2:2

finał (2:2)

06.09.2020, 18:00 • Hala widowiskowo-sportowa, Lębork • 1. runda

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:36:28)
Po przerwie nie padł gol. Utrzymał się zatem wynik 2:2, który był już po pierwszej połowie spotkania. Generalnie wyrównana konfrontacja. Popisowo interweniowali bramkarze Dominik Czekirda oraz Łukasz Błaszczyk, dlatego zawodnikom ofensywnym nie udało się strzelić decydującej bramki.

40:00

39:46

Przerwa na żądanie szkoleniowca Teamu Lębork.

39:45

Piąte przewinienie Teamu Lębork.

39:15

Strata pniewian sprowokowała Team Lębork do przeprowadzenia kontrataku. Sprawnie piłka powędrowała na skrzydło, ale rewelacyjnie interweniował Łukasz Błaszczyk. Po przeciwnej stronie boiska Dominik Czekirda poskromił dwa uderzenia w ciągu sekundy.

38:35

Po cztery przewinienia po obu stronach.

38:20

W rozegraniu Red Dragons Pniewy. Akcja indywidualna pozwoliła zdobyć przewagę, ale po wrzutce Tczumburidze Nukriego nie udało się oddać uderzenia głową Mateuszowi Kosteckiemu.

37:45

Próby rozstrzygnięcia tego pojedynku i momentami wyglądają one brawurowo. Nawet uderzenie przewrotką nie przyniosło decydującego gola.

36:50

Przerwa na żądanie trenera Łukasza Frajtaga. Ostatnia możliwość porozmawiania z podopiecznymi.

35:40

Cztery faule gospodarzy, trzy przewinienia na koncie gości.

34:40

Witalij Kolesnik oddał nieprzyjemne uderzenie i bramkarz Red Dragons Pniewy odetchnął kiedy zobaczył, że futsalówka poleciała obok słupka w jego bramce.

34:30

Futsaliści szanują kompromisowy rezultat i nie decydują się na podjęcie maksymalnego ryzyka. Trenerzy szukają rozwiązania, żeby zaskoczyć przeciwnika na finiszu.

32:26

Również Dominik Czekirda nie daje się pokonać uderzeniem. Piłka zmierzała pod poprzeczkę po próbie z dystansu, ale kapitan gospodarzy nie stracił koncentracji na posterunku.

32:15

Łukasz Błaszczyk interweniował brawurowo na przedpolu i w sytuacji sam na sam z zawodnikiem Teamu Lębork zatriumfował.

32:15

Gracjan Miałkas nie przebił się ze swoim uderzeniem przez ofiarnie blokującego piłkę na skraju pola bramkowego Lucasa Bonifacio.

31:38

Patryk Hoły napomniany żółtą kartą za faul wślizgiem.

30:36

Tym razem reprymenda ustna udzielona za faul zawodnikowi klubu z Wielkopolski.

30:05

Druga połowa na półmetku, więc czasu na rozstrzygnięcie spotkania coraz mniej. Utrzymuje się wynik z pierwszej części meczu.

29:08

Mateusz Kostecki napomniany żółtą kartką za przewinienie taktyczne na Mateuszu Madziągu.

27:59

Gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego po kolizji Łukasza Błaszczyka z Mateuszem Madziągiem. Sędziowie przyznali jednak wznowienie pniewianom.

27:40

Dominik Depta nie opanował piłki w pobliżu narożnika boiska po podaniu Pawła Friszkemuta.

26:20

Gospodarzom nie udało się opanować futsalówki na połowie przeciwnika i sędziowie przyznali wznowienie Smokom z linii bocznej boiska.

25:50

Zawodnicy wrócili na boisko z nowymi koncepcjami na atakowanie po rozmowie ze szkoleniowcami w szatniach, ale nie owocują one zmianą rezultatu po przerwie.

25:01

Szarże w kierunku przeciwnych bramek. Piotr Łapigrowski oraz Piotr Błaszczyk doszli do pozycji strzeleckich. Dominik Czekirda interweniował w sytuacji sam na sam.

24:20

Gracjan Miałkas dostał podanie od Michała Roja, ale tym razem nie udało mu się przymierzyć równie dobrze jak w 4. minucie, kiedy to strzelił pierwszego w sezonie gola dla Red Dragons.

23:35

Niezmiennie rywalizacja na parkiecie w Lęborku jest wyrównana i dlatego trudno o przewidywania przed dalszą częścią spotkania.

23:15

Dwa uderzenia niecelne po przeciwnych stronach boiska. Mateuszowi Kosteckiemu i Mateuszowi Madziągowi nie udało się skutecznie zakończyć ataku swojego zespołu.

22:10

Uderzenie Mateusza Kosteckiego zostało sparowane przez odpowiednio ustawionego Dominika Czekirdę. Gościom nie udało się wykorzystać rzutu wolnego do zdobycia prowadzenia.

21:45

Rozegranie zespołu z Wielkopolski trwało odrobinę za długo. Zostało ono przerwane faulem przez Pawła Friszkemuta.

21:15

Beznadziejne rozpoczęcie rywalizacji od środka w wykonaniu futsalistów z Lęborka i możliwość zainicjowania ataku pozycyjnego pniewian miał Łukasz Błaszczyk.

21

Futsaliści przygotowują się do wznowienia rywalizacji w drugiej połowie spotkania.
Remis 2:2 oddaje przebieg spotkania. Team Lębork dwukrotnie obejmował prowadzenie, ale nie nacieszył się nim długo. Red Dragons Pniewy potrafili szybko odpowiedzieć, a ich bramkarz Łukasz Błaszczyk obronił uderzenie z przedłużonego rzutu karnego.

20:00

18:45

Ostatnie akcje drużyn w pierwszej połowie spotkania. Pozostaje kompromisowo na tablicy z wynikiem.

18:16

Mateusz Madziąg nie wykorzystał przedłużonego rzutu karnego. Skuteczna interwencja nogami Łukasza Błaszczyka w bramce Red Dragons Pniewy.

18:15

Przewinienie na Piotrze Łapigrowskim oznacza przedłużony rzut karny dla Teamu Lębork.

16:30

Nie nacieszyli się prowadzeniem gospodarze i ponownie muszą martwić się o jego odzyskanie.

15:39

Gol dla Red Dragons!
Strzelcem bramki ANDREJ BAKŁANOW.

Po powrocie zawodników na boisko jeszcze szybsze wyrównanie niż po pierwszym golu. Akcja trzech na dwóch Red Dragons Pniewy zakończona uderzeniem do siatki Andreja Bakłanowa w sytuacji sam na sam z Dominikiem Czekirdą.

15:00

Przerwa na żądanie trenera Łukasza Frajtaga.

15:00

Gol dla Teamu Lębork!
Strzelcem bramki DOMINIK DEPTA.

Uderzenie bezpośrednio z autu, a trafienie zostało uznane, ponieważ piłka po drodze odbiła się od zdezorientowanego defensora. Rykoszet kompletnie zmylił Łukasza Błaszczyka.

14:45

Patryk Ziarko w porozumieniu z Dominkiem Czekirdą poskromili atak Red Dragons Pniewy. Całe zamieszanie wyjaśnione chwytem przez bramkarza Teamu Lębork.

13:00

Ostatnie minuty konfrontacji bez stuprocentowych sytuacji podbramkowych. Skończyło się również agresywne faulowanie jak czarodziejską różdżką odjął.

11:45

Eric Tabares miał możliwość odzyskania prowadzenia dla Teamu Lębork, jednak odrobinę spóźnił się do piłki w polu bramkowym po wstrzeleniu Witalija Kolesnika.

11:15

Krótka przerwa w grze spowodowana urazem zawodnika Teamu Lębork.

10:45

Spokojna interwencja Dominika Czekirdy między słupkami Teamu Lębork po strzale spoza pola bramkowego.

10:05

Drużyny na półmetku pierwszej połowy spotkania i na razie zadały sobie po jednym skutecznym ciosie.

09:30

Przyjezdni w zagrożeniu, a Team Lębork stara się to wykorzystać i narzucić swoje warunki rywalizacji w ponad 10 minutach pozostałych do zakończenia pierwszej połowy spotkania.

08:15

Piąty faul Red Dragons Pniewy i jeżeli będzie kolejny, sędziowie Muszyński oraz Dorn przyznają gospodarzom przedłużony rzut karny.

08:07

Paweł Friszkemut napomniany żółtą kartą za odłożone w czasie przewinienie. 4:4 w faulach.

07:50

Niebezpieczna próba przelobowania Łukasza Błaszczyka przez Pawła Friszkemuta. Nieomal futsalówka wpadła za kołnierz bramkarza Red Dragons Pniewy i zobaczyliśmy spektakularnego gola.

07:45

Drużyny rozgrywają pierwszą połowę spotkania w inny sposób, ale pod względem liczby sytuacji podbramkowych konfrontacja jest wyrównana.

07:29

Patryk Ziarko napomniany żółtą kartką za faul na skrzydle na połowie przeciwnika.

07:12

Podobna sytuacja. Próba pokonania bramkarza przez Mateusza Kosteckiego została skasowana w zarodku przez Mateusza Madziąga.

06:05

Piłka po strzale Adriana Skrzypka została zahamowana w bezpiecznej odległości od bramki Dominika Czekirdy przez Lucasa Bonifacio.

04:45

Witalij Kolesnik oddał uderzenie bezpośrednio z rzutu wolnego, ale tym razem stały fragment gry nie przyniósł gola Teamowi Lębork.

04:40

2:2 w przewinieniach. Faul na Piotrze Łapigrowskim.

04:15

Drużyna z Pniew dłużej buduje swoje ataki, a gospodarze starają się przeprowadzać kontry po przechwyceniu piłki.

03:42

Strzelcem bramki GRACJAN MIAŁKAS.

Wyrównanie. Ponownie piłka w siatce po uderzeniu spoza pola bramkowego. Idealnie przymierzył Gracjan Miałkas i Dominik Czekirda nie zdążył zapobiec lądowaniu futsalówki w okienku.

03:20

Akcja Red Dragons Pniewy z wykorzystaniem lewego skrzydła została powstrzymana przez czujnego Lucasa Bonifacio.

02:50

Przyjezdni z Wielkopolski mają problem z przeprowadzeniem niebezpiecznego dla beniaminka ataku pozycyjnego.

02:10

Również Team Lębork zaczął zbierać faule w pierwszej połowie, ale w bezpiecznej odległości od bramki strzeżonej przez Dominika Czekirdę.

01:47

Wykorzystana szansa na objęcie prowadzenia z rzutu wolnego po pierwszym faulu w meczu. Wycofanie przed pole bramkowe do Dominika Depty, którego płaskiego uderzenia nie zatrzymał golkiper Red Dragons Pniewy.

01:15

Piłka uciekła gospodarzom poza boisko i gra została wznowiona z linii bocznej boiska przez Tczumburidze Nukriego.

00:30

Team Lębork w czarnych koszulkach z białymi akcentami, a także w białych spodenkach i getrach. Przeciwnik w seledynowo-czarnych strojach.

1

LSSS Team Lębork: Czekirda (Łapigrowski, Zelma) – Madziąg, Friszkemut, Ziarko, Depta – Narewski, Kolesnik, Bonifacio, Lange, Allalba, Łapigrowski.

Red Dragons Pniewy: Błaszczyk (R. Roj) – Kostecki, Skrzypek, Nukri, Bakłanow – Kubiak, M. Roj, Hoły, Miałkas, Gładyszewski, Błaszyk.

Sędziowie: Muszyński, Dorn – Skwiot, Żynis.
W niedzielę kolejne mecze 1. kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy. W jednym z nich LSSS Team Lębork będzie rywalizować z Red Dragons Pniewy. Początek spotkania o godzinie 18.
Team Lębork był najlepszy w poprzednim, przerwanym sezonie w grupie północnej I ligi. Zespół z Pomorza wywalczył 40 punktów w 16 kolejkach. Zdążył strzelić ponad 100 goli, a we własnej hali nie poniósł żadnej porażki.
Przed beniaminkiem nowe wyzwanie w Statscore Futsal Ekstraklasie. Team Lębork spędził cztery lata na jej zapleczu, a wywalczenie awansu jest największym sukcesem w historii młodego klubu. W niedzielę zmierzy się z doświadczonym ekstraklasowiczem.
Red Dragons Pniewy rywalizują w ekstraklasie nieprzerwanie od 2014 roku. Zespół z Wielkopolski stawia na stabilizację w składzie i opiera się na reprezentujących go od dawna zawodnikach. W niedzielę powalczy o pierwsze w sezonie punkty na wyjeździe.
W poprzednim sezonie Red Dragons zdobyli 16 punktów w 18 kolejkach. W momencie przerwania rozgrywek znajdowali się na 12. miejscu w tabeli wyłącznie przed Red Devils Chojnice oraz Gwiazdą Ruda Śląska. Na wyjazdach mieli bilans dwa zwycięstwa, trzy remisy oraz cztery porażki.