3:5
finał (1:2, 0:0, 2:3)
25.02.2020, 17:10 • Minsk Arena, Minsk
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
HK Dinamo Mińsk – Lokomotiw Jarosław
3:5
finał (1:2, 0:0, 2:3)
Składy i statystyki: 18. Pavlovič (Prince, Spooner), 46. Spooner (Gragnani), 53. Elliott (Spooner) – 6. Nakládal (J. Averin), 20. Kudrjavcev (Svitov), 42. Děnisenko (Tkačjov, S. Da Costa), 49. Daryin (Beljajev, Ivanov), 59. Iljenko (Nakládal, Svitov)
Kartki:
Spudłowany karny!:
HK Dinamo Mińsk:
M. Karnauchov (21. D. Taylor) – Děrjabin, Gragnani, Elliott, Denisov, Jevenko, Znacharenko, Jerjomenko, Morrow – Dadonov, Kitarov, Paré – Spooner, Pavlovič, Prince – Martynov, Anosov, Drozdov – Stefanovič, A. Kosticyn, Kovyršin.
Zmiany:
Trener:
Lokomotiw Jarosław:
Lazušin (Isajev) – Markov, Nakládal, Afanasjev, Kronwall, Sidorov, Savčenko, Kalinin – Pääjärvi, Lander, J. Averin – Tkačjov, Děnisenko, S. Da Costa – Iljenko, Svitov, Kudrjavcev – Daryin, Ivanov, Beljajev – Kraskovskij.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Gofman, Ovčinnikov – Maximovskij, Judin
Widownia: 6567
1. tercja | ||||
5:49 | JAR | 0:1 | Nakládal (J. Averin) | |
17:04 | MIN | 1:1 | Pavlovič (Prince, Spooner) | |
19:45 | JAR | 1:2 | Kudrjavcev (Svitov) | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
20:01 | MIN | -D. Taylor +M. Karnauchov (zmiana) | ||
23:02 | MIN | 2 | Drozdov, rzucenie na bandę | |
27:11 | JAR | 2 | Nakládal, nadmierna ostrość w grze | |
32:19 | MIN | 2 | Denisov, nadmierna ostrość w grze | |
JAR | 2 | Lander, nadmierna ostrość w grze | ||
39:05 | MIN | 2 | Znacharenko, rzucenie na bandę | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
41:05 | JAR | 1:3 | Děnisenko (Tkačjov, S. Da Costa) | |
45:34 | MIN | 2:3 | Spooner (Gragnani) | |
45:47 | MIN | 2 | Děrjabin, trzymanie | |
48:42 | JAR | 2:4 | Daryin (Beljajev, Ivanov) | |
52:26 | MIN | 3:4 | Elliott (Spooner) | |
53:27 | MIN | 2 | Spooner, uderzanie | |
58:48 | JAR | 3:5 | Iljenko (Nakládal, Svitov) | |
Finał |
Novosibirsk – Magnitogorsk 13:30 4:1
Czerepowiec – Soczi 17:00 3:2
Bars – Saławat 17:00 3:2
Niżny Nowogród – Helsinki 17:00 3:1
Din. Mińsk – Jarosław 17:10 3:5
Dyn. Moskwa – Czelabińsk • koniec po dogrywce 17:30 3:2
CSKA Moskwa – Sankt Petersburg 17:30 1:4
Omsk – Jekaterynburg 17:30 2:4
Podolsk – Sp. Moskwa 17:30 2:4
58:48
58:48 Arťom Iljenko (JAR) - 3:5
58:48
Strzelcem bramki ARŤOM ILJENKO. Asysta Jakub Nakládal, Alexandr Svitov.
52:26
52:26 Stefan Elliott (MIN) - 3:4
52:26
Strzelcem bramki STEFAN ELLIOTT. Asysta Ryan Spooner.
48:42
48:42 Alexandr Daryin (JAR) - 2:4
48:42
Strzelcem bramki ALEXANDR DARYIN. Asysta Michail Beljajev, Georgij Ivanov.
45:34
45:34 Ryan Spooner (MIN) - 2:3
45:34
Strzelcem bramki RYAN SPOONER. Asysta Marc-Andre Gragnani.
41:05
41:05 Grigorij Děnisenko (JAR) - 1:3
41:05
Strzelcem bramki GRIGORIJ DĚNISENKO. Asysta Vladimir A. Tkačjov, Stéphane Da Costa.
19:45
19:45 Pavel Kudrjavcev (JAR) - 1:2
19:45
Strzelcem bramki PAVEL KUDRJAVCEV. Asysta Alexandr Svitov.
17:04
17:04 Alexandr Pavlovič (MIN) - 1:1
17:04
Strzelcem bramki ALEXANDR PAVLOVIČ. Asysta Shane Prince, Ryan Spooner.
5:49
5:49 Jakub Nakládal (JAR) - 0:1
5:49
Strzelcem bramki JAKUB NAKLÁDAL. Asysta Jegor Averin.