MKS Bytovia Bytów – KKS 1925 Kalisz

2:3

finał (0:1)

14.04.2021, 17:00 • Stadion MOSiR, Bytów • 27. kolejka • Jarek

Szalony mecz w Bytowie! W doliczonym czasie gry padły dwa gole, a ostatecznie KKS pokonał Bytovię 3:2. Dziękuję za uwagę! (18:59:56)

90+4

90+4

Jeszcze żółtą kartką upomniany Olszewski.

90+3

Gol dla KKS-u!
Co tu się dzieje?! Błyskawiczna odpowiedź gości i MARCIN RADZEWICZ wyprowadza kaliszan na prowadzenie!

90+2

Gol dla Bytovii!
Niesamowite! Gospodarze doprowadzają do remisu w doliczonym czasie gry! Szybka akcja gospodarzy zakończona golem KRZYSZOTFA BĄKA!

90

Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Przed momentem rzut rożny wywalczyli goście.

89

Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Majewski, na boisku pojawia się Radzewicz.

89

Czwarty zawodnik KKS-u upomniany żółtą kartką. Tym razem jest to Tunkiewicz.

87

Przechwycili futbolówkę kaliszanie, ale nie zdecydowali się na wyprowadzenie kontrataku.

85

Korner wywalczyli miejscowi.

84

Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Moryson, na boisku pojawia się Bach.

83

Niecelne uderzenie jednego z zawodników gości.

80

Dziesięć minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Szykuje się emocjonująca końcówka!

78

Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Łuszkiewicz, na boisku pojawia się Kendzia. Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Gordillo, na boisku pojawia się Koczy.

78

Żółtą kartkę otrzymuje Lech (MKS Bytovia Bytów).

77

Goście wracają na prowadzenie! Na listę strzelców wpisał się ADRIAN ŁUSZKIEWICZ.

75

Kaliszanie od rzutu wolnego w odległości około czterdziestu metrów od bramki rywali.

73

Skutecznie wybronili się goście po kolejnym ataku drużyny z Bytowa.

71

Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Wrzesień, na boisku pojawia się Sezonienko.

70

Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Putno, na boisku pojawia się Kaszuba.
Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Mickevics, na boisku pojawia się Mączyński.

69

Miejscowi wywalczyli rzut wolny niedaleko pola karnego rywali. Za moment może być groźnie pod bramką ekipy z Kalisza.

67

Gospodarze doprowadzają do wyrównania! Olszewskiego skutecznie pokonał MATHEUS CAMARGO!

66

Przewinienie jednego z zawodników drużyny gości w środkowej strefie boiska.

64

Zablokowane zagranie w pole karne gości i rzut rożny dla Bytovii.

63

Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Kozakowski, na boisku pojawia się Nowakowski.

62

Nieskutecznie w odpowiedzi goście. Szybko wznawia grę od bramki Olszewski.

61

Zablokowane uderzenie na bramkę gości, ale utrzymują się przy piłce bytowianie.

58

Miejscowi od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

56

I jeszcze jedna kartka. Upomniany został Mickevics.

53

Kolejny zawodnik KKS-u upomniany przez arbitra. Tym razem żółtą kartkę obejrzał Putno.

52

Od dłuższego czasu przy piłce głównie gospodarze. Widać, że będą dążyć do zdobycia wyrównującej bramki.

51

Dobra interwencja Molendy po akcji rywali lewym skrzydłem.

50

Na własnej połowie boiska utrzymują się przy piłce miejscowi. Niezbyt wysoki pressing rywali.

47

Kaliszanie od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali.

46

Do przerwy KKS prowadzi z Bytovią 1:0. Jedynego jak na razie gola strzelił Nestor Gordillo. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

45+2

45+1

Jeszcze próbują w jakiś sposób zagrozić bramce rywali goście.

44

Rzut wolny dla Bytovii w środku pola.

43

Na spalonym złapany jeden z zawodników gości i akcja KKS-u została przerwana przez arbitra.

41

Niezły strzał Krzyżaka na bramkę rywali, ale pewnie broni Molenda.

40

Skutecznie odparli atak rywali miejscowi.

38

Nieco ponad pięć minut do końca pierwszej połowy spotkania. W dalszym ciągu napierają goście.

35

Zbyt ostro walczył o piłkę Zawistowski i arbiter po raz pierwszy w tym spotkaniu sięga po kartkę.

34

Przewinienie jednego z bytowian na połowie rywali i arbiter przerywa grę.

33

32

Wyraźnie przeważają od dłuższego czasu przyjezdni. Zobaczymy, czy będą w stanie podwyższyć prowadzenie jeszcze przed przerwą.

29

Rzut wolny dla gości w środkowej strefie boiska.

28

Zablokowane zagranie w pole karny Bytovii i korner dla gości.

27

Nieco spokojniejszy fragment spotkania. Przy piłce na własnej połowie przyjezdni.

24

Przerywają akcję rywali gospodarze wybiciem piłki poza linię boczną.

23

Tym razem niecelne uderzenie na bramkę bytowian. Dobry okres gry ekipy z Kalisza przypieczętowany golem.

21

Ciekawie zapowiadała się akcja gości i udało się ją wykończyć! Goście obejmują prowadzenie po trafieniu NESTORA GORDILLO!

20

Dwadzieścia minut gry w Bytowie za nami. Póki co utrzymuje się bezbramkowy rezultat.

16

14

Tym razem niecelny strzał na bramkę gości. Molenda wznawia grę z piątego metra.

13

Od dłuższego czasu utrzymują się przy piłce miejscowi. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

11

Zablokowane uderzenie na bramkę KKS-u i miejscowi będą wykonywać rzut rożny.

10

Spokojnie wymieniają się podaniami na własnej połowie boiska gospodarze.

7

Jeden z zawodników Bytovii doznał urazu i mamy krótką przerwę w grze.

6

Dość łatwo stracili piłkę na połowie rywali przyjezdni.

4

Nieudane wykończenie akcji przez gości. Z piątego metra wznowi grę Olszewski.

3

Przewinienie jednego z kaliszan w środkowej strefie boiska. Rzut wolny dla miejscowych.

2

Akcja bytowian prawym skrzydłem przerwana przez rywali. Gospodarze od autu.

1

Protokół meczowy:

MKS Bytovia Bytów:
Olszewski – Camargo, Bąk, Krzyżak, Kozakowski, Lizakowski, Zawistowski, Lech, Wrzesień, Moryson, Giel
Rezerwowi:
Staniszewski – Dymerski, Nowakowski, Bach, Błaszkowski, Szmidke, Urban, Kieca, Sezonienko

KKS 1925 Kalisz:
Molenda – Waleńcik, Gawlik, Łuszkiewicz, Putno, Gordillo, Zawistowski, Tunkiewicz, Mickevics, Hołota, Majewski
Rezerwowi:
Krakowiak – Kendzia, Mączyński, Kaszuba, Kamiński, Chojnowski, Koczy, Radzewicz, Maćczak.
Początek spotkania w środę o 17:00. Naszą relację rozpoczniemy kilka chwil wcześniej. Bądźcie z nami!
Obie ekipy średnio radzą sobie w ostatnim czasie. W poprzednich trzech starciach kaliszanie zdobyli dwa punkty, a Bytovia zaledwie jeden. W tabeli KKS jest ósmy z dorobkiem 35 punktów, a bytowianie z 29 punktami są na trzynastym miejscu.
Serdecznie zapraszam na relację z meczu 27. kolejki eWinner 2. Ligi. W Bytowie miejscowa Bytovia zmierzy się z KKS-em 1925 Kalisz.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.