Hutnik Kraków – Błękitni Stargard

4:1

finał (2:1)

14.04.2021, 16:30 • 27. kolejka • Tomek

Ciekawe spotkanie w Krakowie za nami. Gospodarze sięgają po trzy oczka i wydostają się ze strefy spadkowej, a także wyprzedzają w tabeli swojego dzisiejszego rywala! Dziękujemy za śledzenie relacji live. Do usłyszenia! (18:36:26)

90+15

90+15

Gol dla Hutnika!
Strzelcem bramki KACPER JODŁOWSKI.

Dobijają swojego rywala gospodarze i pieczętują zwycięstwo! Na listę strzelców wpisuje się Kacper Jodłowski!

90+11

Żółtą kartkę otrzymuje Jodłowski (Hutnik Kraków).

90+11

Ostatnie minuty spotkania w Krakowie. Zapowiada się, że gospodarze dowiozą trzy oczka do mety!

90+8

Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Hafez, na boisku pojawia się Jodłowski.

90+7

Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Świątek, na boisku pojawia się Handzlik.

90+6

W pułapkę ofsajdową wpadł zawodnik gospodarzy. Rzut wolny niedaleko linii środkowej dla Błękitnych.

90+4

Uderzenie na bramkę gości blokowane. Od rzutu rożnego zaczynają krakowianie.

90

Spotkanie w Krakowie potrwa przynajmniej piętnaście minut dłużej.

89

Celne uderzenie na bramkę Hutnika! Radzi sobie Arkadiusz Leszczyński!

86

Przerwa w grze oraz zmiana jest spowodowana kontuzją Andrzejewskiego, który prawdopodobnie złamał rękę. Nie wyglądało to dobrze! Zawodnikowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

84

Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Andrzejewski, na boisku pojawia się Theus.

80

Coraz bliżej triumfu w dzisiejszym starciu gospodarze. Zwycięstwo pozwoli podopiecznym Szymona Szydełki chociaż na chwilę wydostać się ze strefy spadkowej!

76

Przerwa w grze. Ucierpiał jeden z zawodników gości i jest potrzebna pomoc medyczna.

75

Kwadrans do końca podstawowego czasu gry! Goście mają dwie bramki do odrobienia, jednak udowodnili już wcześniej, że potrafią wychodzić z takich opresji. Tak było m.in. w zremisowanym 2:2 meczu ze Stalą Rzeszów.

72

Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Bernal, na boisku pojawia się Jaklik.

71

Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Sobala, na boisku pojawia się Kitliński.

69

Żółtą kartką ukarany został jeden z zawodników krakowskiego zespołu. Był to Miłosz Drag.

68

Strzelcem bramki JAVIER BERNAL.

Krakowianie ponownie na dwubramkowym prowadzeniu! Po raz drugi bramka dla gospodarzy pada po stałym fragmencie gry! Strzelcem gola Javier Bernal.

68

Krakowianie przenieśli grę na połowę rywala i wywalczyli rzut wolny w okolicach linii bocznej szesnastki Błękitnych Stargard.

67

W pułapką ofsajdową złapany został gracz Błękitnych. Rzut wolny dla ekipy Szymona Szydełki.

66

Po dośrodkowaniu nie oglądaliśmy zagrożenia bramki Hutnika. Wznowi grę Arkadiusz Leszczyński.

65

Faul krakowian na skrzydle. Dobra okazja na wrzutkę ze stałego fragmentu gry w pole karne rywala.

63

Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Olszewski, na boisku pojawia się Ozimek.

62

Starają się zaatakować przyjezdni. Tym razem ich próba okazała się jednak nieskuteczna. Zaczyna golkiper Hutnika.

61

Żółtą kartkę otrzymuje Sobala (Hutnik Kraków).

60

Przewinienie gospodarzy w środkowej strefie boiska. Zaczynają od rzutu wolnego podopieczni Adama Topolskiego.

57

Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Walków, na boisku pojawia się Niedojad.

57

Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Kaczmarek, na boisku pojawia się Kwiatkowski.

56

Kolejne niecelne uderzenie w wykonaniu gospodarzy. Zaczyna Dominik Sasiak.

55

Ciekawie zrobiło się w Krakowie. Teraz piłka ponownie w polu karnym Błękitnych. Akcja zakończona niecelnym uderzeniem!

53

Celnym strzałem odpowiedzieli przyjezdni, jednak również udanie interweniował Arkadiusz Leszczyński.

53

Celny strzał na bramkę gości. Radzi sobie golkiper Błękitnych – Dominik Sasiak.

51

Przewinienie zawodnika gospodarzy na połowie rywala. Wznowią grę Błękitni.

50

Nieudana akcja ze strony krakowian. Wznowi grę z piątego metra Dominik Sasiak.

48

Groźna akcja Hutnika, który kończy się tylko wywalczonym rzutem rożny.

46

Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Wajsak, na boisku pojawia się Karmański.

46

Początek drugiej połowy spotkania. Zaczynają zawodnicy Hutnika Kraków.

46

Pierwsza połowa spotkania w Krakowie za nami. Do przerwy lepsi gospodarze. Wydaje się, że emocji w drugiej odsłonie nie powinno zabraknąć!

45+1

45

Paweł Dziopak zdecydował się doliczyć przynajmniej minutę do podstawowego czasu gry.

43

Gol dla Błękitnych!
Bramkę z rzutu karnego zdobywa DAWID POLKOWSKI.

Nie pomylił się na jedenastym metrze Dawid Polkowski. Podopieczni Adama Topolskiego ponownie przygrywają tylko jednym golem!

42

Ależ się nam rozkręcił mecz! Błyskawicznie szansę na kontaktowego gola mają Błękitni. Jedenastka dla przyjezdnych!

42

Szybko chcą zniwelować stratę do rywala goście. Korner dla Błękitnych.

40

Strzelcem bramki ABDALLAH HAFEZ.

Jeszcze przed przerwą krakowianie powiększają swoją przewagę! W polu karnym rywala znalazł się Abdallah Hafez i skierował futbolówkę do siatki!

39

Powoli zbliżamy się do końca pierwszej odsłony. Na prowadzeniu cały czas podopieczni Szymona Szydełki.

37

Niezła szansa dla krakowian. Rzut wolny na lewej flance na wysokości dwudziestego metra od bramki Błękitnych.

36

Zagranie ze skrzydła w okolice szesnastego metra, jednak uderzenie zawodnika gospodarzy okazało się niecelne. Zaczyna Dominik Sasiak.

35

Rwana gra w ostatnich minutach. Dwa przewinienie po stronie gości w krótkim odstępie czasu.

34

Na szczęście wszystko jest chyba w porządku i Dawid Polkowski będzie w stanie kontynuować swój występ.

33

Przerwa w grze. Na murawie leży zawodnik Błękitnych – Dawid Polkowski.

33

Ewidentnie nie wyszła teraz akcja gościom. Wybija futbolówkę od bramki Arkadiusz Leszczyński.

31

Przewinienie przyjezdnych na połowie rywala. Rzut wolny dla gospodarzy i krótkie wznowienie.

30

Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Mruk, na boisku pojawia się Sitkowski.

28

Było groźnie w polu karnym gości. Dominik Sasiak odbił futbolówkę, ale później nie wykorzystali tego krakowianie!

27

Przypomnijmy, że obie ekipy dzieli w tabeli zaledwie dwa oczka. Przy takim wyniku Hutnik przeskoczy w stawce Błękitnych.

25

Nieudana akcja ze strony gości i ponownie z piątego metra Arkadiusz Leszczyński.

24

Błękitni wznowią grę od rzutu wolnego. Wcześniej rywal został złapany na ofsajdzie.

23

Po wrzutce z kornera i lekkim zamieszaniu uderzał jeden z przyjezdnych. Finalnie piłka nie trafiła w światło bramki gospodarzy.

21

Przy linii bocznej na wysokości szesnastego metra faulował zawodnik gospodarzy. Niezła szansa dla dośrodkowanie dla Błękitnych!

20

Szybka akcja gospodarzy, po której wywalczyli sobie rzut rożny.

19

Tuż obok narożnika rywala faulował jeden z graczy Błękitnych. Rzut wolny dla krakowian.

17

Kolejna niecelna próba podopiecznych Adama Topolskiego. Ponownie wznowi grę golkiper Hutnika Kraków.

16

W końcu mamy jakąś odpowiedź ze strony Błękitnych. Uderzenie na bramkę Arkadiusza Leszczyńskiego okazało się jednak niecelne.

14

Zagranie w kierunku napastnika Błękitnych, który nie utrzymał jednak linii z defensywą gospodarzy. Ofsajd.

13

Rzut wolny dla Hutnika w środkowej strefie boiska. Krótkie wznowienie gry przez zawodników Szymona Szydełki.

11

Dla Tomasza Wojcinowicza dzisiejszy gol był pierwszym w barwach krakowskiego zespołu. Przypomnijmy, że dołączył on do Hutnika w przerwie zimowej z Wisły Sandomierz.

10

Tym razem po wrzutce z kornera obronną ręką z opresji wyszli podopieczni Adama Topolskiego.

9

Kolejny rzut rożny dla Hutnika. Przypomnijmy, że poprzedni korner zakończył się golem!

8

Przez chwilę w ataku pozycyjnym byli przyjezdni, jednak dość szybko krakowianie odzyskali futbolówkę.

6

Strzelcem bramki TOMASZ WOJCINOWICZ.

Gospodarze bardzo szybko obejmują prowadzenie! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego futbolówkę do bramki Dominika Sasiaka skierował Tomasz Wojcinowicz!

6

Akcja przeniosła się pod drugą bramkę. Krakowianie wznowią grę od rzutu rożnego.

5

Nieudana akcja po stronie gości. Z piątego metra wznowi grę Arkadiusz Leszczyński.

5

Przewinienie gospodarzy przy linii środkowej boiska. Rzut wolny dla Błękitnych.

4

Większa inicjatywa po stronie krakowian. Podopieczni Szymona Szydełki po raz kolejny chcieli przetestować Dominika Sasiaka, ale tym razem strzał został zablokowany.

2

Pierwsze uderzenie na bramkę w dzisiejszym starciu. Piłka nie trafiła w światło bramki Dominika Sasiaka, który zaczyna z piątego metra.

1

Od razu atakiem prawym skrzydłem ruszyli przyjezdni. Krakowianie oddalają niebezpieczeństwo.

1

Pierwszy gwizdek sędziego! Spotkanie zaczynają podopieczni Adama Topolskiego.

1

Hutnik Kraków: Leszczyński – Bernal, Kędziora, Stawarczyk, Wojcinowicz, Hafez, Świątek, Drąg, Zmorzyński, Olszewski, Sobala.
Rezerwowi: Fojt, Tetych, Jaklik, Linca, Handzlik, Jodłowski, Ozimek, Kitliński, Bełczowski.

Błękitni Stargard: Sasiak – Mruk, Krawczun, Ostrowski, Andrzejewski, Starzycki, Wajsak, Polkowski, Cywiński, Walków, Kaczmarek.
Rezerwowi: Weinzettel, Theus, Sitkowski, Kujawa, Boniecki, Karmański, Kwiatkowski, Niedojad.

Sędziowie: Paweł Dziopak (Tychy)..
Która z ekip zbliży się do utrzymania w lidze po środkowym starciu? Odpowiedź na to pytanie poznamy już wieczorem. Zapraszamy Państwa do śledzenia relacji live od godziny 16:30!
Poprzedni mecz obu zespołów zakończył się triumfem 1:0 Błękitnych. Gola na wagę trzech oczek pod koniec spotkania zdobył Jakub Mosakowski.
W kontekście walki o utrzymanie w lidze będzie to niezwykle ważny mecz. Hutnik zajmuje siedemnastą pozycję w stawce z dwudziestoma czterema punktami na swoim koncie. Błękitni są na piętnastym miejscu i mają tylko dwa oczka więcej.
Przed nami 27. kolejka eWinner 2. Ligi. Będziemy z Państwem w Krakowie. Hutnik podejmie Błękitnych Stargard.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:30.

4:1

finał (2:1)

Gole: 6. Wojcinowicz, 40. Hafez, 68. Bernal, 90+15. Jodłowski – 43. Polkowski (kar.)

Kartki:   61. Sobala (HUT), 69. Drąg (HUT), 90+11. Jodłowski (HUT)

Hutnik Kraków: Leszczyński – Bernal (72. Jaklik), Kędziora, Stawarczyk, Wojcinowicz, Hafez (90. Jodłowski), Świątek (90. Handzlik), Drąg, Zmorzyński, Olszewski (63. Ozimek), Sobala (71. Kitliński).
Zmiany: Fojt, Tetych, Jaklik, Linca, Handzlik, Jodłowski, Ozimek, Kitliński, Bełczowski.

Błękitni Stargard: Sasiak – Mruk (30. Sitkowski), Krawczun, Ostrowski, Andrzejewski (84.Theus), Starzycki, Wajsak (46. Karmański), Polkowski, Cywiński, Walków (57. Niedojad), Kaczmarek (57. Kwiatkowski).
Zmiany: Weinzettel, Theus, Sitkowski, Kujawa, Boniecki, Karmański, Kwiatkowski, Niedojad.

Sędziowie: Paweł Dziopak (Tychy).