03.11.2019, 13:00 • Stadion w Legnicy, ul. Hetmańska 2 • Dominik Czerenda

Dziękuje za śledzenie relacji. Żegna się Dominik Czerenda. (14:52:14)

90+4

85

Świetna wymiana podań zawodników gospodarzy, zakończona uderzeniem do bramki Bruna, lecz sędzia pokazuje pozycję spaloną!

80

Szymon Sobkowiak z 20 metrów nad bramką gości.

77

Żółtą kartkę za faul otrzymuje Andrzej Korytek (Foto-Higiena Gać).

75

Bruno w sytuacji sam na sam z Marcinem Gąsiorowskim, jego strzał kapitalnie obronił golkiper przyjezdnych!

74

Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Bartkowiak, na boisku pojawia się Przybylski.

74

Zmiana w drużynie Miedź II Legnica: z boiska schodzi Czerniecki, na boisku pojawia się Samek.

71

Szymon Sobkowiak zza pola karnego znacznie obok bramki.

68

Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Jarczak, na boisku pojawia się Tylki.

64

Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Tarnov, na boisku pojawia się Kubacki.

60

Żółtą kartkę za krytykę orzeczeń sędziego otrzymuje Michał Bartkowiak (Foto-Higiena Gać).

58

Żółtą kartkę za faul otrzymuje Wiktor Nahrebecki (Foto-Higiena Gać).

57

Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Gałaszewski, na boisku pojawia się Orzechowski.

51

Gol dla Miedzi!
Strzelcem bramki BRUNO.
Podanie z lewej strony w pole karne, gdzie BRUNO z pierwszej piłki uderzył po ziemi do bramki obok interweniującego Marcina Gąsiorowskiego.

46

Po pierwszej połowie Miedź II Legnica przegrywa z Foto-Higieną Gać – 0:1, po bramce Iegora Tarnova. Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut!