2:1

finał (1:0)

27.01.2020, 14:00 • Belek, Turcja • Info o zminach stanu (Sebastian)

Strzały: 11:9. Rzuty rożne: 3:3. Spalone: 5:2. Faule: 9:17. (15:42:59)
Sparing zakończony równo po 90 minutach. Zadowoleni lubinianie, którzy zwyciężyli 2:1. Gola na początku pierwszej połowy strzelił Sasa Zivec, a krótko po przerwie Damjan Bohar. MFK Karvina odpowiedział na skuteczne ataki Miedziowych jednym golem.

90

85

Było niebezpiecznie, ale Konrad Forenc triumfował w pojedynku z przeciwnikiem. Coraz więcej zmienników po stronie Zagłębia, ale nie pozwalają odebrać drużynie prowadzenie.

81

Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Tosik, na boisku pojawia się Soszyński.

75

Pozostał kwadrans do ostatniego gwizdka i przeciwnicy przedstawiciela PKO Ekstraklasy mobilizują się do ataku.

70

Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Tajti, na boisku pojawia się Pakulski.

70

Niewykorzystana szansa na odzyskanie dwubramkowego prowadzenia z rzutu wolnego. Po strzale Filipa Starzyńskiego interweniował bramkarz czeskiego zespołu. KGHM Zagłębie Lubin wróciło do defensywy.

63

Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Guldan, na boisku pojawia się Balić.

61

61. Marek Hanousek (KAR) - 2:1

61

Gol dla MFK Karviná!
Strzelcem bramki MAREK HANOUSEK.

Zakotłowało się w polu karnym lubinian po ataku indywidualnym zawodnika MFK Karvina. Miedziowym nie udało się uporządkować na czas, a Marek Hanousek oddał uderzenie z centralnej części pola karnego. Trafienie kontaktowe!

53

Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Czerwiński, na boisku pojawia się Chodyna.

53

Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Zivec, na boisku pojawia się Szysz.

49

49. Damian Bohar (ZAG) - 2:0

49

Gol dla Zagłębia!
Strzelcem bramki DAMJAN BOHAR.

Bardzo dobre podanie otwierające z linii obrony. Piłka przelobowała obrońców MFK Karvina i choć Damjan Bohar miał nieznaczne problemy z jej opanowaniem, to ułożył ją sobie do strzału na 2:0. Przed Słoweńcem był jedynie bramkarz, który nie zatrzymał futbolówki.

46

Według statystyk przygotowanych przez klub z Lubina jego piłkarze oddali osiem strzałów, a rywale pięć.
KGHM Zagłębie Lubin zeszło na przerwę z minimalnym prowadzeniem. To efekt ładnej akcji bramkowej zakończonej strzałem z powietrza przez Sasę Zivca. Po obu stronach były inne sytuacje podbramkowe, wykazali się golkiperzy obu klubów, więc może być jeszcze interesująco.

45

45

45. Skuteczna obrona Konrada Forenca.

45

Uderzenie lewą nogą zza pola karnego. Po technicznej próbie piłka szybowała w kierunku narożnika bramki Zagłębia, ale w widowiskowy sposób powstrzymał ją Konrad Forenc.

40

Ostatnie szanse na poprawienie rezultatu w pierwszej połowie. KGHM Zagłębie Lubin rewelacyjnie rozpoczęło sparing, ale jeszcze nie ma bezpiecznej zaliczki.

38

Bartosz Kopacz napomniany żółtą kartką za najaktywniejszy udział w przepychance po faulu.

30

Minął drugi kwadrans konfrontacji i utrzymuje się minimalna zaliczka KGHM Zagłębia Lubin. Jego ostatnia akcja zakończyła się niecelnym uderzeniem z dystansu.

15

MFK Karvina ruszył do przodu po wyrównanie, ale ataki piłkarzy z Czech są powstrzymywane przez Miedziowych.

6

6. Saša Živec (ZAG) - 1:0

6

Strzelcem bramki SASA ZIVEC.

Zagłębie wcześnie mogło gratulować sobie pierwszego gola. Sasa Zivec podsumował efektowną akcję dwójkową uderzeniem z powietrza na 1:0.

1

KGHM Zagłębie Lubin zmierzy się z MFK Karvina w swoim czwartym sparingu w okresie przygotowań. Miedziowi dotychczas raz zwyciężyli i ponieśli dwie porażki. Początek meczu w poniedziałek o godzinie 14.
Witamy. Mecz rozpocznie się o 14:00 i będziemy informować o zmianach stanu..