06.12.2020, 13:00 • Stadion Leśny, Wronki • 17. kolejka • Sebastian

Strzały niecelne: 1:14.
Rzuty rożne: 7:2.
Spalone: 1:2.
Faule: 9:18.
Druga połowa już zdecydowanie bardziej żywiołowa niż pierwsza. W końcówce obu drużynom udało się zmienić wynik. Bytovia była blisko odniesienia zwycięstwa dzięki uderzeniu Piotra Giela w 81. minucie, ale ostatnie słowo w sprawie wyniku powiedział Lech II Poznań. Ostatnia rozpaczliwa akcja została podsumowana strzałem na 1:1 Huberta Sobola.

90+3

90+3

Gol dla Lecha!
Strzelcem bramki HUBERT SOBOL.

Ostatnia doliczona minuta, a w niej rozpaczliwy atak Lecha II Poznań! Hubert Sobol nie pozwolił Bytovii Bytów na odniesienie zwycięstwa. Rozpacz przyjezdnych, a gospodarze wyszarpnęli im punkt.

90

Doliczone trzy minuty do podstawowego czasu.

88

Strata popełniona przez Artura Marciniaka w bocznym sektorze boiska.

86

Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Ryś, na boisku pojawia się Wasiak.

86

Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Bach, na boisku pojawia się Urban.

86

Kompletnie nieudane uderzenie oddane przez Huberta Sobola po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Wznowienie od bramki przyznane bytowianom. Przyjezdni są już blisko odniesienia zwycięstwa we Wronkach.

83

Mało czasu pozostało na odpowiedź gospodarzom. Uderzenie z dystansu oddane przez Artura Marciniaka nie było trudne do poskromienia dla Marcina Staniszewskiego.

81

Gol dla Bytovii!
Strzelcem bramki PIOTR GIEL.

Bytovia na prowadzeniu we Wronkach. Zmiana rezultatu na kilka minut przed końcem podstawowego czasu. Doświadczony napastnik wykorzystał dośrodkowanie z lewego skrzydła. Przyjezdni wbiegli dużą liczbą zawodników w pole karne Lecha II Poznań i wykorzystała to.

78

Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Wojtkowiak, na boisku pojawia się Andrzejewski.

78

Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Kryg, na boisku pojawia się Pacławski.

77

Pojedynek szybkościowy blisko linii bocznej boiska. Piłkarze starli się ze sobą i ostatecznie razem z futbolówką wylądowali poza placem. Sędziowie przyznali wznowienie gospodarzom.

75

Pozostał kwadrans rywalizacji na stadionie we Wronkach i niezmiennie ani gospodarze, ani przyjezdni nie znają sposobu na zmodyfikowanie bezbramkowego rezultatu. Szans na to pozostaje coraz mniej.

73

Jeszcze jedno ostre starcie i tym razem od rzutu wolnego wznowią grę wyżej notowani piłkarze. Ich przeciwnicy potwierdzają, że bronią twardo i nieustępliwie.

71

Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Szela, na boisku pojawia się Wrzesień.

67

Konfrontacje w centralnej części boiska. Piłkarze nie przebierali w środkach, mimo to sędzia nie zdecydował się tym razem na użycie gwizdka. Arbiter pozwala pograć zawodnikom.

1:1

finał (0:0)

Gole: 90+3. Sobol – 81. Giel

Kartki:   40. Borowski (LP2), 45. Marciniak (LP2) – 28. Bach (BTW), 65. Szela (BTW)

Posiadanie piłki: 68 % : 32 %.
Strzały celne: 4:7. Strzały niecelne: 1:14. Rzuty rożne: 7:2. Spalone: 1:2. Foule: 9:18.

Lech II Poznań: Bąkowski – Borowski, Wojtkowiak (78. Andrzejewski), Nawrocki, Niewiadomski, Marciniak, Kryg (78. Pacławski), Ławrynowicz, Malec (63. Karbownik), Sobol, Jacenko.

Zmiany: Radliński – Wachowiak, Tkocz, Białczyk, Pacławski, Karbownik, Kaczmarek, Andrzejewski, Smajdor.

MKS Bytovia Bytów: Staniszewski – Dymerski, Bąk (60. Wolski), Memić, Camargo, Lizakowski (46. Sezonienko), Sikorski, Szela (71. Wrzesień), Bach (86. Urban), Giel, Ryś (86. Wasiak).

Zmiany: Olszewski – Wasiak, Damaschke, Błaszkowski, Wolski, Szmidke, Wrzesień, Urban, Sezonienko.

Sędziowie: Filip Kaliszewski (Gdańsk)