Piast Gliwice – MFK Frýdek-Místek

3:1

finał (1:1)

25.06.2021, 17:20 • Stadion Miejski, Gliwice • Info o zminach stanu (Jarek)

Mecz w Gliwicach dobiegł końca! W przedsezonowym sparingu Piast pokonał MFK Frydek-Mistek 3:1. Dziękuję za uwagę! (19:15:26)

90

77

Gol dla Piasta!
Bramkę z rzutu karnego zdobywa MICHAŁ CHRAPEK.

75

W polu karnym MFK faulowany był Steczyk, jedenastka dla Piasta!

62

Strzelcem bramki CHRAPEK.

60

Zmiana w drużynie Piast Gliwice: z boiska schodzi Szmatuła, na boisku pojawia się Szymański.

46

Skład Piasta na drugą połowę:

Szmatuła – Konczkowski, Mosór, Munoz, Gendera – Sokołowski, Zachciał – Steczyk, Chrapek, Vida – Toril.

46

Pierwsza połowa na remis! Wynik spotkania otworzył Teply, a po chwili wyrównał Pyrka. Za moment wracamy na drugą odsłonę!

45

31

Zmiana w drużynie Piast Gliwice: z boiska schodzi Szmatuła, na boisku pojawia się Plach.

30

Strzelcem bramki ARKADIUSZ PYRKA.

27

Gol dla MFK Frýdek-Místek!
Strzelcem bramki JAKUB TEPLY.

25

Dwadzieścia pięć minut spotkania w Gliwicach za nami. Póki co utrzymuje się bezbramkowy rezultat.

24

Zmiana w drużynie Piast Gliwice: z boiska schodzi Holubek, na boisku pojawia się Toril.