Wigry Suwałki – Górnik Polkowice

0:1

finał (0:1)

31.03.2021, 13:00 • Stadion Miejski, Suwałki • 16. kolejka • Jarek

W drugiej połowie nie było już goli! Górnik wygrał 1:0 po trafieniu Szuszkiewicza sprzed przerwy. Dziękuję za uwagę! (14:56:14)

90+5

90+3

Niedokładnie w ofensywie polkowiczanie. Od autu Wigry.

90+2

Żółtą kartkę otrzymuje Malec (Górnik Polkowice).

90+1

Zablokowane uderzenie na bramkę Górnika, ale w dalszym ciągu przy piłce gospodarze.

90

Ruszają z jedną z ostatnich akcji miejscowi. Udało im się wywalczyć korner.

87

Jakiegoś urazu doznał jeden z zawodników gości i mamy przerwę w grze.

85

Skutecznie bronią dostępu do własnego pola karnego przyjezdni. Wszystko wskazuje na to, że trzy punkty pojadą do Polkowic.

83

Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Grzelak, na boisku pojawia się Żebrakowski.

82

Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Terpiłowski, na boisku pojawia się Baranowski.

82

Ostatnie minuty należą do Wigier. Czasu na wywalczenie korzystnego rezultatu jest jednak coraz mniej.

80

Nie rezygnują z walki o wyrównanie miejscowi. Rzut rożny wywalczony przez ekipę miejscowych.

79

Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Wacławczyk, na boisku pojawia się Żołądź.

77

Kolejne przewinienie w środku pola. Arbiter bez wahania dyktuje rzut wolny dla Górnika.

75

Do końca regulaminowego czasu gry pozostało piętnaście minut. Liczymy na emocjonującą końcówkę!

74

Przewinienie gospodarzy w środkowej strefie boiska. Nie spieszą się ze wznowieniem zawodnicy z Polkowic.

73

Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Opałacz, na boisku pojawia się Karmelita.