Norwegia – Polska

0:3

finał (0:1)

05.03.2021, 13:50 • Atlas Arena, Łódź • 3. runda • Jarek

Plan wykonany! Reprezentacja Polski pewnie pokonała Norwegię 3:0 i zgarnęła 3 punkty. Rewanż pomiędzy tymi drużynami w poniedziałek, relacja oczywiście na Lajfach. Do zobaczenia! (15:37:18)

40

Na siedemnaście sekund przed końcową syrenę o czas poprosił Błażej Korczyńśki.

40

Znakomita interwencja Błaszczyka. Od razu z kontratakiem ruszają nasi reprezentanci.

39

Bardzo dobrze w defensywie Leszczak po groźnej akcji Norwegów lewą stroną.

38

Rakvaag czujnie interweniował po strzale Grubalskiego z dystansu.

38

Niedokładnie w ofensywie Klaus, ale i tak to Polacy rozpoczną grę od autu.

36

Korner wywalczony przez biało-czerwonych. Ogromna przewaga Polaków, ale póki co wynik tego nie odzwierciedla.

35

Przestrzelił Sebastian Leszczak! Mocny uderzenie, ale piłka jedynie otarła się o poprzeczkę!

35

Przedłużony rzut karny dla Polski!

34

Huknął z dystansu Klaus, ale piłka jedynie obiła poprzeczkę!

34

Czwarte przewinienie Norwegów w drugiej połowie spotkania. Upomniany przez arbitra Welo.

33

Jakiegoś urazu doznał Hovik i mamy teraz przerwę w grze. Niewykluczone, że to będzie koniec spotkania dla reprezentacji Norwegii.

33

Michał Marek upomniany żółtą kartką za faul taktyczny.

32

Przerwa na życzenie selekcjonera norweskiej kadry.

31

Przekombinowali Polacy. Dwójkowa akcja Leszczaka z Markiem zakończona strzałem tego drugiego w golkipera rywali. Po chwili w słupek uderzył Madziąg!

31

Niespełna dziesięć minut efektywnego czasu gry do końca spotkania w Łodzi. Reprezentacja Polski jest na dobrej drodze do sięgnięcia po trzy punkty.