Wisła Kraków – MSK Żilina

2:2

finał (1:1)

16.01.2021, 13:00 • Stadion Miejski, Kraków • Jarek

Bardzo ciekawe mecz sparingowy w Krakowie dobiegł końca! Ostatecznie Wisła zremisowała ze słowacką Ziliną 2:2. Dziękuję za uwagę! (14:49:48)

90

89

Od autu na własnej połowie goście. Wysoko ustawieni są zawodnicy Petera Hyballi.

87

A teraz w odpowiedzi goście! Jakimś cudem wybronili się miejscowi po uderzeniu Jambora z siedmiu metrów!

86

Kolejna znakomita okazja Wisły zakończona niecelnym uderzeniem Starzyńskiego!

85

85. Kiwior (WIS) - 2:2

85

Gol dla Wisły!
Biała Gwiazda doprowadza do wyrównania! Po dośrodkowaniu Abramowicza z lewego skrzydła samobójcze trafienie zanotował JAKUB KIWIOR!

84

Niedokładne zagranie Starzyńskiego, ale utrzymują się przy piłce krakowianie.

83

Nie spieszą się ze wznowieniem gry z rzutu wolnego na własnej połowie boiska przyjezdni.

80

Dobra szansa Wisły! Minimalnie nad poprzeczką uderzał Beqiraj!

79

Zmiana w drużynie Wisła Kraków: z boiska schodzi Żukow, na boisku pojawia się Boguski.
Zmiana w drużynie Wisła Kraków: z boiska schodzi Plewka, na boisku pojawia się Chuca.

78

Przycisnęli w ostatnich minutach goście. Ekipa ze Słowacji od dłuższego czasu utrzymuje się przy piłce na połowie gospodarzy.

77

Pewna interwencja Lisa po zbyt lekkim strzale głową jednego z rywali.

75

Zablokowane uderzenie na bramkę Wisły i rzut rożny będą wykonywać rywale.

74

Potrójna zmiana w Wiśle. Za Savicia, Yeboaha i Frydrycha na murawie meldują się Beqiraj, Starzyński i Klemenz.

73

Nieco spokojniejszy fragment spotkania w Krakowie.

71

Ostre wejście Frydrycha w środkowej strefie boiska i arbiter upomniał zawodnika Wisły żółtą kartką.

69

Ogromne zamieszanie w polu karnym przyjezdnych! Po strzale Buksy przed utratą goli Zilinę uratował słupek!

68

Znów uaktywnili się Wiślacy po stracie gola, podobnie jak w pierwszej połowie. Tym razem niecelne uderzenie na bramkę gości.