Fortuna 1 Liga

Chrobry Głogów – Puszcza Niepołomice

0:2

finał (0:2)

27.03.2021, 16:00 • Stadion Chrobry, Głogów • 22. kolejka • Piotr Grabowski (@@19pjotr93)

Pewna wygrana Puszczy! I do tego w pełni zasłużona, pierwsza połowa należała do nich, a w drugiej Chrobry od 59 minuty grały w "10"! (17:55:34)

90+4

90+3

Górski po raz kolejny z głębi pola w szesnastkę rywala, ale teraz za lekko!

90+1

Arbiter dorzuca cztery minuty!

90

Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Kolenc, na boisku pojawia się Michalczyk.

90

Górski w pole karne do Radionova, ale ten nie zdołał opanować piłki i oddać strzału.

89

Centra z rzutu rożnego, ale znów dobrze w obronie goście, którzy oddalają zagrożenie.

88

Akcja głogowian, jednak dobrze w defensywie Puszcza, goście wybijają na korner!

85

Puszcza w ataku pozycyjnym. Goście spokojnie rozgrywają piłkę w środkowej części boiska.

82

Akcja gospodarzy i wrzutka z prawej strony w pole karne, ale dobrze w obronie rywale!

80

Na ofsajdzie złapany zawodnik gospodarzy.

79

Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Stefanik, na boisku pojawia się Uwakwe.

78

Zaostrzyła nam się gra, ostatnimi czasy arbiter często musi używać gwizdka!

76

Żółtą kartkę otrzymuje Kowalczyk (Chrobry Głogów).

75

Żółtą kartkę otrzymuje Czarny (Puszcza Niepołomice).

73

Akcja gospodarzy na prawej stronie boiska, ale Bryła w pole karne wprost w ręce Górskiego!

71

Rakoczy z lewej strony wpada w pole karne, ale defensywa Chrobrego go powstrzymuje!

70

Gospodarze w ataku pozycyjnym. Puszcza nieco wycofana goście mają już wynik i próbują go bronić!