Zmiana w drużynie Warta Gorzów Wielkopolski: z boiska schodzi Szałas, na boisku pojawia się Kasprzak.

Zmiana w drużynie Warta Gorzów Wielkopolski: z boiska schodzi Posmyk, na boisku pojawia się Ufir.

Bramkę z rzutu karnego zdobywa PAWEŁ POSMYK..

Rzut karny dla Warty!

76

Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Tylki, na boisku pojawia się Gałaszewski.

75

Poniedziałek z lewego skrzydła na 17 metr do Pawła Krauza, ale jego strzał pewnie łapie Jaroszewski.

68

Przybylski z rzutu rożnego na 4 metr do Marcina Wdowiaka, który głową uderzył nad bramką gości!

67

Marcin Przybylski z 20 metrów obok bramki Kosiorka.

63

Strzał Mateusza Ławiniczaka z 17 metrów świetnie broni Jaroszewski.

57

Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Stachowski, na boisku pojawia się Hawryło.
Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Orzechowski, na boisku pojawia się Rokosz.

46

Po pierwszej połowie Foto-Higiena remisuje z Wartą Gorzów – 1:1. Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut!

45+1

39

Gol dla Foto-Higieny!
Strzelcem bramki PRZYBYLSKI.
MARCIN PRZYBYLSKI płaskim strzałem przy słupku z 15 metrów wyrównał stan meczu!

29

Strzelcem bramki KRAUZ.
Przy pierwszym strzale dobra interwencją popisał się Jaroszewski, ale przy dobitce PAWŁA KRAUZA piłka wpadła do bramki.

26

Cyprian Poniedziałek umieszcza piłkę w siatce, ale sędzia odgwizduje pozycję spaloną.

1:3

finał (1:1)

Gole: 39. Przybylski – 29. Krauz, 81. Posmyk (kar.), 90+2. Kasprzak

Kartki:   20. Tylki (FHG)

Foto-Higiena Gać: Jaroszewski – Piórecki, Korytek, Wdowiak, Krzymiński – Tylki, Stachowski – Bujakiewicz, Nahrebecki, Orzechowski – Przybylski
Zmiany: Bodys – Piątek, Gałaszewski, Hawryło, Bąk, Horański, Rokosz

Warta Gorzów Wielkopolski: Kosiorek – Stawikowski, Gołdyn, Szałas, Ławniczak, Śledzicki, Posmyk, Krauz, Poniedziałek, Siwiński, Macierzyński
Zmiany: Ladek – Wiejkuć, Grudziński, Kasprzak, Błajewski, Zakrzewski, Ufir

Sędziowie: Sławomir Smaczny – Marcin Stoń oraz Grzegorz Szymanek (Bytom – ŚZPN Katowice)