PKO Ekstraklasa

Wisła Płock – Jagiellonia Białystok

3:0

finał (0:0)

18.09.2021, 12:30 • Stadion im. Kazimierza Górskiego, Płock • 8. kolejka • Mateusz

STS: 2.5 3.3 2.9

Dziękujemy, do usłyszenia! (14:32:37)
Koniec, koniec, koniec! Ostatecznie Wisła Płock pokonuje Jagiellonię Białystok 3:0.

90+7

90+5

Tutaj już raczej nic się nie wydarzy. Powoli kończy się ten mecz.

90+3

Michalski zablokował próbę płaskiego dośrodkowania.

90+2

Mało pozytywów, jeśli chodzi o postawę gości. Wisła się przebudziła, a Jagiellonia – nie.

90

Sędzia dorzucił aż sześć minut.

89

Na spalonym złapany Mystkowski.

88

Zmiana w drużynie Jagiellonia Białystok: z boiska schodzi Krzysztof Toporkiewicz, na boisku pojawia się Eryk Matus.

86

Zmiana w drużynie Wisła Płock: z boiska schodzi Damian Warchoł, na boisku pojawia się Filip Lesniak.
Zmiana w drużynie Wisła Płock: z boiska schodzi Łukasz Sekulski, na boisku pojawia się Dawid Kocyła.
Zmiana w drużynie Wisła Płock: z boiska schodzi Damian Rasak, na boisku pojawia się Jorginho.

84

Tu raczej jest już pozamiatane. Wisła jeszcze jednak atakuje.

83

Około dziesięć minut do końca.

81

Żółtą kartkę otrzymuje Dominik Furman (Wisła Płock).

79

79. Łukasz SEKULSKI - 3:0

79

Gol dla Wisły Płock!
Strzelcem bramki ŁUKASZ SEKULSKI. Co tu się dzieje! Kolar dogrywa do Sekulskiego i mamy 3:0!

79

Ależ nam się rozkręcił ten mecz. Szkoda, że dopiero teraz.

78

78. Było groźnie!

78

Ależ szczęście miał Kamiński. Nastić w poprzeczkę!

76

Zmiana w drużynie Jagiellonia Białystok: z boiska schodzi Kacper Tabiś, na boisku pojawia się Przemysław Mystkowski.
Zmiana w drużynie Jagiellonia Białystok: z boiska schodzi Bartosz Bida, na boisku pojawia się Bojan Nastić.

75

75. Damian MICHALSKI - 2:0

75

Strzelcem bramki DAMIAN MICHALSKI. Proszę, proszę, proszę! Kolejny cios Wisły. Ależ się rozkręciła nam ekipa miejscowych.

73

Widać, że płocczanie mocno się rozochocili. Znów zaatakowali i tym razem wywalczyli korner.

71

71. Damian WARCHOŁ - 1:0

71

Strzelcem bramki DAMIAN WARCHOŁ. Nareszcie, nareszcie mamy trafienie! Ładny atak gospodarzy. Poszło dośrodkowanie, a później dwie główki. Najpierw Kolara, później Warchoła!

70

Dwadzieścia minut do końca drugiej połowy. Decydujący fragment spotkania.

69

Rzuty rożne: 2-4.

68

Kolejny rzut rożny dla ekipy z Białegostoku. Ciekawe, czy coś sensownego z tego wyniknie.

67

Niby są natarcia, niby coś się dzieje, ale goli nadal nie notujemy.

64

Jeden z zawodników Jagi zagrywał ręką.

63

Rzut rożny dla Jagiellonii. Za moment może być ciekawie.

61

Jaga próbuje przyspieszyć.

60

Godzina gry już za nami. Nadal mamy 0:0.

59

Zmiana w drużynie Jagiellonia Białystok: z boiska schodzi Michał Żyro, na boisku pojawia się Andrzej Trubeha.

58

Wisła próbuje napierać, ale niewiele z tego wynika.

56

Szwoch już jest opatrywany poza boiskiem. Ma problemy z nogą.

55

Zmiana w drużynie Wisła Płock: z boiska schodzi Mateusz Szwoch, na boisku pojawia się Marko Kolar.

54

Przed chwilą ładnie przymierzył Furman.

54

Szwoch jednak nie jest w stanie grać dalej.

53

Wrócił Szwoch. Zobaczymy, czy będzie w stanie grać dalej.

52

Przytomne zachowanie Rasaka w defensywie. Na razie Wisła gra w dziesiątkę.

51

Szwoch cały czas leży na boisku. Nie wygląda to dobrze. Kibice Wisły na pewno są zaniepokojeni.

50

Kolejne problemy zdrowotne w Wiśle Płock. Gra przerwana.

48

Krótko po przerwie z daleka przymierzył Bida. To nie mogło zaskoczyć bramkarza.

47

Gramy, gramy! Oby tutaj było teraz ciekawiej niż w minionych 45 minutach. Mocno w to wierzymy!

46

Zmiana w drużynie Jagiellonia Białystok: z boiska schodzi Karol Struski, na boisku pojawia się Martin Pospisil.

46

Czas na przerwę! Pierwsza połowa nie obfitowała w emocje. Oby druga była lepsza.

45+3

45+2

Nie wydaje się, by tu jeszcze coś wpadło przed przerwą. Pachnie bezbramkowym remisem po pierwszej partii.

45+1

Sędzia dorzucił trzy minuty.

45+1

Żółtą kartkę otrzymuje Kacper Tabiś (Jagiellonia Białystok).

43

Toporkiewicz zmarnował dobrą okazję.

42

Brakuje emocji, brakuje konkretów. Mamy nadzieję, że druga połowa będzie ciekawsza.

40

Pięć minut do końca regulaminowego czasu pierwszej połowy.

39

Kibice prowadzą głośny doping. Ale zawodnicy jakoś nie mogą złapać wiatru w żagle.

38

Aktualnie tak naprawdę nie ma czego komentować.

35

Dogodnej sytuacji Jagiellonii Białystok na razie nie widzieliśmy. Goście trochę bez pomysłu.

34

Kontuzja Wolskiego na pierwszy rzut oka nie wygląda bardzo groźnie. Najprawdopodobniej to jakieś problemy mięśniowe.

33

Zmiana w drużynie Wisła Płock: z boiska schodzi Rafal Wolski, na boisku pojawia się Dominik Furman.

32

Nie ma wątpliwości. Konieczna będzie zmiana. Wolski już poza grą.

31

Wolski wrócił na murawę, chwilę się poruszał i znów na niej leży.

30

Wolski zszedł z boiska o własnych siłach. Na jego twarzy widoczny jest niemały grymas bólu. Na pewno będzie musiał trochę odpocząć.

29

Niepokojący obrazek. Na placu gry leży Wolski.

28

Ależ dogodna szansa Wisły Płock! Rasak dostał świetną piłkę, ale nie zdołał jej wpakować do siatki. Niesamowite!

26

Czekamy na rozwój wydarzeń, czekamy na jakieś konkrety. Póki co mamy sporo walki, głównie w środku.

25

25 minut rywalizacji za nami, a wynik ani drgnął.

23

Świetna parada Kamińskiego.

22

Niewiele się zmienia.

21

Korner nie przyniósł Wiśle żadnych korzyści.

20

Próbuje zaatakować Wisła, ale dobrze bronią się rywale. Przed momentem zblokowany Wolski.

19

Dobry odbiór Romanczuka.

18

Korner nie przyniósł gościom żadnych korzyści. Wisła szybko wyjaśniła sytuację.

16

Zablokowane dośrodkowanie białostoczan. Rzut rożny dla Jagi.

15

W odpowiedzi nieźle huknął Romanczuk!

14

Ładnie teraz zaatakowała Wisła. Mamy pierwszy celny strzał. Uderzał Rzeźniczak.

13

Bardzo dobry powrót Toporkiewicza. Odebrał piłkę i przerwał akcję rywali.

12

Trochę brakuje teraz emocji i konkretów. Dość chaotyczne poczynania obu zespołów.

11

Wisła dość dobrze defensywnie. Na razie jednak bez fajerwerków w ofensywie.

10

Aktualnie Jaga ma spory kłopot z wyprowadzaniem piłki.

8

Obecnie nie mamy zbyt wielkich emocji.

7

Teraz piłką operuje Jagiellonia Białystok.

6

Teraz gra przeniosła się w okolice środka boiska. Czekamy na rozwój wydarzeń.

5

Pięć minut rywalizacji już za nami. Na razie mamy bezbramkowy remis.

4

Całkiem niezły początek tego spotkania. Obie ekipy wyprowadził już po jednym ciosie.

3

Niebezpieczne dośrodkowanie w pole karne gospodarzy. Postraszyła Jagiellonia Białystok!

2

Wisła Płock ruszyła do ataku, ale nie zdołała oddać celnego uderzenia.

1

Zaczynamy dzisiejszą rywalizację w Płocku.

1

Wisła Płock: Kamiński – Michalski, Lagator, Rzeźniczak – Błachewicz – Wolski, Rasak, Vallo, Szwoch – Sekulski, Warchoł.
Rezerwowi: Węglarz – Cielemięcki, Furman, Jorginho, Kocyła, M. Kolar, Krivocjuk, Lesniak, Zbozień.

Jagiellonia Białystok: Steinbors – Kwiecień, Augustyn, Puerto – Přikryl, Struski, Romanczuk, Bida, Tabiś – Toporkiewicz, Żyro.
Rezerwowi: Dziekoński – Matus, Mystkowski, Nastić, Pazdan, Pospisil, Tiru, Surzyn, Trubeha..
Zachęcamy do śledzenia naszej relacji. Do usłyszenia!
Do ostatniego meczu tych dwóch ekip doszło 18 kwietnia 2021 roku. Wówczas padł remis 2:2.
Wisła Płock natomiast plasuje się w tabeli na 13. miejscu. Płocczanie odnotowali siedem "oczek". Dwukrotnie wygrywali, raz zremisowali, a ponadto czterokrotnie zostali pokonani.
Jagiellonia Białystok obecnie jest dziewiątą siłą PKO Ekstraklasy. Dotychczas ten zespół zapisał na swoim koncie dziewięć punktów. Na ten dorobek złożyły się dwa zwycięstwa, trzy remisy i dwie porażki.
Trwa ósma kolejka PKO Ekstraklasy. Podczas tej relacji obecni będziemy w Płocku, gdzie miejscowa Wisła zmierzy się z Jagiellonią Białystok. Początek meczu o 12:30.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:30.