Garbarnia Kraków – GKS Katowice

2:0

finał (1:0)

28.04.2021, 17:00 • Stadion Garbarni, Kraków • 28. kolejka • Jarek

Spotkanie w Krakowie dobiegło końca! Garbarnia pokonała GKS 2:0 i zgarnia zasłużone trzy punkty. Dziękuję za uwagę! (18:53:36)

90+4

90+3

Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Marszalik, na boisku pojawia się Wacławek.

90+1

Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Górski, na boisku pojawia się Kołbon.

90+1

Cztery minuty doliczył arbiter.

90

Goście od wrzutu z autu w środkowym sektorze boiska.

88

Na strzał z dystansu zdecydował się Kuczak, ale zabrakło precyzji.

87

Niespiesznie wymieniają podania między sobą zawodnicy Garbarni.

85

Jakiegoś urazu doznał Urynowicz i goście przez chwilę w osłabieniu.

84

W dalszym ciągu skutecznie blokują dostęp do własnego pola karnego zawodnicy z Krakowa.

83

W ostatnim czasie dużo częściej znajdują się przy piłce przyjezdni, ale nie przekłada się to na okazje podbramkowe.

81

Nieporozumienie Urynowicza z Woźniakiem.

80

Nie rezygnują z walki o choćby honorowe trafienie katowiczanie.

78

Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Feliks, na boisku pojawia się Radwanek.

77

Goście sygnalizowali zagranie ręką jednego z defensorów Garbarni w polu karnym, ale arbiter nie decyduje się na podyktowanie jedenastki!

76

Przerwana akcja katowiczan prawym skrzydłem.

75

Kwadrans pozostał do końca regulaminowego czasu gry. Blisko końcowego triumfu są gospodarze.

73

Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Kozłowski, na boisku pojawia się Szwedzik.
Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Wojciechowski, na boisku pojawia się Kurbiel.

72

Po nieudanym wykończeniu akcji przez przyjezdnych z piątego metra wznowi grę Mrozek.

70

Na spalonym złapany jeden z zawodników gości i akcja GKS-u przerwana przez arbitra.

68

Gol dla Garbarnii!
Ataki zrobił swoje! Znakomitym uderzeniem popisał się GRZEGORZ MARSZALIK i gospodarze prowadzą już 2:0!

66

Nieco mocniej atakują obecnie krakowianie. Garbarnia ma chrapkę na podwyższenie prowadzenia.

65

Żółtą kartkę otrzymuje Jędrych (GKS Katowice).

63

Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Jaroszek, na boisku pojawia się Urynowicz.
Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Sanocki, na boisku pojawia się Woźniak.

61

Pewnie łapie piłkę Frątczak, który ubiegł nadbiegającego do piłki Kościelniaka.

60

Godzina gry w Krakowie za nami! W dalszym ciągu utrzymuje się rezultat z pierwszej połowy.

59

Przyjezdni od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

57

Nieuznany gol dla GKS-u! Na spalonym znajdował się Kozłowski.

56

Katowiczanie od rzutu wolnego w środkowej strefie boiska.

54

Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Kiebzak, na boisku pojawia się Kościelniak.

52

Mocno napierają gospodarze. Rykoszet i minimalnie niecelne uderzenie jednego z zawodników Garbarni.

51

Spokojnie wymieniają się teraz podaniami na własnej połowie boiska zawodnicy z Katowic.

50

Rzut rożny wywalczyli miejscowi.

49

Udanie w defensywie Figiel.

48

Garbarnia od rzutu wolnego w środku pola.

47

Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na przeprowadzenie zmiany w swoim zespole w trakcie trwania przerwy.

46

Do przerwy Garbarnia prowadzi z GKS-em 1:0! Jedynego jak na razie gola strzelił w końcówce pierwszej połowy Michał Fidziukiewicz. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

45+2

45+1

Błyskawicznie mogli odpowiedzieć goście! Bardzo dobrej sytuacji znalazł się Kozłowski, ale świetnie interweniował Frątczak!

45

O minutę przedłużona została pierwsza połowa spotkania.

43

Gol dla Garbarni!
Gospodarze obejmują prowadzenie! Znakomicie poradził sobie w polu karnym rywali MICHAŁ FIDZIUKIEWICZ i pewnie pokonał Mrozka!

42

Niecelnie z dystansu uderzał Kuczak.

41

Krakowianie od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

39

W dalszym ciągu gra nie została wznowiona. Mocno cierpi Jędrych.

38

Bardzo ostro potraktowany prze Nakrosiusa został Jędrych. Żółta kartka dla zawodnika Garbarni, a goście rozpoczną od rzutu wolnego na własnej połowie.

37

Niezbyt udane rozegranie rzutu rożnego przez gospodarzy, ale krakowianie w dalszym ciągu utrzymują się przy piłce.

36

Z dystansu uderzał Marszalik, ale czujnie interweniował golkiper rywali. Korner dla miejscowych.

34

Bardzo pewnie przechwytuje piłkę Mrozek po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

32

Od dłuższego czasu nieco częściej atakują przyjezdni. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

31

Pół godziny gry w Krakowie za nami. Póki co bez goli w starciu Garbarni z GKS-em.

29

Na spalonym złapany jeden z zawodników drużyny gości.

26

Nieco spokojniejszy fragment tego spotkania. Przy piłce w środkowej strefie boiska katowiczanie.

23

Skutecznie wybronili się miejscowi po nieźle rozegranym rzucie rożnym przez rywali.

22

Rzut rożny wywalczyli zawodnicy GKS-u.

22

Pierwsza w tym spotkaniu żółta kartka. Upomniany Masiuda.

21

Nieco za mocne dośrodkowanie w pole karne Garbarni.

19

Niecelnie zza pola karnego uderzał Błąd.

18

16

Ucierpiał w starciu z rywalem Kozłowski, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

14

Kolejny rzut wolny dla miejscowych w środkowej strefie boiska.

13

Dobrze rozpoczęli ten mecz krakowianie. Dużo częściej znajdują się przy piłce i dążą do zdobycia bramki.

12

Jedenastki domagali się miejscowi, ale arbiter nie przerywa gry!

9

Niebezpiecznie Garbarnia lewym skrzydłem, ale ostatecznie miejscowym udało się wywalczyć jedynie wrzut z autu.

8

Rzut wolny dla gości w środkowej strefie boiska.

6

Nieźle uderzał z dystansu Sanocki, ale ostatecznie piłka poszybowała niewiele ponad poprzeczką!

5

Miejscowi od wrzutu z autu na własnej połowie boiska.

4

Nieudanie w ofensywie gospodarze i z piątego metra wznowi grę Frątczak.

2

Lewą stroną ruszyli katowiczanie, jednak niedokładnie zagrywał piłkę Rogala.

1

Protokół meczowy:

Garbarnia Kraków:
Frątczak – Duda, Górski, Masiuda, Kuczak, Marszalik, Nakrosius, Surma, Kowalski, Fidziukiewicz, Feliks
Rezerwowi:
Kozioł – Radwanek, Pająk, Wacławek, Kardas, Kołbon, Malik, Laskoś, Janik

GKS Katowice:
Mrozek – Janiszewski, Jędrych, Figiel, Sanocki, Błąd, Jaroszek, Kozłowski, Rogala, Wojciechowski, Kiebzak
Rezerwowi:
Królczyk – Woźniak, Urynowicz, Gałecki, Kurbiel, Kościelniak, Kołodziejski, Pavlas, Szwedzik

Karol Iwanowicz (Lublin).
Początek spotkania w środę o 17:00. Składy oby drużyn podamy kilka chwil wcześniej. Bądźcie z nami!
Faworytem spotkania są goście. Katowiczanie walczą o awans na zaplecze Ekstraklasy. Obecnie z 56 punktami na koncie są wiceliderem. Garbarnia ma 38 "oczek" i jest dziesiąta.
Serdecznie zapraszam na relację z meczu 30. kolejki eWinner 2 Ligi. W Krakowie tutejsza Garbarnia podejmie GKS Katowice.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.