2. Liga

Znicz Pruszków – Śląsk II Wrocław

1:3

finał (0:0)

05.12.2020, 12:00 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • 17. kolejka • Jarek

Spotkanie w Pruszkowie dobiegło końca! Zabójcza końcówka w wykonaniu Śląska i trzy punkty wędrują do Wrocławia. Dziękuję za uwagę! (13:53:33)

90+3

90+2

Znicz przy piłce na połowie rywali. Niebawem arbiter zagwiżdże po raz ostatni.

90

Gol dla Śląska!
Pruszkowianie na deskach! Goście powiększają przewagę i niemal zapewniają sobie zwycięstwo w tym meczu! BARTOSZ BORUŃ wpisuje na listę strzelców!

89

Rzut wolny dla Śląska w środkowej strefie boiska.

88

Nie są w stanie odpowiedzieć na trafienie rywali miejscowi.

86

Dopięli swego goście i na kilka minut przed końcem regulaminowego czasu gry objęli prowadzenie! Strzelcem bramki GRZEGORZ KOTOWICZ.

84

Korner dla przyjezdnych.

83

Zamknięci niemal we własnym polu karnym są miejscowi. Czy Śląsk zdoła strzelić decydującego gola?

82

Szybko przechwycili futbolówkę zawodnicy Śląska. Szykuje się kolejny atak.

80

Rzut wolny wywalczyli zawodnicy z Pruszkowa.

79

Od razu ruszyli do przodu przyjezdni. Z pewnością będą chcieli wykorzystać przewagę liczebną.

77

Nie dokończą tego meczu w pełnym składzie gospodarze! Ostre wejście jednego Zjawińskiego, który ogląda drugą żółtą kartkę!

75

Wichtowski upomniany żółtą kartką.

74

Rzut wolny dla przyjezdnych.

73

Udanie bronią się wrocławianie po dośrodkowaniu z narożnika boiska, ale szybko z powrotem w posiadaniu futbolówki znaleźli się rywale.

71

Akcja miejscowych prawym skrzydłem zakończona zablokowanym zagraniem. Korner dla Znicza.

70

Gospodarze od wrzutu z autu na wysokości własnego pola karnego.

68

Gol dla Znicza!
Również bezbłędnie i już mamy remis! Skutecznym egzekutorem MACIEJ MACHALSKI.

67

Co za historia! Tym razem rzut karny będą wykonywać miejscowi!

66

Goście obejmują prowadzenie! Jedenastkę wykorzystał SEBASTIAN BERGIER!

65

Żółta kartka dla Misztala.

65

Akcja wrocławian przerwana faulem w polu karnym, będzie jedenastka!

64

Przerwana akcja Znicza i z kontrą ruszają rywale.

62

Ożywiła się nieco gra w Pruszkowie, ale w dalszym ciągu liczymy na większą ilość okazji podbramkowych.

60

Pruszkowianie od wrzutu z autu na własnej połowie boiska.

59

Żółta kartka dla Poprawy.

58

Groźnie zapowiadała się akcja przyjezdnych, ale w porę przerwali ją pruszkowianie.

55

Wrocławianie przy piłce na własnej połowie boiska.

53

Zbyt ostro walczył o piłkę zawodnik akademii Śląska. Arbiter znów sięga po kartkę. Upomniany Caliński.

52

Nieudane wykończenie akcji przez miejscowych. Budzyński rozpocznie od bramki.

50

Trzecia żółta kartka w tym spotkaniu. Upomniany Tabara.

47

Rzut wolny dla Znicza.

46

Ani jednej minuty nie doliczył arbiter do pierwszej połowy spotkania. Jak na razie panuje bezbramkowy rezultat. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

45

44

Niecelne uderzenie na bramkę przyjezdnych.

43

Uspokajają grę gospodarze. Wymiana podań nieopodal własnego pola karnego.

41

Niespełna pięć minut do końca pierwszej połowy spotkania. Czy któryś z drużyn zdecyduje się na mocniejszy atak jeszcze przed przerwą?

39

Lepsze wrażenie sprawiają przyjezdni. Kolejny atak budują piłkarze Śląska.

36

Michalski również obejrzał żółtą kartkę.

34

Faul w środkowej strefie boiska. Rzut wolny dla gospodarzy.

33

Od wrzutu z autu w środkowej strefie boiska zaczną goście.

31

Z piątego metra wznawia grę Budzyński.

30

Do końca pierwszej połowy pozostał kwadrans. Bez goli w Pruszkowie.

28

Po nieudanym wykończeniu akcji przez Znicz grę od własnej bramki wznowi Budzyński.

27

Przechwycili piłkę zawodnicy z Pruszkowa i ruszają z kontratakiem.

25

Nieco spokojniejszy fragment spotkania. Przy piłce goście.

23

Żółtą kartką za faul w środku pola upomniany Zjawiński.

21

Skutecznie przechwycili piłkę na własnej połowie miejscowi.

20

Dwadzieścia minut gry w Pruszkowie już za nami. Cały czas utrzymuje się bezbramkowy rezultat.

17

Przewinienie jednego z zawodników gości. Póki co arbiter nie decyduje się jednak na indywidualne napomnienia.

15

Korner dla gospodarzy.

14

Od rzutu wolnego w środkowej strefie boiska wznowią grę gospodarze.

13

Znów aktywnie w ofensywie wrocławianie, ale nie udało im się przebić przez defensywę rywali.

10

I od razu goście wyruszyli z kontrą i sami wywalczyli rzut rożny.

9

Skutecznie oddalają zagrożenie spod własnej bramki przyjezdni po dośrodkowaniu rywali z narożnika boiska.

8

Zablokowane uderzenie na bramkę Śląska i gospodarze wznowią grę od rzutu rożnego.