11.11.2020, 13:00 • Stadion Miejski Hutnika, Kraków • 11. kolejka • Sebastian

88

Gol dla Śląska!
Strzelcem bramki MATEUSZ MŁYNARCZYK.

Również zmiennik trenera wrocławian dołączył do listy strzelców. Mateusz Młynarczyk przywrócił Śląskowi trzybramkowe prowadzenie i utemperował desperackie ataki Hutnika Kraków. Z kolei w obozie przyjezdnych ulga. Piękna akcja indywidualna!

78

Gol dla Hutnika!
Strzelcem bramki KRZYSZTOF ŚWIĄTEK.

Niebawem trzeba będzie odwoływać słowa o rozstrzygniętym meczu. Krzysztof Świątek swoim dubletem zmniejszył o połowę prowadzenie Śląska II Wrocław. To on przywraca pozytywne fluidy w obozie gospodarzy. Kanonada na Suchych Stawach.

57

Co prawda jest to zaległe spotkanie, ale średnia bramek podobna do tej weekendowej w regularnej kolejce. Krzysztof Świątek wszedł na boisko z ławki rezerwowych w przerwie i swoim strzałem kilkanaście minut później na razie ratuje honor Hutnika Kraków. Skapitulowała obrona Śląska II Wrocław. Michał Szromnik pokonany uderzeniem z rzutu wolnego.

54

Strzelcem bramki SEBASTIAN BERGIER.

Piłkarska egzekucja na Suchych Stawach. Cieszą się przyjezdni, ponieważ jest z czego. Raz za razem umieszczają piłkę w bramce Hutnika Kraków. Sebastian Bergier zrehabilitował się za zmarnowanie rzutu karnego. Wykorzystał on piękne dogranie Przemysława Bargiela. Gospodarze na kolanach.

48

Strzelcem bramki PIOTR SAMIEC-TALAR.

Piotr Samiec-Talar wyrasta na najważniejszego zawodnika konfrontacji. To, co nie udało się Sebastianowi Bergierowi w pierwszej połowie, zrobił jego kompan z klubu krótko po przerwie. Trzecie trafienie dla przyjezdnych! Samiec-Talar dostał podanie od Rafała Makowskiego i pewnie pokonał strzałem Dawida Smuga.

17

Bezbłędni są na razie w swoich atakach wrocławianie. Ponownie piłka w bramce Hutnika Kraków i gospodarze mogą bezradnie rozkładać ręce. Sebastian Bergier dostał podanie ze skrzydła od Marcina Szpakowskiego i sprytnym strzałem ominął Dawida Smuga.

14

Pierwszy tak niebezpieczny atak Śląska II Wrocław i od razu zdobył dzięki niemu prowadzenie. Piotr Samiec-Talar dostał piłkę w kontrze i zdecydował się na jej solowe zakończenie. Jego uderzenie nie zostało zatrzymane przez Dawida Smuga.

2:5

finał (0:2)

Gole: 57. Świątek, 78. Świątek – 14. Samiec-Talar, 17. Bergier, 48. Samiec-Talar, 54. Bergier, 88. Młynarczyk

Kartki:   37. Olszewski (HUT), 82. Stawarczyk (HUT) – 56. Poprawa (SL2), 69. Wypart (SL2)

Spudłowany karny!: 38. Bergier (SL2), bramkarz Smug obronił

Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
Strzały celne: 8:8. Strzały niecelne: 6:3. Rzuty rożne: 9:1. Spalone: 2:2. Foule: 15:19.

Hutnik Kraków: Smug – Olszewski (46. Ozimek), Jaklik, Stawarczyk, Antoniak, Kędziora (46. Świątek), Drąg, Reczulski, Kieliś, Hafez (78. Sobala), Linca (78. Matysek).

Zmiany: Dul – Zając, Świątek, Sobala, Ozimek, Tetych, Matysek, Jodłowski, Hajduk.

Śląsk II Wrocław: Szromnik – Cotugno (64. Krocz), Poprawa, Wypart, Boruń, Szpakowski (76. Młynarczyk), Makowski, Bargiel (76. Kotowicz), Lewkot, Samiec-Talar (87. Szymański), Bergier.

Zmiany: Tysiak – Żivulić, Kotowicz, Młynarczyk, Krocz, Ahmed, Szymański, Fediuk.

Sędziowie: Robert Marciniak (Kraków)