Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin

3:2

finał (0:2)

04.12.2019, 17:45 • Stadion Energa, Gdańsk • 1/8 finału • Jarek

Zwariowany mecz w Gdańsku dobiegł końca! Po pierwszych minutach drugiej połowy chyba nikt nie spodziewał się, że Lechia zdoła odwrócić losy tego pojedynku, ale jednak. Gdańszczanie pokonali Zagłębie 3:2 i wywalczyli awans do ćwierćfinału Totolotek Pucharu Polski. Dziękuję za uwagę! (19:43:43)

90+5

90+4

Piłka meczowa! Strzał Szysza z kilkunastu metrów, ale ofiarnie zablokował to jeden z rywali!

90+2

Płaskie uderzenie Bohara zza pola karnego, ale bez najmniejszych kłopotów interweniował Alomerović.

90+1

Przechwycili piłkę gdańszczanie i teraz przetrzymują ją na połowie rywali.

90

O cztery minuty przedłużony został ten mecz!

89

Faulowany Starzyński na lewym skrzydle. Szybko chcieli wznowić grę przyjezdni, co skończyło się łatwą utratą futbolówki.

87

Zmiana w drużynie Lechia Gdańsk: z boiska schodzi Haraslin, na boisku pojawia się Arak.

86

Żółta kartka jest anulowana i Żivec ogląda czerwoną! Zagłębie będzie kończyć mecz w dziesiątkę.

85

Faul Żivca w polu karnym rywali i trzeci zawodnik Zagłębia został upomniany żółtą kartką.

84

Alomerović od bramki po zupełnie nieudanym uderzeniu Szysza z większej odległości.

83

Zbyt mocno dośrodkowywał Oko, ale zdołał utrzymać piłkę w boisku Czerwiński.

81

Niespełna dziesięć minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Zobaczymy, czy Miedziowi powalczą jeszcze o wyrównanie.

79

Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Białek, na boisku pojawia się Sirk.

78

Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Poręba, na boisku pojawia się Szysz.

78

Ostry faul Starzyńskiego na własnej połowie boiska i arbiter ukarał zawodnika Zagłębia żółtą kartką.

76

Zmiana w drużynie Lechia Gdańsk: z boiska schodzi Peszko, na boisku pojawia się Wolski.