Betclic 1 Liga

GKS Jastrzębie – Chrobry Głogów

0:1

finał (0:0)

20.03.2021, 14:30 • Stadion Miejski MOSiR, Jastrzębie • 21 • 21. kolejka • Jarek

Był emocje w końcówce, ale ostatecznie wynik nie uległ zmianie! Chrobry Głogów pokonał GKS Jastrzębie 1:0 po golu strzelonym przez Bougaidisa. Dziękuję za uwagę! (16:27:34)

90+6

90+6

Jeszcze rzut rożny dla jastrzębian!

90+5

Przeciągnięte dośrodkowanie i pewnie wyłapał piłkę Leszczyński.

90+4

To może być ostatnia szansa dla gospodarzy! Rzut wolny dla GKS-u niedaleko pola karnego rywali.

90+2

Przyjezdni wywalczyli rzut wolny w środkowej strefie boiska.

90+1

W pułapkę ofsajdową złapany jeden z zawodników GKS-u.

90

Aż pięć minut doliczył arbiter!

88

Faulowany we własnym polu karnym był jeden z zawodników Chrobrego. Cenne sekundy zyskują przyjezdni.

87

Nieco ponad trzy minuty do końca regulaminowego czasu gry. Sporo nerwów na boisku w Jastrzębiu. Żywo reagują na boiskowe wydarzenia ławki obu zespołów.

85

Brutalne wejście Ziemanna i zasłużona kartka dla zawodnika gości.

84

Starają się nie ograniczać tylko do defensywy głogowianie. Kolejny atak gości lewym skrzydłęm.

82

Zaostrza nam się to spotkanie. Spóźnione wejście w środku pola Zejdlera i kolejna żółta kartka.

81

Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Dziąbek, na boisku pojawia się Piła. Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Lebedyński, na boisku pojawia się Bryła.

79

Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Bielak, na boisku pojawia się Szczęch.

78

Ostre starcie w środkowej strefie boiska. Cierpi jeden z zawodników Chrobrego, przed nami przerwa w grze.

77

Coraz większą liczbą zawodników atakują miejscowi. Zdają sobie sprawę, że czasu na doprowadzenie do remisu jest niewiele.

75

Faul Mandrysza na własnej połowie i arbiter upomina go żółtą kartką.

74

Nie mają pomysłu na rozmontowanie defensywy rywali jastrzębianie. Słabo wygląda dziś gra gospodarzy.

72

Na pozycji spalonej złapany jeden z jastrzębian.

71

Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Jadach, na boisku pojawia się Apolinarski.
Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Feruga, na boisku pojawia się Zejdler.

71

Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Machaj, na boisku pojawia się Piotrowski.

70

Gol dla Chrobrego!
Przyjezdni obejmują prowadzenie! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i strzale głową jednego z rywali ładną paradą popisał się Drazik, ale wobec dobitki MAVROUDISA BOUGAIDISA był bezradny!

69

Mandrysz ewidentnie faulowany na trzydziestym metrze. Rzut wolny dla Chrobrego z dogodnej odległości.

67

Bardzo dobra interwencja Leszczyńskiego po strzale z dystansu jednego z rywali.

66

Jedna z nielicznych akcji jastrzębian po zmianie stron, ale bez strzału na bramkę strzeżoną przez Leszczyńskiego.

64

Zbyt głębokie dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne GKS-u i piłka wylądowała w objęciach Drazika.

63

Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Rumin, na boisku pojawia się Szczepan.

61

Nieudane zagranie w szesnastkę Chrobrego z głębi pola, ale po chwili wywalczyli rzut wolny miejscowi.

59

Zamknięci w okolicach własnego pola karnego są miejscowi. Zobaczymy co wyniknie z tej akcji Chrobrego.

57

Kulawiak dopadł do piłki spadającej przez pole karne, ale jego uderzenie okazało się niecelne.

56

Praznovsky wybiciem piłki chciał opóźnić wznowienie gry przez rywali i został upomniany żółtą kartką.

56

Znakomicie zapowiadała się kontra jastrzębian, ale po zagraniu w pole karne strzał Rumina został zablokowany!

55

Z ogromnym spokojem wymieniają podania wzdłuż linii środkowej zawodnicy Chrobrego.

53

Źle weszli w drugą połowę miejscowi. Jastrzębianie nie potrafią na dłużej utrzymać się przy piłce.

51

Znów nieskutecznie w ofensywie głogowianie.

49

Zbyt głębokie dośrodkowanie w szesnastkę jastrzębian i piłkę pewnie wyłapał Drazik.

48

Zakotłowało się w polu karnym GKS-u, ale ostatecznie gospodarze zażegnali niebezpieczeństwo.

47

Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na przeprowadzenie zmiany w swoim zespole w trakcie trwania przerwy.

46

Ani minuty nie doliczył arbiter. Pierwsza połowa za nami, niestety poziom gry nie porywa. Brakuje uderzeń i klarownych sytuacji strzeleckich. Miejmy nadzieję, że po zmianie stron spotkanie się rozkręci!

45+1

45

Jeden z zawodników GKS-u faulowany przed polem karnym rywali. Może być groźnie pod bramką gości.

44

Zbyt mocne dośrodkowanie w pole karne Chrobrego.

42

Rzut wolny dla przyjezdnych na wysokości linii środkowej boiska.

40

Zupełnie nieudane uderzenie na bramkę Chrobrego. Z piątego metra wznowi grę Leszczyński.

38

Przyjezdni od wrzutu z autu na wysokości własnego pola karnego.

36

Niedokładnie miejscowi przy próbie wyprowadzeniu kontrataku. Piłka oddana rywalom za darmo.

35

Spóźniony wślizg Kulawiaka w środku pola i arbiter słusznie sięga po kartkę.

33

Spokojnie wymieniają się podaniami w środkowej strefie boiska goście.

32

Niezbyt udane rozegranie rzutu rożnego przez przyjezdnych, ale zdołali utrzymać się przy piłce zawodnicy Chrobrego.

30

Sporo chaosu w środkowej strefie boiska. Ostatecznie arbiter odgwizdał przewinienie Jadacha.

28

Zablokowane uderzenie na bramkę Chrobrego i jeszcze jeden korner dla ekipy z Jastrzębia.

27

Jadach sfaulowany w odległości około trzydziestu metrów od bramki rywali. Może być groźnie!

24

Kolejna akcja miejscowych i wywalczony rzut rożny.

23

Niezłe rozegranie rzutu wolnego przez gospodarzy. Daleka wrzutka na zamykającego akcję Komora, który jednak niecelnie strzelał głową.

21

Przyjezdni od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali.

20

Nastrzelony piłką przez jednego z rywali został Jadach, ale dość szybko doszedł do siebie.

18

Goście od rzutu wolnego na własnej połowie boiska.

16

Zbyt mocne zagranie na prawą stronę i Machaj nie miał szans na zatrzymanie futbolówki.

15

Pierwszy kwadrans gry za nami. Jak na razie spotkanie toczone jest w powolnym tempie.

14

Stolc w porę zatrzymany na prawym skrzydle. Jedynie od autu goście.

12

Niesportowe zachowanie Witkowskiego przy linii bocznej i arbiter po raz pierwszy w tym spotkaniu sięga po kartkę.

11

Akcja Chrobrego przerwana po faulu na jednym z obrońców GKS-u.

10

Długo utrzymują się przy piłce na własnej połowie boiska głogowianie.

8

Kolejny atak ekipy z Głogowa i wywalczony rzut rożny.

7

Przyjezdni od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

5

Rzut wolny dla głogowian w środkowej strefie boiska.

3

Nieudanie w ofensywie goście po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Z piątego metra wznawia grę Drazik.

2

Dość szybko rzut rożny wywalczyli gospodarze. Po dośrodkowaniu z narożnika boiska arbiter odgwizdał przewinienie na jednym z defensorów Chrobrego.

1

Protokół meczowy:

GKS 1962 Jastrzębie:
Drazik – Kulawiak, Komor, Szcześniak, Witkowski, Bielak, Ali, Mróz, Feruga (C), Jadach, Rumin
Rezerwowi:
Reclaf – Bondarenko, Słodowy, Zalewski, Szczęch, Szczepan, Apolinarski, Niewiadomski, Zejdler

Chrobry Głogów:
Leszczyński – Stolc, Bougaidis, Praznovsky, Ziemann, Kolenc, Mandrysz, Dziąbek, Machaj, Banaszewski, Lebedyński
Rezerwowi:
Szafer – Juraszek, Niski, Bryła, Michalczyk, Oleksy, Piotrowski, Piła, Kowalczyk

Sebastian Krasny (Kraków).
Spotkanie poprowadzi Sebastian Krasny z Krakowa. Pierwszy gwizdek w sobotę o 14:30. Bądźcie z nami!
Mecz rundy jesiennej pomiędzy tymi ekipami odbył się 19 września ubiegłego roku. Chrobry wygrał u siebie 1:0, a jedynego gola strzelił w 69. minucie Mateusz Machaj.
Gospodarze zajmują obecnie piętnaste miejsce w tabeli z dorobkiem 19 punktów. Nieco lepiej radzą sobie głogowianie – Chrobry uzbierał 7 "oczek" więcej i plasuje się na jedenastej lokacie.
Serdecznie zapraszam na relację z meczu 21. kolejki Fortuna 1 Ligi. W Jastrzębiu miejscowy GKS podejmie Chrobrego Głogów.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:30.