2. Liga

Znicz Pruszków – Legionovia Legionowo

4:0

finał (1:0)

01.07.2020, 17:00 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • 29. kolejka • Info o zminach stanu (Jarek)

Znakomity mecz w wykonaniu Znicza Pruszków, który na własnym terenie rozbił Legionovię aż 4:0. Dziękujemy za uwagę! (18:52:00)

68

Kolejna wykorzystana jedenastka i pruszkowianie prowadzą dwiema bramkami!

46

Do przerwy Znicz prowadzi z Legionovią 1:0 po bramce strzelonej z rzutu karnego już w drugiej minucie.

45

39

35

Dziesięć minut do końca pierwszej połowy spotkania. W dalszym ciągu 1:0 dla Znicza.

18

Żółta kartka dla jednego z przyjezdnych.

2

Szybko objęli prowadzenie miejscowi.

1

Ależ początek w wykonaniu gospodarzy! Żółta kartka dla jednego z zawodników Legionovii i rzut karny dla Znicza!