2:4

finał (0:2)

06.12.2020, 19:00 • Hala sportowa OSiR, Komprachcice • 15. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (20:36:53)
Rywalizacja z sześcioma golami. Oczywiście, były w tym sezonie mecze z większą liczbą trafień do bramki, ale i tym razem nie wypada narzekać na skuteczność futsalistów. GI Malepszy Futsal Leszno przystąpił do pojedynku z wyższego miejsca w tabeli i udowodnił wyższość na boisku. Do rezultatu 4:2 doprowadził przede wszystkim Piotr Pietruszko, do którego hat-tricka jednego gola dołożył Kacper Konopacki. Gospodarze walczyli, wyrównali, zmniejszali stratę, ale ostatecznie nie zapunktowali. Ekipa z Wielkopolski odniosła drugie w sezonie zwycięstwo na wyjeździe.

40

39

Przerwa na żądanie szkoleniowca przyjezdnych.

39

Szukali futsaliści sposobu na zagrożenie bramce przeciwnika. Agresywnym pressingiem w centralnej części boiska zostali zaatakowani, a to zasadniczo skomplikowało rozegranie akcji.

38

Futsaliści mają się na baczności, żeby nie przekroczyć limitu przewinień. Kilkakrotnie było widać, że rezygnują z ostrego faulu, który groziłby wczesnym dobiciem do limitu.

38

Pięć przewinień na koncie GI Malepszy Futsalu Leszno.

37

Pięć przewinień na koncie Dremana Opole Komprachcice.

36

Gol dla Dremanu Opole Komprachcice! Strzelcem bramki ALEXANDRU GRIGORESCU.

Wynik coraz wyższy. Widać, że gracze ofensywni nie mają zamiaru oszczędzać tych odpowiedzialnych za bronienie. Alexandru Grigorescu drugim zawodnikiem, który zdołał ominąć swoim uderzeniem Michała Długosza.

35

Zaledwie pięć minut rywalizacji pozostało drużynom. W futsalu możliwe są spektakularne zwroty akcji, ale w celu dokonania następnego gospodarze muszą podjąć maksymalne ryzyko oraz diametralnie poprawić jakość swoich rozegrań.

34

Fernandes napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie. Po raz czwarty złamali przepisy futsalowe w drugiej połowie gospodarze.

34

Dreman Opole Komprachcice z trzema faulami, a GI Malepszy Futsal Leszno z czterema.

33

Przerwa w grze spowodowana urazem Michała Długosza, który ryzykownie interweniował po strzale i sparował futsalówkę na korner.

33

Gol dla Klubu Sportowego Futsal Leszno!
Strzelcem bramki PIOTR PIETRUSZKO.

Tym trafieniem Piotr Pietruszko prawdopodobnie zmniejszył do poziomu bliskiego zeru dramaturgię końcówki spotkania. Nie jest to klasyczny hat-trick, ale trzecie trafienie w jednym meczu i tak wypada docenić.

32

Gospodarze są w posiadaniu piłki. Wymiana podań w bezpiecznej dla przeciwników odległości od bramki. Futbolówka sunęła po parkiecie powoli, a jej posiadacze nie zdobywali przestrzeni.

31

Drużyna z Wielkopolski na połowie przeciwnika, a tam zablokowane uderzenie. Rozstawili się w odpowiednich miejscach gospodarze, ale zorganizowanie się do kontrataku było już bardziej skomplikowanym zadaniem.

30

Druga połowa na półmetku i o ile w tej części spotkania na razie remisowo, to przewaga wypracowana przez GI Malepszy Futsal Leszno w pierwszej części pozwala wchodzić z optymizmem w ostatnią fazę meczu.

29

Piotr Pietruszko oddał drugie uderzenie do bramki przeciwnika i wyrasta na najskuteczniejszego zawodnika meczu. Ważna bramka dla zespołu z Leszna, ponieważ studzi on impet zbudowanego golem kontaktowym przeciwnika.

29

Po trzy przewinienia obu drużyn w drugiej połowie spotkania.

2:4

finał (0:2)

Gole: 23. Iwanow, 36. Grigorescu – 13. Konopacki, 19. Pietruszko, 29. Pietruszko, 33. Pietruszko

Kartki:   24. Suchodolski (OKO), 28. Burduja (OKO), 34. Fernandes (OKO)

Dreman Opole Komprachcice: Burduja, Lach – Krawców, Grigorescu, Karnatowski, Sapa, Grzywa, Suchodolski, Fil, Wnuk, Kilian, Małek, Fabijaniak, Fernandes.

GI Malepszy Arth Soft Leszno: Długosz, Charrier – Lisniczenko, Lisowski, Niedźwiedzki, Konopacki, Pietruszko, Bartnicki, Molicki, Wojciechowski, Radliński, Siecla, Olszak.

Sędziowie: Grabowski, Orliński – Biel, Dorocki