12.08.2020, 18:00 • Stadion MOSiR, Rybnik • Dominik Czerenda

Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Bujakiewicz, na boisku pojawia się Bąk.

90

Kamil Spratek uderza z 25 metrów, ale pewnie piłkę łapie Jaroszewski.

89

Paweł Bujakiewicz z prawej strony podaje na 6 metr do Gałaszewskiego, ta po odbiciu od kolana leci w stronę bramki, ale zdołali ją stopery ROW-u wybić z dala od bramki!

86

Czerwona kartka za krytykę orzeczeń sędziego dla trenera Rolanda Buchały (ROW 1964 Rybnik).

82

Marcin Wodecki uderzył celnie z rzutu wolnego na 20 metrze, ale świetną interwencją popisał się Jaroszewski!

79

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Mateusza Krzymińskiego przeleciało tuż obok dalszego słupka bramki Kewina Paszka!

74

Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Krzyśków, na boisku pojawia się Hawryło.

70

Marcin Wodecki z 8 metrów uderza na bramkę Foto-Higieny, a Jaroszewski paruje piłkę na poprzeczkę!

68

Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Niedźwiedzki, na boisku pojawia się Warmiński.

66

Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Baranskyi, na boisku pojawia się Vasil.

61

Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Orzechowski, na boisku pojawia się Nahrebecki.
Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Kuczera, na boisku pojawia się Piejak.

46

Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Stachowski, na boisku pojawia się Tylki.
Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Piątek, na boisku pojawia się Gałaszewski.

46

Po pierwszej połowie ROW 1964 Rybnik remisuje z Foto-Higieną Gać – 1:1. Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut!

45+3

1:1

finał (1:1)

Gole: 7. Korytek (sam.) – 45+1. Przybylski

Kartki:   90+5. Piejak (ROW) – 13. Stachowski (FHG)   86. Buchała (ROW)

ROW 1964 Rybnik: Paszek – Janik, Pacholski, Krotofil, Baranskyi, Krakowczyk, Spratek, Jary, Kuczera, Wodecki, Niedźwiedzki
Zmiany: Jona – Kukuła, Vasil, Kuzior, Piejak, Warmiński, Polok

Foto-Higiena Gać: Jaroszewski – Piórecki, Korytek, Wdowiak, Krzymiński – Krzyśków, Stachowski – Bujakiewicz Piątek, Orzechowski – Przybylski
Zmiany: Bodys – Tylki, Hawryło, Bąk, Nahrebecki, Gałaszewski, Horański

Sędziowie: Przemysław Mielczarek – Łukasz Ślusarek oraz Radosław Paszek(Kluczbork – OZPN Opole)