Gatta Active Zduńska Wola – Piast Gliwice

1:10

finał (0:5)

28.11.2020, 12:00 • Hala przy ul. Złotej, Zduńska Wola • 14. kolejka • Jarek

Deklasacja! Piast Gliwice rozbił Gattę Active Zduńską Wolę aż 10:1! Gra przyjezdnych była dziś perfekcyjna. Jedyne, czego życzylibyśmy sobie mniej, to fauli i ostrych wejść z obydwu stron. Dziękuję za uwagę! (13:40:36)

40

Faulowany Sobalczyka przez Rabieja. Piąte przewinienie gliwiczan.

40

Rozpoczęła się ostatnia minuta efektywnego czasu gry. Gospodarze przejęli piłkę środku pola.

39

Zablokowane uderzenie Rabieja i od rzutu rożnego rozpoczną goście.

39

Jedną ze swoich ostatnich akcji budują zduńskowolanie.

38

Fantastycznie interweniował Bogdziewicz, który kilka minut temu zastąpił Widucha między słupkami gliwickiej bramki!

38

Groźnie zagranie Rabieja, ale czujnie interweniował Olejnik.

37

Spóźniony wślizg Bugańskiego i zasłużona żółta kartka dla zawodnika Piasta.

37

Faule: 4-3.

36

Czas na życzenie szkoleniowca gospodarzy.

36

Gol dla Piasta!
Nie do wiary! Kolejna szybka akcja gości. Zagranie do MICHAŁA RABIEJA, który minął golkipera i spokojnie skierował piłkę do bramki!

36

Co się odwlecze, to nie uciecze! Tym razem MATEUSZ SZYSZKO bezbłędnie kończy akcję!

35

Dobrym wyjściem z bramki popisał się Olejnik. Po chwili niecelnie uderzał Szyszko.

35

Pięć i pół minuty efektywnego czasu gry do końca starcia w Zduńskiej Woli. Przy piłce gospodarze.

34

Perfekcyjny kontratak przyjezdnych! Widuch wybronił strzał Czyszka. Piłka trafiła do MARKA BUGAŃSKIEGO, który po przebiegnięciu kilkunastu metrów huknął nie do obrony!

34

Przewracany Czyszek niedaleko pola karnego rywali. Może być groźnie pod bramką gości.

33

Dobrym przechwytem na własnej połowie popisał się Wilk.

1:10

finał (0:5)

Gole: 32. Dregier (kar.) – 5. Franz, 6. Wilk, 9. Mrowiec, 11. Wilk, 17. Franz, 24. Szadurski, 30. Solecki, 34. Bugański, 36. Szyszko, 36. Rabiej

Kartki:   26. Kraśniewski (ZDW), 30. Szymczak (ZDW), 30. Krawczyk (ZDW) – 12. Franz (PIA), 37. Bugańśki (PIA)