Fortuna Puchar Polski

Miedź Legnica – Stomil Olsztyn

1:1

koniec po rz. karnych (4:3) (0:0)

05.12.2019, 17:45 • Stadion im. Orła Białego, Legnica • 1/8 finału • Radosław Radczak

Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na naszej stronie! (20:41:25)
Statystyki:

Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
Strzały na bramkę: 9:16.
Strzały niecelne: 7:6.
Rzuty rożne: 5:9.
Spalone: 2:2.
Koniec! Miedź Legnica po rzutach karnych pokonali Stomil Olsztyn! Pierwsza połowa była dość wyrównana, z lekką przewagą Miedzi, w drugiej połowie dominowali olsztynianie, ale w doliczonym czasie stracili bramkę, dogrywka była dość wyrównana, ale w rzutach karnych lepsi byli legniczanie i to oni zagrają w ćwierćfinale Pucharu Polski! Bohaterem spotkania zdecydowanie został Łukasz Załuska, który popisał się kilkoma fantastycznymi interwencjami, w trakcie spotkania, a do tego jeszcze obronił jeszcze jeden rzut karnym w konkursie!

6. serie 4:3

Waldemar GANCARCZYK nie trafia. Fatalne wykonanie rzutu karnego, piłka poszybowała obok spojenia słupka z poprzeczką!

Paweł ZIELIŃSKI trafia.

5. serie 3:3

Artur SIEMASZKO trafia.

5. serie 3:2

Grzegorz BARTCZAK nie trafia. Bardzo źle wykonany rzut karny i dobrze broni Michał Leszczyński!