Piast Gliwice – Rekord Bielsko-Biała

2:3

finał (2:2)

23.10.2020, 20:15 • Arena Gliwice • 9. kolejka • Jarek

Emocjonujące spotkanie w Gliwicach dobiegło końca! Ostatecznie Rekord zwycięża 3:2 i powiększa przewagę nad resztą ligowej stawki. Dziękuję za uwagę! (21:50:14)

40

Kolejna bezbłędna interwencja bramkarza mistrzów Polski.

39

Piłka meczowa! Świetną okazję miał Solecki, ale uderzył prosto w wychodzącego z bramki Nawrata!

39

Pospieszył się Widuch przy próbie szybkiego uruchomienia kolegów. Od autu wznowią grę bielszczanie.

38

Zbyt lekkie uderzenie Kubika, aby myśleć o pokonaniu Widucha.

37

Na grę z lotnym golkiperem decydują się miejscowi.

37

Przerwa na życzenie szkoleniowca gliwiczan.

36

Niecelne uderzenie na bramkę Piasta.

35

Pierwsze przewinienie w drugiej połowie spotkanie. W ofensywie faulował Alex Viana.

34

Długo utrzymują się teraz bielszczanie. Cenny czas ucieka ich rywalom.

33

Walczą o odrobinie strat gliwiczanie, ale póki co umiejętnie bronią się przyjezdni.

31

W sytuacji sam na sam z Nawratem był Czech, ale pojedynek zwyciężył golkiper Rekordu!

30

Dwa uderzenia Viany. Pierwsze zablokowane, drugie wyraźnie niecelne.

29

Póki co bez fauli w drugiej połowie spotkania.

29

Gol dla Rekordu!
Bielszczanie na prowadzeniu! po zagraniu z autu bramkarza Piasta pokonał KAMIL SURMIAK!

27

Znakomita interwencja Widucha po uderzeniu Popławskiego z kilku metrów!

26

Na bramkę gliwiczan uderzał Marek, ale czujnie interweniował Widuch.

25

Z lewej strony uderzał Solecki, ale trafił prosto w Nawrata.

24

Niecelna próba Rabieja z prawej strony boiska.

24

Alex Viana w czysty sposób powstrzymany przez Mrowca. Tylko aut dla Rekordu.

23

Pierwsze akcje po zmianie stron pokazują, że druga połowa również będzie emocjonująca!

21

Bardzo dobrze ogląda się mecz w Gliwicach! Do przerwy jest remis i wydaje się, że jest to sprawiedliwy rezultat. Na drugą połowę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

20

20

Przerwa na życzenie szkoleniowca Piasta. 3 sekundy efektywnego czasu gry do końca.

20

Potężne uderzenie Soleckiego z woleja! Świetnie interweniował Nawrat!

20

Nawrat nogą interweniował po uderzeniu Dasaieva z lewej strony!

19

Faulował na własnej połowie Dasaiev. Obie ekipy mają po cztery przewinienia na swoim koncie.

18

Rzut rożny wywalczyli zawodnicy Piasta.

17

W odpowiedzi gospodarze. Uderzał Szadurski, ale Nawrat sparował piłkę na rzut rożny.

17

Huknął z prawej strony Kubik i piłka otarła się o poprzeczkę!

16

Sporo chaosu w środkowej strefie boiska. Ostatecznie od autu wznowią grę bielszczanie.

15

Faule: 3-4.

15

Sypią się indywidualne napomnienia. Za taktyczne przewinienie żółtą kartkę obejrzał Bugański.

14

Rozpędzony Solecki powalony na parkiet przez Korpelę.

14

Ależ było blisko! Alex Viana minął Widucha, ale z ostrego kąta uderzył w słupek!

13

Gol dla Piasta!
Ogromne zamieszanie w polu karnym Rekordu. Ostatecznie z najbliższej odległości piłkę do bramki skierował MATEUSZ MROWIEC!

12

Ładnie przedzierał się na lewej stronie Matheus, ale nie zdołał pokonać Widucha.

11

Dasaiev huknął z większej odległości. Pewna interwencja Nawrata.

10

Uderzał Marek, jednak piłka po jego próbie poszybowała obok słupka gliwickiej bramki.

9

Dasaiev ostro potraktowany przez Surmiaka. Arbiter po raz trzeci w tym spotkaniu sięga po kartkę.

9

Po akcji prawym skrzydłem rzut rożny dla swojego zespołu wywalczył Mrowiec.

8

Faule: 2-2.

8

Dobry wślizg Bugańskiego, który w zarodku zdusił akcję rywali.

7

Mistrzowie Polski już na prowadzeniu! MICHAŁ KUBIK trafił idealnie w okienko!

7

Dobrze przed pole karne wyszedł Widuch i głową wybił piłkę poza linię boczną.

6

Z dystansu uderzał Marek, ale tym razem skutecznie interweniował Widuch.

5

Świetne uderzenie ARTURA POPŁAWSKIEGO z rzutu wolnego i już jest remis!

5

Mrowiec trafił ręką w twarz Popławskiego. Kartka dla zawodnika gospodarzy.

5

Z dystansu uderzał Dasaiev. Z problemami piłkę do boku sparował Nawrat.

4

Rzut wolny dla Piasta niedaleko pola karnego rywali.

3

Surmiak sfaulowany na lewym skrzydle przez Gustavo. Obie ekipy mają po jednym faulu na swoim koncie.

3

Gospodarze obejmują prowadzenie! Precyzyjnie z dystansu uderzył GUSTAVO HENRIQUE!

3

Ależ okazja gospodarzy! Zza pola karnego uderzał Szadurski, ale świetnie interweniował Nawrat!

2

Zablokowane uderzenie Marka. Od autu będą wznawiać grę bielszczanie.

1

Bardzo ostre wejście Popławskiego i arbiter zasłużenie pokazuje mu żółtą kartkę.

1

Z powietrza uderzał Popławski, ale nie była to celna próba.

1

Protokół meczowy:

Piast Gliwice:
Widuch, Bogdziewicz – Bugański, Czech, Gustavo, Solecki, Mrowiec, Franz, Rodrigo, Rabiej, Ixemad, Szadurski

Rekord Bielsko-Biała:
Burzej, Nawrat – Twarkowski, Hutyra, Surmiak, Ferreira, Popławski, Budniak, Alex Viana, Korpela, Bernandinho, Marek, Kubik

Sędzia I: Artur Mital
Sędzia II: Damian Grabowski
Sędzia III: Piotr Pałaszewski
Sędzia czasowy: Kamil Struski.
Pierwszy gwizdek arbitra zaplanowano na godzinę 20:15. Składy obydwu zespołów zaprezentujemy z odpowiednim wyprzedzeniem. Bądźcie z nami!

Obsada sędziowska:

Ten mecz śmiało można określić mianem hitu kolejki. Piast z dorobkiem 16 punktów zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Przyjezdni wygrali wszystkie siedem meczów i są liderem.
Dziewiątą kolejkę Statscore Futsal Ekstraklasy zainauguruje mecz w Gliwicach. Miejscowy Piast podejmie mistrza kraju – Rekord Bielsko-Biała.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:15.