2:0
finał (0:0, 2:0, 0:0)
21.01.2020, 15:00 • Ufa Arena, Ufa
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Saławat Jułajew Ufa – Admirał Władywostok
2:0
finał (0:0, 2:0, 0:0)
Składy i statystyki: 29. Kugryšev, 37. Sošnikov (Hartikainen, Omark)
Kartki:
Spudłowany karny!:
Saławat Jułajew Ufa:
Metsola (Karejev) – A. Semjonov, Larsen, Koledov, Arzamascev, Lisovec, Ar. Sergejev, Muchamadullin – Hartikainen, Burmistrov (A), Omark (C) – Krikunov, Manninen, Sošnikov (A) – V. Žarkov, Kadějkin, Kugryšev – M. Majorov, Kartajev, Chochrjakov – Baškirov.
Zmiany:
Trener:
Admirał Władywostok:
Krasotkin (Truškov) – Almqvist, A. Osipov (A), Kozlovskij, Miščenko, Bobrjašov, Ugolnikov, Davydov – Bakoš, Ljungh, Vicharev – Korosteljov, J. Petrov, V. Butuzov – K. Voronin, Glazačev (C), Mereskin (A) – Lisin, V. Strelcov, A. Strelcov – Drobin.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Naumov, Gusev – Antonov, Šadrin
Widownia:
1. tercja | ||||
18:03 | UFA | 2 | Arzamascev, uderzanie | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
22:50 | VLD | 2 | Lisin, opóźnianie gry / poruszona bramka | |
28:03 | UFA | 1:0 | Kugryšev | |
28:42 | VLD | 2 | A. Osipov, atak kijem trzymanym oburącz | |
33:50 | VLD | 2 | Almqvist, trzymanie kija | |
36:01 | UFA | 2:0 | Sošnikov (Hartikainen, Omark) | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
57:42 | UFA | 2 | V. Žarkov, atak łokciem | |
Finał |
Kunlun – Chabarowsk 12:30 4:2
Novosibirsk – Czelabińsk 13:30 5:2
Saławat – Władywostok 15:00 2:0
Niżniekamsk – Jekaterynburg • koniec po rz. karnych (0:2) 17:00 1:2
Niżny Nowogród – Jarosław 17:00 3:1
Din. Mińsk – Sp. Moskwa 17:10 4:3
CSKA Moskwa – Sankt Petersburg 17:30 3:2
Helsinki – Barys 17:30 1:5
Podolsk – Omsk • koniec po rz. karnych (2:3) 17:30 1:2
Dyn. Moskwa – Bars 17:45 0:2
Din. Ryga – Soczi • koniec po dogrywce 18:30 1:2
36:01
36:01 Nikita Sošnikov (UFA) - 2:0
36:01
Strzelcem bramki NIKITA SOŠNIKOV. Asysta Teemu Hartikainen, Linus Omark.
28:03
28:03 Dmitrij Kugryšev (UFA) - 1:0
28:03
Strzelcem bramki DMITRIJ KUGRYŠEV.