mało oglądamy celnych strzałów. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

45+2

45+1

Jedną minutę doliczył arbiter.

45

Niecelne wykończenie akcji przez przyjezdnych i od bramki wznawia grę Budziłek.

43

Przerwa w grze związana z jakimś urazem Wiśniewskiego.

42

Błąd defensywy Górnika, ale nie zdołali tego wykorzystać rywale.

41

Janicki ubiegł Mesanovicia i wybił piłkę w aut.

39

Wparował w pole karne rywali Radwański, ale nie udało mu się odegrać piłki do żadnego z kolegów.

37

Tym razem celnie uderzał Nowak, ale bez większych problemów interweniował golkiper rywali.

35

Bezbłędnie w defensywie Gryszkiewicz. Tylko korner dla gospodarzy.

34

Ładnie obrócił się z piłką Nowak na siedemnastym metrze, ale znów zabrakło skuteczności przy wykończeniu.

33

Kubica próbował prostopadłym podaniem uruchomić Krawczyka, ale przejęli piłkę defensorzy Termaliki.

31

Niepotrzebny faul Kukułowicza na własnej połowie boiska.

28

Niecelne uderzenie Mesanovicia.

27

Niedokładnie na lewym skrzydle przyjezdni. Z piątego metra wznowi grę Budziłek.

26

Zbyt mocne zagranie do Mesanovicia i pewnie wyłapał piłkę Sandomierski.

25

Nieźle uderzył zza pola karnego Radwański, ale ostatecznie piłka po jego płaskim strzale pomknęła obok słupka.

24

Skutecznie wybronili się przed akcjami rywali zabrzanie.

23

Niezły okres Termaliki. Teraz to gospodarze starają się mocniej atakować.

20

Dwadzieścia minut gry za nami. Jak na razie spotkanie toczone jest w niezłym tempie.

18

Nieźle z rzutu wolnego uderzał Janża, ale bardzo dobrą interwencją popisał się Budziłek!

17

Pierwsza w tym spotkaniu żółta kartka. Upomniany Wlazło.

17

Zbyt głębokie dośrodkowanie w pole karne Górnika i pewnie wyłapał piłkę Sandomierski.

16

Dośrodkowywał Wlazło z lewej strony, ale zdołał wyblokować to jeden z rywali. Korner dla zawodników Mariusza Lewandowskiego.

14

Miejscowi od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.