1:0

finał (1:0)

13.08.2021, 19:47 • Stadion Miejski, Suwałki • 3. runda • Jarek

STS: 2.2 3.35 2.95

Spotkanie w Suwałkach dobiegło końca! Ostatecznie Wigry pokonały Olimpię 1:0. Dziękuję za uwagę! (21:44:55)

90+5

90+4

Z kontrą ruszali miejscowi. Faulem na Randaku przerwał ją Stanisławski i słusznie został upomniany żółtą kartką.

90+3

Zakotłowało się w polu karnym Wigier, ale ostatecznie wybił piłkę Lewandowski.

90+2

I jeszcze jeden korner dla Olimpii Elbląg.

90

Aż o pięć minut przedłużony został mecz w Suwałkach!

89

Zablokowane uderzenie na bramkę miejscowych.

88

Dobre wyjście z bramki zanotował Zoch.

87

Stracił piłkę na własnej połowie Gojko i z kolejnym atakiem ruszają goście.

86

Gra cały czas toczy się na połowie Wigier. Póki co skutecznie bronią się jednak miejscowi.

84

Raz jeszcze zabrakło elblążanom skuteczności pod bramką rywali. A czas ucieka!

83

Za faul na Malinowskim żółtą kartką upomniany Randak.

81

Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg: z boiska schodzi Kurbiel, na boisku pojawia się Zając.

80

Dziesięć minut do końca regulaminowego czasu gry. W dalszym ciągu utrzymuje się rezultat sprzed przerwy.

77

Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Bogusławski, na boisku pojawia się Grzelak.
Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Adamek, na boisku pojawia się Joao Augusto.
Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Prętnik, na boisku pojawia się Randak.

73

Jeszcze jeden rzut rożny dla elblążan. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

71

Oddalili zagrożenie miejscowi. Niespełna dwadzieścia minut do końca regulaminowego czasu gry.

70

Rzut wolny dla Olimpii w niedalekiej odległości od pola karnego rywali. Może być groźnie!