0:2
finał (0:1)
17.09.2020, 20:30 • Viking Stadion (Stavanger, Norsko) • 2 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Viking Stavanger – Aberdeen F.C.
0:2
finał (0:1)
Gole: 45. McCrorie, 78. Hedges
Kartki: 72. Consiligne (ABE)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
Strzały celne: 2:9. Strzały niecelne: 9:4. Rzuty rożne: 5:8. Spalone: 2:3. Foule: 5:11.
Viking Stavanger:
Austbo – Vevatne, Heggheim, Andersson, Vikstol – Ibrahimaj, Bell, Torsteinbo – de Lanlay, Berisha, Bytyqi
Zmiany: Bjorshol, De Souza, Ostensen, Sebulonsen, Hoiland, Bjorshol (B)
Trener:
Aberdeen F.C.:
Lewis – Hoban, McKenna, Considine – McCrorie, McGeouch, Ferguson, Hayes – Wright, Hedges – Watkins
Zmiany: Taylor, Ojo, Logan, Main, McGinn, McLennan, Černý (B)
Trener:
Sędziowie: F. Glova (Slovensko)
Widownia:
FK Kaisar – APOEL 14:00 1:4
Ventspils – Rosenborg 14:15 1:5
Renowa – Hajduk Split 15:30 0:1
FC Ararat-Armenia – Fola • koniec po dogrywce 16:00 4:3
FK Astana – Budućnost 16:00 0:1
KF Teuta – Granada 16:00 0:4
Red Imps – Rangers 17:00 0:5
KuPS – Slovan Bratysława • koniec po rzutach karnych (4:3) 17:30 1:1
Botoșani – Shkëndija 17:45 0:1
Bodo/Glimt – Žalgiris 18:00 3:1
Trakai – Slovan Lib. 18:00 1:5
Loko Plovdiv – Tottenham 18:00 1:2
Göteborg – FC Kopenhaga 18:00 1:2
Neftchi Baku – Galatasaray 18:00 1:3
Flora – KR Reykjavík 18:30 2:1
Olimpia Lub. – Zrinjski • koniec po dogrywce 18:30 2:3
Connah's Quay – Dinamo Tbilisi 19:00 0:1
Djurgården – College Europa 19:00 2:1
Hibernians – Vidi FC 19:00 0:1
KF Laçi – Hapoel B.S. 19:00 1:2
CSKA Sofia – BATE 19:00 2:0
Sfîntul Gheorghe – Partizan • koniec po dogrywce 19:00 0:1
OFI FC – Apollon 19:00 0:1
Locomotive Tbilisi – Dinamo Mos. 19:00 2:1
Maccabi Haj. – Kajrat Ałmaty 19:00 2:1
Escaldes – Dundalk 19:30 0:1
FK Sileks – KF Drita 20:00 0:2
Shamrock Rovers – AC Milan 20:00 0:2
Piast – Hartberg 20:00 3:2
Kukësi – Wolfsburg 20:00 0:4
Banja Luka – Rio Ave 20:00 0:2
Aris Soluň – Kolos Kovalivka 20:00 1:2
Standard – Bala Town 20:00 2:0
Mura – Aarhus 20:15 3:0
Viking FK – Aberdeen 20:30 0:2
Coleraine – Motherwell • koniec po rzutach karnych (0:3) 20:30 2:2
Linfield – Floriana 20:45 0:1
Osijek – Basel 20:45 1:2
Dunajska Streda – Jablonec • koniec po dogrywce 20:45 5:3
Servette FC – Reims 20:45 0:1
Bačka Topola – FCSB • koniec po rzutach karnych (4:5) 21:00 6:6
Honvéd – Malmö 21:05 0:2
90+2
90+1
85
78
Strzelcem bramki RYAN HEDGES.
76
Zmiana w drużynie Viking FK: z boiska schodzi Axel Andersson, na boisku pojawia się Tommy Hoiland.
72
Zmiana w drużynie Aberdeen F.C.: z boiska schodzi Dylan McGeouch, na boisku pojawia się Shaleum Logan.
72
46
45
45
Strzelcem bramki ROSS MCCRORIE.
1