5. Marcin Nowak 10 (0,2,3,2,3)
6. Piotr Pióro 1+1 (d,1*,w)
7. Aleksander Grygolec 2 (1,0,1)
8. Mateusz Dul 0 ()
Za nami spotkanie w Tarnowie. Lepsi okazali się być dzisiaj goście, którzy zwyciężyli 49:39. Wśród miejscowych najlepiej pojechał Nilsson, który w sześciu startach zgarnął 12 punktów. Wyróżnić można także Mroczkę, który zdobył siedem "oczek", ale zgarnął trzy bonusy. Wśród przyjezdnych najlepiej pojechali Tungate, Łoktajew i Nowak, którzy zdobyli odpowiednio 12, 11 i 10 punktów.

Czas:

Tym razem dobrze wyszedł Nilsson i objął prowadzenie, ale goście poszli po szerokiej i szybko minęli zawodnika gospodarzy. Na dystansie nie zobaczyliśmy ścigania i mamy 1:5!

Czas: 70,74

Świetnie wystrzelili gospodarze, jednak poszedł po szerokiej Nowak i objął prowadzenie. Na dystansie nic się nie wydarzyło i mamy remis 3:3, który jest zwycięski dla gości!

Aleksandr Łoktajew

Kosmetyka toru, a po niej biegi nominowane.

Czas: 71,69

Wyścig zawieszony. Koza najprawdopodobniej dotknął taśmy.

Zgadza się. Koza dotknął taśmy i jest wykluczony z powtórki. Za niego pojedzie Przemysław Konieczny.

W powtórce goście wyszli na podwójne prowadzenie. Cierniak minął rywala i wskoczył na drugą pozycję. Upadł na drugim łuku Konieczny. Po chwili na drugim okrążeniu upadł Cierniak. Bieg przerwany!

Jeszcze niecodzienna sytuacja miała miejsce po przerwaniu biegu. Otwierany był park maszyn, szybko wybiegł jeden z mechaników i wpadł na Rohana Tungate'a. Ten upadł na tor i był wściekły.

W powtórce nie pojedzie dwójka gospodarzy.

W kolejnej odsłonie tego biegu nie zobaczyliśmy nic ciekawego. Tungate pewnie na pierwszej pozycji, za nim dojechał Nowak.

Czas: 70,70

Łoktajew ponownie świetnie ze startu i objął prowadzenie. Na wyjściu z drugiego łuku Gruchalski stanął i wykorzystał to Grygolec. Na drugim okrążeniu Grygolec upadł, jednak szybko wstał i próbował zejść z toru, ale sędzia i tak zdecydował się przerwać bieg.

Wykluczony z powtórki Gruchalski, który przeszkadzał Grygolcowi i zdaniem sędziego spowodował jego upadek.

W powtórce ponownie najlepiej ze startu Łoktajew. Za nim pojechał Cierniak i próbował gonić. Napsuł nieco krwi zawodnikowi gości, jednak ostatecznie nie udało mu się wskoczyć na pierwsze miejsce.

11

Bieg 11
Hans Andersen 0
Norbert Kościuch 3

Wynik meczu: 33:32
Czas: 70,67

Kościuch zamknął napędzonego z czwartej pozycji Nilssona. Andersen przez chwilę był drugi, jednak szybko został minięty przez Nilssona. Na drugim okrążeniu popełnił błąd, co wykorzystał Mroczka, który się zbliżył do rywala. Na trzecim okrążeniu Mroczka już uporał się z zawodnikiem gości i ostatecznie mamy remis!

Czas: 70,71

Piotr Pióro nie dość, że ruszał się na starcie, to jeszcze upadł na pierwszym łuku. Bieg przerwany.

Pióro wykluczony z powtórki.

Dobry start gospodarzy, jednak osamotniony Nowak pojechał po szerokiej i objął prowadzenie. Mroczka próbował ścigać osamotnionego zawodnika gości, jednak ten pewnie jechał i zgarnia trzy "oczka"!

9

Bieg 9
Norbert Kościuch 1
Daniel Kaczmarek 0

Wynik meczu: 27:26
Czas:

Świetnie ze startu dwójka z wewnętrznych pól. Próbował po szerokiej wystrzelić Kaczmarek, jednak został zablokowany przez Łoktajewa i ten objął prowadzenie. Na drugim okrążeniu Kaczmarek został minięty przez Kościucha i zawodnik gości wskakuje na punktowaną pozycję. Dalej nie wydarzyło się nic i mamy 2:4!

Czas: 71,41

Bieg przerwany przez nierówny start. Konieczny z ostrzeżeniem.

Tungate ponownie najlepiej ze startu i objął prowadzenie. Szybko do niego dołączył Andersen i mamy 1:5. Koza miał defekt, problemy sprzętowe miał też Konieczny, ale jechał. Na trzecim okrążeniu niespodziewanie upadł Tungate, któremu nieco przeszkodził Andersen. Cierpi zawodnik gości, bieg oczywiście przerwany!

Z powtórki wykluczony Tungate. Koza z defektem, także i jego nie obejrzymy w powtórce.

W trzeciej odsłonie tego biegu zgodnie z oczekiwaniami Andersen pewnie wystrzelił ze startu i objął prowadzenie. Na dystansie spokojnie jechali obaj zawodnicy i bieg kończy się 2:3.

Czas:

Najlepiej ze startu Kaczmarek, po szerokiej wyszedł Nilsson i gospodarze objęli podwójne prowadzenie. Nowak szybko jednak uporał się z Kaczmarkiem i rozdzielił tarnowską parę. Na kolejnych okrążeniach stawka się rozjechała i mamy 4:2!

Czas: 69,51

Koza pewnie ze startu i obejmuje prowadzenie. Szybko jednak minął go Kościuch. Łoktajew miał jakieś problemy sprzętowe i na drugim okrążeniu zrezygnował ze ścigania. Osamotniony Kościuch skutecznie się bronił i mamy kolejny biegowy remis!

5

Bieg 5

Wynik meczu: 16:14
Czas: 68,72

Sporo działo się na pierwszym łuku. Ostatecznie prowadzenie objął Tungate, a za nim jechał Mroczka. Na dystansie nic się nie działo i mamy remis!

39:49

Unia Tarnów: 9. Kim Nilsson 12 (2,3,2,2,2,1) 10. Daniel Kaczmarek 4 (3,1,0) 11. Michał Gruchalski 2+1 (w,1*,1,w) 12. Artur Mroczka 7+3 (1*,2,2,1*,1*,0) 13. Ernest Koza 4 (2,2,d,t) 14. Przemysław Konieczny 5 (3,0,2,w) 15. Mateusz Cierniak 5+1 (2*,1,2,w) 16. Dawid Rempała 0 ()

H. Skrzydlewska Orzeł Łódź: 1. Norbert Kościuch 8 (1,3,1,3,0) 2. Aleksandr Łoktajew 11+1 (3,d,3,3,2*) 3. Rohan Tungate 12 (3,3,w,3,3) 4. Hans Andersen 5 (2,0,3,0,) 5. Marcin Nowak 10 (0,2,3,2,3) 6. Piotr Pióro 1+1 (d,1*,w) 7. Aleksander Grygolec 2 (1,0,1) 8. Mateusz Dul 0 ()