5:0
finał (4:0, 1:0, 0:0)
30.01.2020, 17:00 • Arena 2000, Jaroslavl
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Lokomotiw Jarosław – Torpedo Niżny Nowogród
5:0
finał (4:0, 1:0, 0:0)
Składy i statystyki: 4. Čerepanov (J. Averin), 13. Polunin (Tkačjov, Markov), 14. Lander (S. Da Costa), 20. Polunin (Svitov, Rafikov), 25. Tkačjov (Polunin, S. Da Costa)
Kartki:
Spudłowany karny!:
Lokomotiw Jarosław:
Konovalov (Lazušin) – M. Osipov, Čerepanov, Savčenko, Markov, Nakládal, Rafikov, Kronwall (C), Misjul – Tkačjov, S. Da Costa, Polunin – Iljenko, Lander, Beljajev – Kajumov, Kovalenko, Alexejev – Svitov, J. Averin, Kraskovskij.
Zmiany:
Trener:
Torpedo Niżny Nowogród:
Tichomirov (21. Lindbäck) – Orlov, Barancev (C), Ch. Genoway, Zborovskij, Mišarin, Aljajev – D. Iljin, Šenfeld, Žafjarov – Shore, Bočarov, Belevič – Urakov, Szczechura, Verjajev – Šachvorostov, Gončaruk, Počivalov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Akuzovskij, Beljajev – Ivanov, Sazonov
Widownia: 6 562
1. tercja | ||||
03:21 | JAR | 1:0 | Čerepanov (J. Averin) | |
12:04 | JAR | 2:0 | Polunin (Tkačjov, Markov) | |
13:50 | JAR | 3:0 | Lander (S. Da Costa) | |
15:09 | JAR | 2 | Svitov, zahaczanie | |
19:50 | JAR | 4:0 | Polunin (Svitov, Rafikov) | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
20:01 | NNO | -Lindbäck +Tichomirov (zmiana) | ||
24:05 | JAR | 5:0 | Tkačjov (Polunin, S. Da Costa) | |
37:24 | JAR | 2+2 | Polunin, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
45:00 | NNO | 2 | Barancev, spowodowanie upadku przeciwnika | |
45:00 | NNO | 2 | Zborovskij, przeszkadzanie | |
56:08 | JAR | 2 | Svitov, spowodowanie upadku przeciwnika | |
Finał |
Barys – Niżniekamsk 14:30 2:1
Jekaterynburg – Din. Mińsk • koniec po dogrywce 15:00 6:5
Magnitogorsk – Helsinki • koniec po dogrywce 15:00 3:4
Czelabińsk – Kunlun 15:00 3:1
Jarosław – Niżny Nowogród 17:00 5:0
Dyn. Moskwa – Din. Ryga 17:30 5:2
Sankt Petersburg – Omsk • koniec po dogrywce 17:30 1:0
Soczi – Czerepowiec 17:30 3:0
56:08
45:00
45:00
37:24
15:09