AS Trencin – Górnik Zabrze

1:4

finał (1:1)

19.01.2021, 12:20 • Štadión MŠK Žilina • Info o zminach stanu (Jarek)

Znakomita druga połowa w wykonaniu zabrzan i pewne zwycięstwo z AS Trencin 4:1. Dziękuję za uwagę! (14:13:34)

46

Do przerwy Górnik Zabrze remisuje z AS Trencin 1:1. Za moment druga odsłoną, zostańcie z nami!

45

42

Bramkę z rzutu karnego zdobywa DANIEL ŚCIŚLAK.

4

Gol dla Trencinu!
Strzelcem bramki KMET.

1

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:20.

Składy wyjściowe obu drużyn:

AS Trencin:
Šemrinec – Yem, Pires, Križan, Pirinen – Kmeť, El Mahdioui, Roguljić – Amoah, Čataković, Corryn

Górnik Zabrze:
Kudła – Evangelou, Wiśniewski, Pawłowski – Rostkowski, Wojtuszek, Hajda, Ściślak, Eizenchart – Sobczyk, Ryczkowski.
W pierwszym zimowym sparingu Górnik Zabrze zmierzy się z AS Trencinem. Mecz rozegrany zostanie na Słowacji. Będziemy informować o zmianach wyniku w tym starciu, bądźcie z nami. Pierwszy gwizdek o 12:00!
Witamy. Mecz rozpocznie się o 12:00 i będziemy informować o zmianach stanu..