Odra Opole – Chrobry Głogów

3:1

finał (1:0)

28.04.2021, 17:00 • Stadion Miejski, Opole • 27. kolejka • Adam Adam

Koniec meczu w Opolu, gdzie Odra pewnie pokonuje Chrobrego Głogów – 3:1 i zbliża się do strefy barażowej. Znakomite wejście z ławki zanotował Piech, który w krótkim czasie zaliczył dwa trafienia i zapewnił ten triumf. To tyle ze stolicy polskiej piosenki, do usłyszenia! (18:52:54)

90+3

90

Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Marcel Ziemann, na boisku pojawia się Dominik Dziąbek.

90

Pogramy jeszcze trzy minuty dłużej.

89

Gol dla Odry Opole!
Strzelcem bramki ARKADIUSZ PIECH! Dublet rezerwowego napastnika w kilka minut, tym razem z jedenastu metrów.

88

Rzut karny dla Odry!

87

Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Robert Mandrysz, na boisku pojawia się Damian Kowalczyk.

85

Strzelcem bramki ARKADIUSZ PIECH! Akcja dwóch rezerwowych, gdzie znakomicie podawał Michał Surzyn, a kończył Piech.

83

Dośrodkowanie z rzutu rożnego pod bramkę Bieszczada, lecz zbyt lekka główka by zaskoczyć bramkarza gości.

80

Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Mateusz Machaj, na boisku pojawia się Dominik Piła.

79

Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Jakub Szrek, na boisku pojawia się Mateusz Gancarczyk.

79

Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Dawid Czapliński, na boisku pojawia się Adam Żak.

77

Znakomite teraz podanie w kierunku Arkadiusza Piecha, ale ten minął się nieznacznie z piłką.

75

Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Tomas Mikinić, na boisku pojawia się Kacper Tabiś.

75

Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Krzysztof Janus, na boisku pojawia się Michał Surzyn.

70

Znów mamy lekki zastój w wykonaniu obu ekip.

65

Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Szymon Drewniak, na boisku pojawia się Arkadiusz Piech.

64

Żółtą kartkę otrzymuje Robert Mandrysz (Chrobry Głogów).

63

Sędzia puścił akcję gospodarzy, gdyż mogła zakończyć się ona bramką, ale wrócił do faulu Mandrysza.

62

Żółtą kartkę otrzymuje Jakub Michalczyk (Chrobry Głogów).

60

Gol dla Chrobrego Głogów!
Strzelcem bramki Mavridis Bougaidis! Tylko i aż rzut rożny, który pewnie wykończył grecki obrońca.

58

Ależ teraz rajd w wykonaniu Mateusza Machaja, przebiegł niemal całe boisko, ale tylko rzut rożny.

55

Żółtą kartkę otrzymuje Maksymilian Banaszewski (Chrobry Głogów).

55

Początki drugiej odsłony podobne do pierwszej, czyli dość chaotyczne z obu stron.

52

Chrobry szaleje pod bramką gospodarzy, ale Odra skutecznie się broni jak na razie.

47

Początek drugiej połowy i już widać ambicję i agresję w wykonaniu opolan.

46

Do przerwy prowadzenie gospodarzy po golu Dawida Czaplińskiego. Wydawało się, że to goście będą bliżsi gola, ale ostatnie dwadzieścia minut to przewaga Odry. Słyszymy się za kwadrans!

45+1

45

Minuta doliczona przez sędziego Pawła Malca do regulaminowego czasu gry.

44

Ostatnie minuty pierwszej odsłony nieco spokojniejsze już, po trafieniu dla Odry.

39

Strzelcem bramki DAWID CZAPLIŃSKI! Głębokie dośrodkowanie w szesnastkę, zgranie głową i pewne wykończenie napastnika w sporym zamieszaniu.

37

Będzie okazja dla miejscowych z rzutu wolnego z narożnika pola karnego.

35

Żółtą kartkę otrzymuje Szymon Drewniak (Odra Opole).

33

Niezły fragment Odry. Dwa rzuty rożne, choć zbyt głębokie i chytry, mocny strzał z dystansu.

30

Pół godziny gry na Oleskiej za nami i coraz śmielsze ataki gospodarzy na bramkę Bieszczada.

27

Doskonała teraz okazja Odry na objęcie prowadzenia, sam na sam z Kacprem Bieszczadem, lecz ten szybko wyszedł z bramki i wybił piłkę daleko w aut.

23

Kolejne niedokładne ostatnie podanie w wykonaniu gospodarzy.

20

Dwadzieścia minut za nami i póki co, to lepiej prezentują się chyba głogowianie. Ich podania są dokładniejsze, a i częściej jesteśmy też na połowie Odry. Zobaczymy co przyniosą kolejne minuty.

17

Była dobra okazja z rzutu wolnego dla Chrobrego, ale zamiast wrzutki przekombinowali goście z krótkim rozegraniem.

13

Niezła teraz kombinacja opolan na skrzydle, dogranie w pole karne i... zabrakło napastnika do wykończenia.

10

Kolejne długie podanie w kierunku Lebedyńskiego, ale tym razem szybszy golkiper Odry, Mateusz Kuchta.

08

Dalekie podanie na połowę Odry, był osamotniony Lebedyński, ale został skutecznie zatrzymany.

05

Pięć minut za nami i na razie sporo chaosu, głównie w środku pola.

01

Rozpoczęli opolanie!

01

Oba zespoły wychodzą właśnie na boisko. Gospodarze w czerwonych strojach, zaś goście na biało-czarno.
Witamy z Opola, gdzie za chwilę Odra zmierzy się z Chrobrym. Pogoda idealna, murawa bardzo dobrze przygotowana i nic tylko grać.

Odra Opole: Kuchta – Szrek, Żemło, Wypych, Matuszewski, Wróbel, Drewniak, Mikinić, Niziołek, Janus (C), Czapliński
Rezerwowi: Rosa – Tabiś, Winiarczyk, Kort, Surzyn, Żak, Gancarczyk, Sluga, Piech

Chrobry Głogów: Bieszczad – Niski, Michalec, Bougaidis, Oleksy, Michalczyk, Mandrysz, Ziemann, Machaj, Banaszewski, Lebedyński
Rezerwowi: Leszczyński – Szafer, Dziąbek, Praznovsky, Stolc, Piła, Kowalczyk

Sędziowie: Paweł Malec (Łódź).
Jakim wynikiem zakończy się starcie przy Oleskiej? Przekonamy się jutro około godziny 19, po końcowym gwizdku sędziego, do usłyszenia!
Gospodarze będą chcieli zrehabilitować się za porażkę w Radomiu (1:0 z Radomiakiem) i przybliżyć się do strefy barażowej. Chrobry zaś, po szalonym meczu z GKS-em Tychy (1:0), będzie chciał zdobyć kolejne trzy punkty, w zanadrzu mając jeszcze zaległe spotkanie z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.
Przed nami niezwykle ciekawe spotkanie w Opolu, gdzie miejscowa Odra podejmie Chrobrego Głogów. Drużyny z sąsiednich województw dzielą cztery pozycje w tabeli, ale tylko trzy punkty. Odra jest 8., zaś Chrobry 12.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.