2:0

finał (1:0)

28.01.2020, 14:00 • Mecz towarzyski • Info o zminach stanu (Mateusz Nyka)

Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i jednocześnie zapraszamy na pozostałe relacje na lajfach. Dobrego popołudnia! (15:51:39)

Spokojne i zasłużone zwycięstwo Śląska Wrocław nad FK Liepāja. Wrocławianie od samego początku pokazali, że to oni będą dyktować boiskowe warunki gry zdecydowanie częściej mając piłkę przy nogach. Przełożyło się to na dwa trafienia i czyste konto. Przeciwnicy co jakiś czas starali się odpowiedzieć, jednak na posterunku był bramkarz Śląska.

90

80

Po stracie drugiej bramki w końcu odważniej do przodu ruszyła FK Liepāja. Do końca dziesięć minut i zobaczymy czy uda im się zredukować nieco wynik.

67

Gol dla Śląska!

Potwierdzają swoją przewagę zawodnicy WKS-u! Po kolejnej ciekawej akcji tym razem na uderzenie zdecydował się PRZEMYSŁAW PŁACHETA i zaskoczył on golkipera łotewskiej ekipy! 2:0!

62

Ciągle przewagę mają zawodnicy Śląska, którzy długo budują swoje ataki. Rywale skupiają się tylko na obronie i bliżsi gola na pewno są Polacy.

46

Do przerwy minimalnie lepszy WKS, ale jest to zasłużone prowadzenie. Początek co prawda był wyrównany, jednak z upływem czasu lepsi byli wrocławianie. Są oni na dobrej drodze do zwycięstwa.

45

41

Udaje się w końcu zdobyć bramkę! Marković świetnie przedarł się prawym skrzydłem i idealnie wyłożył piłkę do nadbiegającego ROBERTA PICHA! Słowak z łatwością wpakował ją do siatki! 1:0!

40

Ciągle przeważa ekipa z Polski, jednak wyraźnie brakuje wykończenia i spokoju w najważniejszych momentach akcji. Zobaczymy czy dopną swego jeszcze przed przerwą.

21

Po dwudziestu minutach gry na tablicy świetlnej mamy bezbramkowy remis. Nieco lepiej wygląda Śląsk, ale oba zespoły miały po jednej dobrej okazji na gola.