FOGO Futsal Ekstraklasa

PA Nova Gliwice – LSSS Team Lębork

2:4

finał (1:2)

21.11.2020, 18:00 • Hala przy ulicy Jasnej, Gliwice • Kamil Kazmierczak (@kkazmierczak15)

39:32

Gol dla Teamu Lębork!
Strzelcem bramki MATEUSZ MADZIĄG.

Goście przejęli piłkę na własnej połowie. Na strzał do pustej bramki zdecydował się Madziąg i podwyższa prowadzenie drużyny z Lęborka!

38:55

Faulowany tuż przed polem karnym gości jeden z miejscowych. Kolesnik dodatkowo dostaje kartkę. Jest to piąte przewinienie zespołu z Lęborka!

29:42

Gol dla PA Nova Gliwice!
Strzelcem bramki PATRIK ZATOVIĆ.

Piłka zagrana na prawe skrzydło do Zatovicia. Ten zdecydował się oddać strzał podcinką i futbolówka wpadła do siatki! 2:3 na nieco ponad 10 minut przed końcem!

28:11

Faulowany na skrzydle jeden z miejscowych. Żółtą kartką ukarany Madziąg.

26:09

Friszkemut nieprzepisowo zatrzymał rywala i dostaje żółtą kartkę.

22:40

Strzelcem bramki LUCAS BONIFACIO DOS SANTOS.

Bonifacio poszedł z indywidualną akcją prawą stroną boiska. Będąc w polu karnym oddał strzał i podwyższa prowadzenie przyjezdnych!

09:56

Strzelcem bramki DOMINIK DEPTA.

Goście ponownie wychodzą na prowadzenie! Tym razem strzał oddał Depta i w Gliwicach mamy 1:2!

06:08

Strzelcem bramki ZBIGNIEW MIRGA.

Długie podanie w pole karne gości. Tam wbiegał już Mirga, który jedynie dostawił nogę do lecącej futsalówki i mamy remis!

03:58

Strzelcem bramki ARTUR NAREWSKI.

Płaska piłka zagrana w kierunku Narewskiego. Ten oddał strzał, interweniował jeszcze bramkarz miejscowych, ale futsalówka i tak wpadła do siatki!

2:4

finał (1:2)

Gole: 7. Mirga, 30. Zatović – 4. Narewski, 10. Depta, 23. Bonifacio Dos Santos, 40. Madziąg

Kartki:   27. Friszkemut (LĘB), 29. Madziąg (LĘB), 39. Kolesnik (LĘB)

PA Nova Gliwice: Szafrański, Biskup, Barteczka – Mirga, Borkowski, Węgiel, Kedziora, Hiszpański, Pasierb, Małek, Satora, Zatović

LSSS Team Lębork: Czekirda, Zelma – Madziąg, Łapigrowski, Gniba, Witkowski, Friszkemut, Narewski, Kolesnik, Bonifacio Dos Santos, Tabares Villalba, Depta

Sędziowie: Robert Podlecki, Rafał Ziach – Jakub Złomańczuk, Mateusz Konieczny