4:3
finał (1:1, 2:1, 1:1)
21.01.2020, 17:10 • Minsk Arena, Minsk
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
HK Dinamo Mińsk – HK Spartak Moskwa
4:3
finał (1:1, 2:1, 1:1)
Składy i statystyki: 6. Martynov (Spooner, Morrow), 31. Prince (Gragnani, Spooner), 37. Dadonov (Drozdov, Znacharenko), 42. Kitarov – 16. Zubov (I. Višněvskij, Fjodorov), 21. R. Hanzl (Fjodorov, Nikoncev), 53. Daugavinš (Fjodorov, Zubov)
Kartki:
Spudłowany karny!:
HK Dinamo Mińsk:
Tolopilo (48. D. Taylor) – Gotovec, Morrow, Dostanko, Znacharenko, Jerjomenko, Gragnani, Denisov – Pavlovič, Dadonov, Kitarov – Martynov, Spooner, Prince – Paré, Pavlenko, Greckij – Děmkov, Stefanovič, A. Kosticyn – Drozdov.
Zmiany:
Trener:
HK Spartak Moskwa:
J. Hudáček (42. Bespalov) – I. Višněvskij, Viklund, D. Višněvskij, Kutějkin, Gončarov, D. Musin, Trišin – Nikoncev, R. Hanzl, Fjodorov – Karsums, Daugavinš, Zubov – Cyplakov, Juňkov, Chochlačov – Arkalov, A. Galimov, Kokarev.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Viktor Birin, Pavel Ovčinnikov – Alexander Sadovnikov, Dmitrij Šišlo
Widownia:
1. tercja | ||||
05:31 | MIN | 1:0 | Martynov (Spooner, Morrow) | |
06:31 | MIN | 2 | Dostanko, zahaczanie | |
14:06 | MIN | 2 | Martynov, trzymanie | |
15:07 | SPM | 1:1 | Zubov (I. Višněvskij, Fjodorov) | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
20:18 | SPM | 1:2 | R. Hanzl (Fjodorov, Nikoncev) | |
30:07 | SPM | 2 | Kokarev, zahaczanie | |
30:29 | MIN | 2:2 | Prince (Gragnani, Spooner) | |
36:40 | MIN | 3:2 | Dadonov (Drozdov, Znacharenko) | |
36:40 | SPM | 2 HL | kara za Chochlačov | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
41:06 | MIN | 2 | Dostanko, zahaczanie | |
41:59 | MIN | 4:2 | Kitarov | |
41:59 | SPM | -Bespalov +J. Hudáček (zmiana) | ||
47:33 | MIN | -D. Taylor +Tolopilo (zmiana) | ||
52:17 | MIN | 2 | Paré, trzymanie | |
52:54 | SPM | 4:3 | Daugavinš (Fjodorov, Zubov) | |
53:23 | MIN | 2 | Prince, opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska | |
Finał |
Kunlun – Chabarowsk 12:30 4:2
Novosibirsk – Czelabińsk 13:30 5:2
Saławat – Władywostok 15:00 2:0
Niżniekamsk – Jekaterynburg • koniec po rz. karnych (0:2) 17:00 1:2
Niżny Nowogród – Jarosław 17:00 3:1
Din. Mińsk – Sp. Moskwa 17:10 4:3
CSKA Moskwa – Sankt Petersburg 17:30 3:2
Helsinki – Barys 17:30 1:5
Podolsk – Omsk • koniec po rz. karnych (2:3) 17:30 1:2
Dyn. Moskwa – Bars 17:45 0:2
Din. Ryga – Soczi • koniec po dogrywce 18:30 1:2
53:23
52:17
41:06
36:40
30:07
14:06
06:31