Odra Opole – Puszcza Niepołomice

1:0

finał (0:0)

07.05.2021, 17:00 • Stadion Miejski, Opole • 29. kolejka • Jarek

Spotkanie w Opolu dobiegło końca! Długo utrzymywał się bezbramkowy remis, ale ostatecznie Odra wygrała 1:0 po golu Piotra Żemło. Dziękuję za uwagę! (18:54:19)

90+3

90+2

Niecelnie w ofensywie zawodnicy Puszczy. To mogła być ostatnia szansa na zdobycie wyrównującej bramki.

90+1

Trzy minuty doliczył arbiter.

90

Znakomicie zapowiadał się kontratak Odry, ale wyśmienitym wyjściem z bramki popisał się Kobylak!

89

Kolejny atak gospodarzy, ale bez skutecznego wykończenia.

87

Dobry okres gry gospodarzy, którzy nie pozwalają rywalom na wyprowadzanie ataków. Korner dla GKS-u.

86

Ciekawie zapowiadała się akcja Odry, ale niecelnym strzałem zakończył ją Drewniak.

85

Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Stefanik, na boisku pojawia się Stokłosa.

83

Spieszą się zawodnicy z Niepołomic, co zrozumiałe. Udało im się wywalczyć rzut wolny na połowie rywali.

82

Przyjezdni od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

80

Gol dla Odry!
Gospodarze obejmują prowadzenie! Po dośrodkowaniu z narożnika boiska piłkę do bramki rywali skierował PIOTR ŻEMŁO!

79

Korner dla opolan.

78

Ożywili się w ostatnich minutach przyjezdni, generalnie jednak niewiele do roboty ma po zmianie stron golkiper Odry.

77

Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Stępień, na boisku pojawia się Mucha.
Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Radionov, na boisku pojawia się Kobusiński.
Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Knap, na boisku pojawia się Górski.

74

Niecelne uderzenie z dystansu na bramkę Puszczy. Bardzo niecelne.

71

Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Rakoczy, na boisku pojawia się Tomalski.

70

Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Niziołek, na boisku pojawia się Winiarczyk.
Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Wróbel, na boisku pojawia się Drewniak.

69

Zablokowane dośrodkowanie z prawego skrzydła i gospodarze wywalczyli rzut rożny.