Górnik Polkowice – Stal Rzeszów

1:2

finał (0:1)

06.03.2021, 13:00 • Stadion Miejski, Polkowice • 20. kolejka • Jarek

Spotkanie w Polkowicach dobiegło końca! Po ciekawym meczu Stal zwyciężyła z Górnikiem 2:1. Dziękuję za uwagę! (14:54:09)

90+4

90+2

Żółtą kartkę otrzymuje Goncerz (Stal Rzeszów).

90+1

Zmiana w drużynie Stal Rzeszów: z boiska schodzi Szczepanek, na boisku pojawia się Mustafaev.

90+1

Trzy minuty dłużej potrwa mecz!

90

Rzut rożny wywalczyli goście, ale niewiele udało im się zdziałać pod bramką gości.

89

Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Wacławczyk, na boisku pojawia się Baszak.

87

Próbują gospodarze, ale mają coraz mniej czasu. Dobrze bronią się rzeszowianie.

85

Od rzutu wolnego we własnym polu karnym wznawiają grę goście. Nie spieszy się Kaczorowski.

83

Długo utrzymują się przy piłce na połowie rywali polkowiczanie. Zobaczymy co z tego wyniknie.

82

Nieprzepisowe zagranie Łukasza Góry i arbiter sięga po kartkę.

80

Dziesięć minut do końca regulaminowego czasu gry. Szykuje się emocjonująca końcówka!

78

Poczuli krew gospodarze, walczą o wyrównanie. Celne uderzenie na bramkę rywali, a po chwili wywalczony korner.

75

Gol dla Górnika Polkowice!
Wejście smoka! Kwadrans po zameldowaniu się na murawie kontaktową bramkę zdobył ERYK SOBKÓW!

74

Niedokładnie w ataku goście i z piątego metra wznawia grę Szymański.

73

Zmiana w drużynie Stal Rzeszów: z boiska schodzi Szeliga, na boisku pojawia się Szczypek.

72

Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Piątkowski, na boisku pojawia się Bancewicz.
Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Ratajczak, na boisku pojawia się Kucharczyk.

71

Od rzutu wolnego blisko własnego pola karnego wznawiają grę miejscowi.

68

Nie ma gola! Szymański obronił uderzenie Głowackiego!

67

Rzut karny dla Stali! Znakomita okazja na dobicie rywali.

65

Zmiana w drużynie Stal Rzeszów: z boiska schodzi Pieczara, na boisku pojawia się Goncerz.
Zmiana w drużynie Stal Rzeszów: z boiska schodzi Maciejewski, na boisku pojawia się Olejarka.
Zmiana w drużynie Stal Rzeszów: z boiska schodzi Sławek, na boisku pojawia się Skrzecz.

64

Gol dla Stali Rzeszów!
Podwyższają prowadzenie przyjezdni! Sposób na Szymańskiego znalazł KRYSTIAN PIECZARA.

62

Zablokowane uderzenie na bramkegospodarzy, a po chwili faul Szczepanka i żółta kartka.

61

Żółtą kartkę otrzymuje Danilczyk (Górnik Polkowice).

61

Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Baranowski, na boisku pojawia się Sobków.

60

Kolejna znakomita interwencja bramkarza Stali! Niesamowicie broni dziś Kaczorowski.

59

Tym razem bezbłędnie między słupkami zachował się golkiper Górnika.

57

Znakomita interwencja Kaczorowskiego przy doskonałej okazji rywali!

56

Gra toczy się obecnie w środkowej strefie boiska.

53

Nie rezygnują z walki o podwyższenie prowadzenia rzeszowianie. Kolejny atak gości prawym skrzydłem.

52

Z ostrego kąta uderzał Baranowski, ale trafił tylko w boczną siatkę.

51

Niecelnie w ataku rzeszowianie. Od bramki rywale.

48

Pewnie interweniował Szymański po dośrodkowaniu Marczuka.

47

Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na przeprowadzenie zmiany w swoim zespole w trakcie trwania przerwy.

46

Przerwa! Po pierwszej połowie Stal Rzeszów prowadzi z Górnikiem Polkowice 1:0. Jedynego jak na razie gola strzelił Mariusz Sławek. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans. Zostańcie z nami!

45+2

45

O dwie minuty przedłużona została pierwsza połowa spotkania.

44

Prawym skrzydłem próbują przedostać się pod pole karne gospodarze. Zobaczymy, czy zdołają zagrozić bramce rywali jeszcze przed przerwą.

43

Polkowiczanie wznowią grę od autu na wysokości własnego pola karnego.

40

Raz jeszcze Szymański, tym razem po groźnym strzale Wolskiego!

38

Udanie interweniował Szymański po uderzeniu z dystansu jednego z rywali.

36

Spokojnie utrzymują się na własnej połowie boiska polkowiczanie.

35

Nieskutecznie w ofensywie Stal. Od bramki Szymańśki.

34

Bardzo dobra interwencja Kaczorowskiego po strzale Piątkowskiego! Bliscy wyrównania byli gospodarze.

33

W odpowiedzi miejscowi, ale dobrze w defensywie goście. Akcja przerwana i Stal rusza z kontratakiem.

30

Goście pieczętują swoją przewagę! Po zagraniu od Pieczary mocnym strzałem piłkę do bramki rywali skierował MARIUSZ SŁAWEK!

29

Niecelne uderzenie na bramkę gospodarzy.

27

Rzeszowianie od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

26

Po nieudanym wykończeniu akcji przez miejscowych grę od bramki wznowi Kaczorowski.

25

Przebudzili się polkowiczanie, chcąc odpowiedzieć na ostatnie ataki rywali.

23

Trzeci rzut rożny dla Stali. Zdołał oddać strzał Reiman, ale jego próba została zablokowana.

21

Strzał głową na bramkę Górnika, ale czujnie interweniował Szymański!

20

Dwadzieścia minut gry w Polkowicach za nami. Jak na razie utrzymuje się bezbramkowy rezultat.

19

Dobre minuty gości. Rzeszowianie dużo częściej znajdują się w posiadaniu futbolówki.

17

Jakiegoś urazu doznał jeden z zawodnika Górnika. Mamy teraz przerwę w grze.

16

Wybijają piłkę poza własną szesnastkę defensorzy Górnika.

15

Z kontratakiem ruszali gospodarze, ale Kaczorowski skutecznie powstrzymał Wacławczyka.

14

Zablokowane dośrodkowanie w pole karne Górnika. Przyjezdni od rzutu rożnego.

13

Kolejna przerwa w grze. Przewinienie polkowiczan w okolicach linii środkowej boiska.

11

Łatwo stracili w środkowej strefie boiska piłkę przyjezdni.

10

Kolejna akcja Górnika skutecznie przerwana przez ofiarnie interweniującego Marczuka.

9

Stal od wrzutu z autu na połowie swoich rywali.

8

Groźnie prawą stroną atakowali przyjezdni, ale ostatecznie zdołali się wybronić polkowiczanie.

6

Rzeszowianie od rzutu wolnego w środkowej strefie boiska.

4

Ofsajd po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i arbiter przerywa akcję.

3

Faulowany na prawym skrzydle jeden z zawodników Górnika. Rzut wolny dla miejscowych.

1

Protokół meczowy:

Górnik Polkowice:
Szymański – Radziemski, Kowalski-Haberek, Opalacz, Ratajczak – Baranowski, Danilczyk, Wacławczyk, Terpłowski – Piątkowski, Szuszkiewicz
Rezerwowi:
Kopaniecki – Kucharczyk, Żołądź, Borkowski, Bancewicz, Karmelita, Mazurkowski, Sobków, Baszak

Stal Rzeszów:
Kaczorowski – Marczuk, Szeliga, Góra, Głowacki (C), Szczepanek, Reiman, Wolski, Maciejewski, Sławek, Pieczara
Rezerwowi:
Pęksa – Goncerz, Sylwestrzak, Szczypek, Skrzecz, Mustafaev, Kotwica, Olejarka

Jacek Lis (Katowice).
Spotkanie poprowadzi Jacek Lis z Karowic. Pierwszy gwizdek zaplanowano na 13:00. Naszą relację rozpoczniemy kilka chwil wcześniej. Bądźcie z nami!
Faworytem meczu są gospodarze. Górnik zajmuje obecnie drugą pozycję i ma dwa punkty straty do liderującego GKS-u Katowice. Stal zajmuje dziewiąte miejsce i do strefy barażowej traci cztery "oczka".
Serdecznie zapraszam na relację z meczu 20. kolejki polskiej drugiej ligi. W Polkowicach miejscowy Górnik podejmie Stal Rzeszów.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00.