GKS Katowice – Olimpia Grudziądz

1:0

finał (0:0)

03.04.2021, 17:00 • Stadion Miejski, Katowice • 25 • 25. kolejka • Jarek

GKS Katowice wygrał z Olimpią Grudziądz 1:0! Gola na wagę trzech punktów strzelił w 86. minucie Marcin Urynowicz. Dziękuję za uwagę! (18:53:13)

90+5

90+3

Kurbiel ostro zaatakowany przez Witasika i arbiter słusznie sięga po kartkę.

90+2

Niemal wszystkie siły rzucają do ataku przyjezdni, ale dobrze bronią się katowiczanie.

90

O cztery minuty przedłużył arbiter te spotkanie!

89

Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Ciechanowski, na boisku pojawia się Kruczkowski.
Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Płatek, na boisku pojawia się Kalenik.

88

Rzut wolny dla Olimpii w środkowej strefie boiska.

87

Rzucili się do odrabiania strat przyjezdni, ale w nieskuteczny sposób. Od bramki zacznie Mrozek.

86

Gol dla GKS-u Katowice!
Gospodarze obejmują prowadzenie! W samej końcówce spotkania golkipera rywali pokonał MARCIN URYNOWICZ!

83

Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Gulczyński, na boisku pojawia się Obst.

83

Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Gałecki, na boisku pojawia się Jaroszek.

81

Kolejny rzut rożny wywalczony przez drużynę z Grudziądza.

80

Zbyt głębokie dośrodkowanie w pole karne Olimpii i z piątego metra wznowi grę Sujecki.

79

Żółtą kartkę otrzymuje Jarosz (Olimpia Grudziądz).

76

Pewnie wybijają piłkę defensorzy drużyny z Katowic po dośrodkowaniu z narożnika boiska.

75

Rzut rożny dla gości wywalczony po akcji lewym skrzydłem.

73

Znów inicjatywa po stronie przyjezdnych.

71

Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Figiel, na boisku pojawia się Urynowicz.
Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Woźniak, na boisku pojawia się Sanocki.
Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Błąd, na boisku pojawia się Kościelniak.

69

Zbyt lekkie uderzenie głową jednego z gospodarzy.

68

Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Leszczyński, na boisku pojawia się Zawada.
Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Popalzay, na boisku pojawia się Romero.

67

Żółtym kartonikiem został upomniany Gałecki.

64

Znakomicie w ostatniej chwili ubiegł rywala Witasik.

63

Kolejna okazja Woźniaka, ale świetnie interweniował Sujecki! Ucierpiał przy tej obronie golkiper Olimpii i mamy przerwę w grze.

62

Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Kozłowski, na boisku pojawia się Kurbiel.

61

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał aktywny Woźniak, ale niecelnie.

60

Godzina gry w Katowicach za nami! W dalszym ciągu utrzymuje się bezbramkowy rezultat.

58

Po nieudanym wykończeniu akcji przez gości grę od własnej bramki wznowi Mrozek.

57

W odpowiedzi katowiczanie, ale Woźniak uderzył zbyt lekko, aby zaskoczyć Sujeckiego.

56

Gałecki przerywa akcję rywali lewym skrzydłem. Od autu przyjezdni.

54

Mocno naciskają teraz grudziądzanie. Dobry fragment gry Olimpii.

52

Znów było groźnie pod bramką gospodarzy! Ostatecznie jednak zawodnicy Olimpii nie zdołali skutecznie zakończyć akcji.

51

W odpowiedzi grudziądzanie. Na strzał z dystansu zdecydował się Gabor, ale posłał piłkę ponad bramką rywali.

50

Strzał Kozłowskiego zablokowany, a po chwile uderzenie głową Jędrycha broni Sujecki.

48

Długo budują swój atak na połowie rywali katowiczanie. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

47

Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na przeprowadzenie zmiany w swoim zespole w trakcie trwania przerwy.

46

Do przerwy bez bramek w Katowicach! Miejmy nadzieję, że po zmianie stron worek z golami zostanie rozwiązany. Zostańcie z nami!

45

44

Z dystansu uderzał Figiel, ale jego strzał nie sprawił kłopotów dobrze ustawionemu Sujeckiemu.

43

Spokojnie wymieniają się podaniami na własnej połowie boiska goście.

41

Woźniak niedokładnie do Kozłowskiego i akcja miejscowych zostaje przerwana.

40

Pięć minut do końca pierwszej połowy spotkania. Próbują wyprowadzić jakiś atak gospodarze.

37

Błąd defensywy katowiczan, ale ostatecznie wyłapał futbolówkę Mrozek.

35

Faul Figiel na połowie rywali. Dziesięć minut do końca pierwszej połowy spotkania.

34

Przyjezdni od rzutu wolnego na własnej połowie boiska.

32

Niecelne uderzenie z dystansu na bramkę gospodarzy.

30

Za nami pół godziny gry w Katowicach. Póki co utrzymuje się bezbramkowy rezultat.

28

Zablokowane uderzenie na bramkę GKS-u przez Jędrycha. Dobry okres gry Olimpii.

27

Zakotłowało się pod bramką GKS-u, ale ostatecznie bez strzału. Chwilę później faulowany był jeden z obrońców gospodarzy.

26

Po nieudanym wykończeniu akcji przez katowiczan z piątego metra wznowi grę Sujecki.

24

Groźnie zapowiadająca się kontra grudziądzan w ostatniej chwili przerwana przez jednego z defensorów GKS-u.

23

Przyjezdni od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

21

Akcja Olimpii skutecznie przerwana przez Gałeckiego.

20

W środkowej strefie boiska utrzymują się obecnie przy piłce grudziądzanie.

18

Po wrzutce ze stałego fragmentu gry główkował Woźniak, ale prosto w objęciach Sujeckiego.

17

Niedaleko pola karnego rywali faulowany był Gałecki. Rzut wolny z dogodnej odległości dla gospodarzy.

16

Miejscowi od wrzutu z autu w środkowej strefie boiska.

14

Skutecznie oddalili zagrożenie goście po rzucie wolnym dla rywali.

13

Błąd wyraźnie faulowany przez Popalzaya i arbiter pierwszy raz w tym spotkaniu sięga po kartkę.

12

Od dłuższego czasu przy piłce goście, ale daleko od pola karnego rywali.

10

Pewnie łapie piłkę Sujecki po kolejnym dośrodkowaniu w pole karne przyjezdnych.

9

Niecelne uderzenie głową Kozłowskiego.

8

Zakotłowało się w polu karnym Olimpii, ale ostatecznie tylko korner dla GKS-u.

7

Grudziądzanie wywalczyli rzut rożny, ale nie udało im się stworzyć zagrożenia pod bramką strzeżoną przez Mrozka.

6

Ze skrzydła dośrodkowywał Rogala, ale żaden z jego kolegów nie zdołał sięgnąć futbolówki.

5

Długo utrzymują się przy piłce na połowie rywali gospodarze.

3

Groźnie zapowiadała się akcja gości, ale ostatecznie niewiele z tego wynikło.

2

Nieudanie na prawym skrzydle katowiczanie. Przyjezdni rozpoczną od autu.

1

Znamy składy wyjściowe:

GKS Katowice:
Mrozek – Jędrych (C), Figiel, Woźniak, Błąd, Kozłowski, Rogala, Gałecki, Wojciechowski, Kiebzak, Kołodziejski

Olimpia Grudziądz:
Sujecki – Widejko, Gabor, Augusto, Popalzay, Leszczyński, Jarosz, Płatek, Ciechanowski, Obst, Witasik (C).
Początek spotkania zaplanowano na 17:00. Składy obydwu drużyn zaprezentujemy kilkanaście minut wcześniej. Bądźcie z nami!
Faworytem tego spotkania są gospodarze. Katowiczanie z dorobkiem 50 punktów zajmują pozycję wicelidera. Olimpia plasuje się tuż nad strefą spadkową.
Serdecznie zapraszam na relację z meczu 25. kolejki eWinner 2. ligi. W Katowicach miejscowy GKS podejmie Olimpię Grudziądz.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.