4:2
finał (1:1, 2:0, 1:1)
21.01.2020, 12:30 • Sportoviště univerziády Šen-čen
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Red Star Kunlun – Amur Chabarowsk
4:2
finał (1:1, 2:0, 1:1)
Składy i statystyki: 15. Shinkaruk (Yip, T. Murphy), 31. Brulé (Yip, Shinkaruk), 36. Magee (Šustr), 41. Chelios (Shinkaruk, Yip) – 10. H. Zohorna (Rasskazov, Korjagin), 60. Turbin (Golubev, Ruděnkov)
Kartki:
Spudłowany karny!:
Red Star Kunlun:
Hrubec (J. Smith) – Sproul, T. Murphy, Chelios, Bartley, Šustr (A), D. Osipov – Brulé (A), Cracknell (C), Yip – Foo, Lockhart, Wong – Smith-Pelly, Kane, Shinkaruk – Magee, Werek, Hunt.
Zmiany:
Trener:
Amur Chabarowsk:
Alikin (Jevgrafov) – Vitásek, Jordán (C), V. Vasiljev, Turbin, Ignatovič, Korjagin, Alexandrov – H. Zohorna, Rasskazov, Fajzullin – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin (A), Gorškov – Ruděnkov (A), Golubev, A. Lazarev – Kacuba, A. Kuzněcov, Železkov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Kulakov, Sidorenko – Kučava, Černyšov
Widownia:
1. tercja | ||||
08:21 | KUN | 20 OK | Smith-Pelly, obraza sędziego | |
09:11 | CHA | 0:1 | H. Zohorna (Rasskazov, Korjagin) | |
14:19 | CHA | 2 | Vitásek, spowodowanie upadku przeciwnika | |
14:37 | KUN | 1:1 | Shinkaruk (Yip, T. Murphy) | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
30:30 | CHA | 2 | Vitásek, trzymanie | |
30:59 | KUN | 2:1 | Brulé (Yip, Shinkaruk) | |
32:45 | KUN | 2 | Kane, gra złamanym kijem | |
35:53 | KUN | 3:1 | Magee (Šustr) | |
38:06 | KUN | 2 | Hunt, uderzanie | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
40:43 | KUN | 4:1 | Chelios (Shinkaruk, Yip) | |
58:15 | KUN | 2 HL | nadmierna ilość zawodników na lodzie, kara za Brulé | |
KUN | 2 | Sproul, zahaczanie | ||
59:01 | CHA | 4:2 | Turbin (Golubev, Ruděnkov) | |
Finał |
Kunlun – Chabarowsk 12:30 4:2
Novosibirsk – Czelabińsk 13:30 5:2
Saławat – Władywostok 15:00 2:0
Niżniekamsk – Jekaterynburg • koniec po rz. karnych (0:2) 17:00 1:2
Niżny Nowogród – Jarosław 17:00 3:1
Din. Mińsk – Sp. Moskwa 17:10 4:3
CSKA Moskwa – Sankt Petersburg 17:30 3:2
Helsinki – Barys 17:30 1:5
Podolsk – Omsk • koniec po rz. karnych (2:3) 17:30 1:2
Dyn. Moskwa – Bars 17:45 0:2
Din. Ryga – Soczi • koniec po dogrywce 18:30 1:2
59:01
59:01 Pavel Turbin (CHA) - 4:2
59:01
Strzelcem bramki PAVEL TURBIN. Asysta Denis Golubev, Igor Ruděnkov.
58:15
Kara dla Red Star Kunlun (Ryan Sproul – 2 min., zahaczanie).
40:43
40:43 Jake Chelios (KUN) - 4:1
40:43
38:06
35:53
35:53 Brandon Magee (KUN) - 3:1
35:53
32:45
30:59
30:59 Gilbert Brulé (KUN) - 2:1
30:59
30:30
14:37
14:37 Hunter Shinkaruk (KUN) - 1:1
14:37
14:19
09:11
09:11 Hynek Zohorna (CHA) - 0:1
09:11
Strzelcem bramki HYNEK ZOHORNA. Asysta Kirill Rasskazov, Gleb Korjagin.
08:21