Spotkania towarzyskie

Wisła Kraków – Dinamo Tbilisi

3:2

finał (0:0)

30.01.2020, 14:00 • Stadion Miejski im. Henryka Reymana, Kraków • Mecz towarzyski • Info o zminach stanu (Maria Wyrzykowska)

80

Zmiana w drużynie Wisła Kraków: z boiska schodzi Błaszczykowski, na boisku pojawia się Szot.

71

Bramkę z rzutu karnego zdobywa BŁASZCZYKOWSKI..

66

Bramkę z rzutu karnego zdobywa KAPANADZE..

60

Strzelcem bramki BUKSA.

57

Zmiana w drużynie Wisła Kraków: z boiska schodzi Brożek, na boisku pojawia się Buksa.

46

45

36

Groźne sytuacje w ostatnich minutach stwarzało Dynamo, jak na razie Wiśle dopisuje szczęście.

25

Po 25 minutach dalej 0-0 na tablicy wyników. Oba zespoły miały już swoje sytuacje, ale na razie dobrze grają bramkarze.

1

Wisła Kraków zagra w czwartek dwa ostatnie mecze kontrolne podczas zgrupowania w Turcji. O 14:00 zmierzy się z Dinamo Tbilisi, liderem gruzińskiej ekstraklasy. Grali oni także w kwalifikacjach do Ligi Europy, ale odpadli w trzeciej fazie po dwumeczu z Feyenoordem.
Witamy. Mecz rozpocznie się o 14:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

3:2

finał (0:0)

Gole: 60. Buksa, 71. Błaszczykowski (kar.), 90. Hebert – 66. Kapanadze (kar.), 86. Mekvabishvili

Wisła Kraków: Buchalik – Sadlok, Klemenz, Burliga, Hebert – Basha, Błaszczykowski, Żukow, Wojtkowski, Savicević – Brożek