Fortuna Puchar Polski

Ślęza Wrocław – Chojniczanka Chojnice

3:2

finał (1:0)

22.09.2021, 16:00 • Kompleks Piłkarski KS Ślęza, Wrocław • 1. Runda • Info o zminach stanu (Sebastian)

STS: 4.4 4.15 1.72

Interesująca wymiana ciosów po przerwie i górą wyszła z niej Ślęza Wrocław. To niżej notowana drużyna z województwa dolnośląskiego awansowała do kolejnej rundy Fortuna Pucharu Polski dzięki zwycięstwu 3:2 z Chojniczanką. (17:59:43)

90

90

Żółtą kartkę otrzymuje Sebastian Olszewski (Chojniczanka Chojnice).

88

Zmiana w drużynie Ślęza Wrocław: z boiska schodzi Pisarczuk, na boisku pojawia się Tkaczyk.

86

Czerwona kartka dla Mateusz Stempin (Ślęza Wrocław).

83

Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Wolsztyński, na boisku pojawia się Klichowicz.
Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Cegiełka, na boisku pojawia się Olszewski.
Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Kasperowicz, na boisku pojawia się Kona.

75

Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Skrzypczak, na boisku pojawia się Mikołajczak.

75

Pasjonująco rozwinęła się rywalizacja po przerwie. Wymiana mocnych ciosów i na kwadrans przed końcem podstawowego czasu bliżej awansu są gospodarze.

69

Gol dla Ślęzy!
Strzelcem bramki PIOTR STĘPIEŃ.

65

Gol dla Chojniczanki!
Bramkę z rzutu karnego zdobywa ARTUR PLĄSKOWSKI..

62

Strzelcem bramki MATEUSZ STEMPIN.

61

Zmiana w drużynie Ślęza Wrocław: z boiska schodzi Tomaszewski, na boisku pojawia się Fediuk.

61

Zmiana w drużynie Ślęza Wrocław: z boiska schodzi Kotyla, na boisku pojawia się Hampel.

54

Strzelcem bramki SAM VAN HUFFEL.

46

Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Mikołajczyk, na boisku pojawia się Mazek.

46

Ślęza Wrocław lepsza w pierwszej połowie spotkania. Prowadzi ona dzięki uderzeniu do bramki w kwadransie poprzedzającym przerwę. Chojniczanka musi gonić przeciwnika.

45+1

45+1

Żółtą kartkę otrzymuje Piotr Kotyła (Ślęza Wrocław).

39

30

Bezbramkowe dwa kwadranse meczu we Wrocławiu. Dobrą szansę na otwarcie rezultatu miał Łukasz Wolsztyński, jednak oddał niecelne uderzenie po podaniu Sama Van Huffela.

29

Żółtą kartkę otrzymuje Adam Samiec (Ślęza Wrocław).

1

Będziemy informować o zmianach w meczu Fortuna Pucharu Polski we Wrocławiu. Ślęza zmierzy się w nim z Chojniczanką. Pierwszy gwizdek Rafała Rokosza w środę o godzinie 16.
Witamy. Mecz rozpocznie się o 16:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

3:2

finał (1:0)

Gole: 39. Stępień, 62. Stempin, 69. Stępień – 54. Van Huffel, 65. Pląskowski (kar.)

Kartki:   29. Samiec (SLW), 45+1. Kotyła (SLW) – 90. Olszewski (CHO)   86. Stempin (SLW)

Ślęza Wrocław: Zabielski – Stempin, Pisarczuk (88. Tkaczyk), Kotyla (61. Hampel), Bohdanowicz, Afonso, Stępień, Niewiadomski, Samiec, Muszyński, Tomaszewski (61. Fediuk).

Chojniczanka Chojnice: Lewandowski – Grolik, Byrtek, Kasperowicz (83. Kona), Mikołajczyk (46. Mazek), Cegiełka (83. Olszewski), Van Huffel, Wolsztyński (83. Klichowicz), Grobelny, Pląskowski, Skrzypczak (75. Mikołajczak).

Sędziowie: Rafał Rokosz (Katowice)