12.05.2021, 16:00 • Stadion Miejski, Polkowice • 27. kolejka • Jarek

Tabela nie kłamie! Liderujący Górnik pewnie rozprawił się ze znajdującą w strefie spadkowej Olimpią. Dziękuję za uwagę! (17:55:42)

Nieskutecznie w ofensywie gospodarze. Od bramki Sujecki.

Ucierpiał jeden z piłkarzy gospodarzy i mamy krótką przerwę w grze.

85

Nie spieszą się z wyprowadzaniem kolejnego ataku zawodnicy Górnika.

83

Nie mają pomysłu na rozmontowanie dobrze zorganizowanej defensywy rywali zawodnicy z Grudziądza.

81

Po nieudanym wykończeniu akcji przez gospodarzy grę z piątego metra wznawia Sujecki.

80

Dziesięć minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Raczej niewiele emocji czeka nas w końcówce tego spotkania.

76

Skutecznie odparli atak rywali grudziądzanie. Zobaczymy, czy będą w stanie strzelić choćby honorowego gola.

75

Kolejny rzut wolny dla Górnika w środku pola.

72

Spokojnie utrzymują się przy piłce gospodarze. Nic złego w tym spotkaniu nie powinno im się już przydarzyć.

71

Polkowiczanie od rzutu wolnego w środkowej strefie boiska.

69

Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Gabor, na boisku pojawia się Kruczkowski.

68

Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Terpiłowski, na boisku pojawia się Baranowski.
Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Piątkowski, na boisku pojawia się Baszak.

66

Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Obst, na boisku pojawia się Paliwoda.

65

Gol dla Górnika Polkowice!
Dobrze rozegrany stały fragment gry i MACIEJ BANCEWICZ podwyższa prowadzenie gospodarzy!

64

Rzut wolne dla Górnika niedaleko pola karnego rywali.

62

Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Widejko, na boisku pojawia się Popalzay.
Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Płatek, na boisku pojawia się Romero.
Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Kalenik, na boisku pojawia się Nawrocki.

59

Na własnej połowie utrzymują się przy piłce goście.

56

Pierwsza w tym spotkaniu żółta kartka. Upomniany został Witasik.

55

Rzut wolny dla Olimpii niedaleko pola karnego rywali. Za moment może być groźnie pod bramką strzeżoną przez Szymańskiego.

53

Prawym skrzydłem próbują przedostać się pod pole karne rywali przyjezdni.

51

Grudziądzanie od wrzutu z autu na własnej połowie boiska.

50

Rzut rożny dla Olimpii.

49

Dość łatwo stracili piłkę polkowiczanie.

47

Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na przeprowadzenie zmiany w swoim zespole w trakcie trwania przerwy.

46

Do przerwy Górnik Polkowice prowadzi z Olimpią Grudziądz 2:0! Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

45+1

45

Zablokowane zagranie w pole karne Olimpii i korner dla rywali.

43

W środku pola wymieniają się teraz podaniami goście.

41

Nieudane wykończenie akcji przez przyjezdnych i od bramki wznowi grę Szymański.

40

Korner dla Olimpii.

39

Próbują w jakiś sposób odpowiedzieć na trafienia rywali goście, ale bez skutku.

36

Dopięli swego gospodarze! Tym razem golkipera rywali pokonał MATEUSZ MAGDZIAK.

36

Kolejny korner dla Górnika. Polują na drugiego gola zawodnicy z Polkowic.

34

Rzut rożny wywalczyli gospodarze po akcji prawym skrzydłem.

33

Nieudanie w ofensywie Olimpia. Od autu zaczną miejscowi.

32

Posiadanie piłki: 51% – 49%.

31

Zablokowane uderzenie na bramkę Olimpii, ale w dalszym ciągu przy piłce gospodarze.

29

Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Fryzowicz, na boisku pojawia się Radziemski.

27

Jakiegoś urazu doznał jeden z zawodników Górnika i mamy przerwę w grze.

26

W dalszym ciągu scenariusz gry nie ulega zmianie. Przy piłce znajdują się miejscowi.

23

Nieco przygaśli po straconym golu goście.

19

Spokojnie wymieniają się teraz podaniami na własnej połowie polkowiczanie.

17

Olimpia atakowała, ale to gospodarze zdobywają bramkę! Jako pierwszy w tym spotkaniu na listę strzelców wpisał się MARIUSZ SZUSZKIEWICZ!

16

Przerwana akcja Olimpii lewą stroną boiska.

14

W środkowej strefie boiska utrzymują się przy piłce grudziądzanie.

11

Niecelne uderzenie na bramkę gości i z piątego metra wznowi grę Sujecki.

9

Jeden z zawodników Olimpii faulowany w środkowej strefie boiska.

8

Przyjezdni od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

6

Zablokowane uderzenie na bramkę Górnika.

4

Z kolejnym atakiem ruszają przyjezdni. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

2

Szybko budują akcje lewą stroną grudziądzanie.

1

Kadry obu drużyn:

Górnik Polkowice:
Szymański – Kowalski-Haberek, Magdziak, Terpiłowski, Bancewicz, Szuszkiewcz, Karmelita, Fryzowicz, Wacławczyk, Piątkowski, Opałacz
Rezerwowi:
Malec – Kopaniecki, Ratajczak, Kucharczyk, Borkowski, Radziemski, Baszak, Baranowski

Olimpia Grudziądz:
Sujecki – Widejko, Ciechanowski, Witasik, Obst, Jarosz, Płatek, Graczyk, Gabor, Kalenik, Criciuma
Rezerwowi:
Sapela – Paliwoda, Mich, Romero, Popalzay, Kruczkowski, Mnatsakanyan, Nawrocki.
Początek spotkania o 16:00. Składy obu drużyn zaprezentujemy kilkanaście minut wcześniej. Bądźcie z nami!
Obie ekipy znajdują się w zupełnie innym położeniu. Górnik jest liderem i celuje w bezpośredni awans na zaplecze Ekstraklasy. Olimpia zajmuje przedostatnie miejsce i czeka ją rozpaczliwa walka o utrzymanie.
Serdecznie zapraszam na relację z zaległego meczu 27. kolejki eWinner 2. Ligi! W Polkowicach miejscowy Górnik podejmie Olimpię Grudziądz.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.