5:6
finał (3:2, 1:3, 1:1)
23.02.2021, 17:30 • Minsk Arena, Minsk
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
HK Dinamo Mińsk – Amur Chabarowsk
5:6
finał (3:2, 1:3, 1:1)
Składy i statystyki: 4. Mosaljov (Falkovskij, Menell), 17. Z. Mitchell (Prince), 19. Paré (Gorbunov), 23. Varfolomejev (Protas, Solovjov), 49. Protas (Klinkhammer, Falkovskij) – 3. Jordán (V. Butuzov), 16. Golubev (H. Zohorna, Polunin), 27. V. Butuzov (Jordán, S. Těreščenko), 28. Polunin, 31. H. Zohorna (Turbin, Polunin), 55. Pjanov (Turbin)
Kartki:
Spudłowany karny!:
HK Dinamo Mińsk:
Furch (28. Kolosov) – Menell, Falkovskij, Znacharenko (A), Solovjov, Děrjabin, Šinkevič, Denisov – Alistrov, Z. Mitchell, Prince (A) – Kozun, Protas, Klinkhammer (C) – Paré, Gorbunov, Mosaljov – Varfolomejev, Usov, K. Voronin – Děmkov.
Zmiany:
Trener:
Amur Chabarowsk:
Langhamer (Šijanov) – S. Těreščenko, Korjagin, V. Vasiljev, Jordán (C), Turbin (A), Kamalov, Zimin, Mašín – Michasjonok, Rasskazov, Zaseda – V. Butuzov, Pjanov (A), Archipov – Polunin, Golubev, H. Zohorna – A. Kuzněcov, Gizdatullin.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Spirin, Gamalej – Golovljov, Savenkov
Widownia: 4 488
1. tercja | ||||
01:51 | CHA | 2 | Korjagin, uderzanie | |
02:26 | CHA | 0:1 | Jordán (V. Butuzov) | |
03:46 | MIN | 1:1 | Mosaljov (Falkovskij, Menell) | |
11:19 | CHA | 2 | A. Kuzněcov, spowodowanie upadku przeciwnika | |
15:43 | CHA | 1:2 | Golubev (H. Zohorna, Polunin) | |
16:28 | MIN | 2:2 | Z. Mitchell (Prince) | |
18:15 | MIN | 3:2 | Paré (Gorbunov) | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
21:13 | CHA | 2 | H. Zohorna, zahaczanie | |
22:59 | MIN | 4:2 | Varfolomejev (Protas, Solovjov) | |
26:54 | CHA | 4:3 | V. Butuzov (Jordán, S. Těreščenko) | |
27:51 | CHA | 4:4 | Polunin | |
27:51 | MIN | -Furch +Kolosov (zmiana) | ||
30:01 | MIN | 2 | Solovjov, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem | |
30:27 | CHA | 4:5 | H. Zohorna (Turbin, Polunin) | |
37:10 | MIN | 2 | Denisov, zahaczanie | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
43:00 | MIN | 2+2 | Usov, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem | |
48:24 | MIN | 5:5 | Protas (Klinkhammer, Falkovskij) | |
50:16 | CHA | 2 | Korjagin, rzucenie na bandę | |
54:01 | CHA | 5:6 | Pjanov (Turbin) | |
54:30 | MIN | 2 | Solovjov, spowodowanie upadku przeciwnika | |
Finał |
Jarosław – Niżny Nowogród 11:00 4:1
Bars – Barys • koniec po dogrywce 12:30 4:3
Czelabińsk – Novosibirsk 13:00 2:4
Czerepowiec – CSKA Moskwa 15:00 0:3
Dyn. Moskwa – Jekaterynburg 15:00 6:0
Niżniekamsk – Magnitogorsk 15:00 1:0
Sp. Moskwa – Soczi 15:00 6:1
Helsinki – Podolsk 17:30 3:2
Din. Mińsk – Chabarowsk 17:30 5:6
Din. Ryga – Saławat 18:30 1:3
54:30
54:01
54:01 Valentin Pjanov (CHA) - 5:6
54:01
Strzelcem bramki VALENTIN PJANOV. Asysta Pavel Turbin.
50:16
48:24
48:24 Alexej Protas (MIN) - 5:5
48:24
Strzelcem bramki ALEXEJ PROTAS. Asysta Rob Klinkhammer, Stěpan Falkovskij.
43:00
37:10
30:27
30:27 Hynek Zohorna (CHA) - 4:5
30:27
Strzelcem bramki HYNEK ZOHORNA. Asysta Pavel Turbin, Alexandr Polunin.
30:01
27:51
27:51
27:51 Alexandr Polunin (CHA) - 4:4
27:51
Strzelcem bramki ALEXANDR POLUNIN.
26:54
26:54 Vladimir Butuzov (CHA) - 4:3
26:54
Strzelcem bramki VLADIMIR BUTUZOV. Asysta Michal Jordán, Sergej Těreščenko.
22:59
22:59 Pavel Varfolomejev (MIN) - 4:2
22:59
Strzelcem bramki PAVEL VARFOLOMEJEV. Asysta Alexej Protas, Ilja Solovjov.
21:13
18:15
18:15 Francis Paré (MIN) - 3:2
18:15
Strzelcem bramki FRANCIS PARÉ. Asysta Roman Gorbunov.
16:28
16:28 Zack Mitchell (MIN) - 2:2
16:28
Strzelcem bramki ZACK MITCHELL. Asysta Shane Prince.
15:43
15:43 Denis Golubev (CHA) - 1:2
15:43
Strzelcem bramki DENIS GOLUBEV. Asysta Hynek Zohorna, Alexandr Polunin.
11:19
03:46
03:46 Denis Mosaljov (MIN) - 1:1
03:46
Strzelcem bramki DENIS MOSALJOV. Asysta Stěpan Falkovskij, Brennan Menell.
02:26
02:26 Michal Jordán (CHA) - 0:1
02:26
Strzelcem bramki MICHAL JORDÁN. Asysta Vladimir Butuzov.
01:51