18.08.2021, 17:15 • Stadion MOSiR Bystrzyca, Lublin • 4 • 4. runda • Sebastian

STS: 1.7 3.75 4.65

61

Gol dla Motoru!
Strzelcem bramki WOJCIECH BŁYSZKO.

Lublinianie prawdopodobnie mają komplet punktów w kieszeniach. Wojciech Błyszko wyszedł wysoko w powietrze i z bliska główkował pod poprzeczkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Vitinho. 3:0!

53

Strzelcem bramki PIOTR CEGLARZ.

Druga połowa spotkania rozpoczęła się wyśmienicie dla lublinian. Posiadają oni już dwubramkowe prowadzenie. Piotr Ceglarz przymierzył technicznie zza linii pola karnego i ukarał błąd przyjezdnych w wyprowadzeniu piłki.

47

Strzelcem bramki MICHAŁ FIDZIUKIEWICZ.

Gospodarze na prowadzeniu. Doskonałe otwarcie drugiej połowy w ich wykonaniu. Michał Fidziukiewicz miał dużo miejsca po dośrodkowaniu z prawego skrzydła i precyzyjnie przymierzył głową w boczną siatkę. Ważne okazało się krótkie oraz szybkie rozegranie rzutu wolnego w bocznym sektorze.

3:0

finał (0:0)

Gole: 47. Fidziukiewicz, 53. Ceglarz, 61. Błyszko

Kartki:   42. Wawszczyk (MOT), 49. Błyszko (MOT), 81. Wójcik (MOT) – 49. Drąg (HUT), 59. Świątek (HUT), 67. Kitliński (HUT), 75. Stasz (HUT), 78. Gajda (HUT)

Posiadanie piłki: 52 % : 48 %.
Strzały celne: 7:1. Strzały niecelne: 4:4. Rzuty rożne: 2:5. Spalone: 1:4. Foule: 21:17.

Motor Lublin: Kiełpin – Kusiński (85. Polak), Błyszko, Wawszczyk, Rozmus, Swędrowski, Rak (46. Sędzikowski), Ceglarz, Ryczkowski (86. Cichocki), Vitinho (68. Wójcik), Fidziukiewicz (73. Firlej).

Zmiany: Madejski – Firlej, Ropski, Moskwik, Cichocki, Wójcik, Sędzikowski, Polak, Janiszek.

Hutnik Kraków: Frasik – Tetych (66. Stasz), Kędziora (72. Hoyo-Kowalski), Stawarczyk, Jaklik (66. Zawadzki), Wojcinowicz, Hafez, Świątek, Kitliński (73. Sobala), Drąg (66. Gajda), Zmorzyński.

Zmiany: A. Leszczyński – Sobala, Zawadzki, Chmiel, Stasz, Gajda, Hoyo-Kowalski.

Sędziowie: Damian Gawęcki (Kielce)