Fortuna 1 Liga

GKS Jastrzębie – Wigry Suwałki

1:0

finał (1:0)

22.10.2019, 18:00 • Stadion Miejski MOSiR, Jastrzębie • 13. kolejka • Info o zminach stanu (Mateusz Nyka)

PZBuk: 1.68 3.55 4.65

Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas ijednocześnie zapraszamy na pozostałe relacje na lajfach. Dobrego wieczoru! (19:57:36)

Jastrzębianie zdołali dociągnąć korzystny wynik jeszcze z pierwszej połowy do samego końca i tym samym zgarniają cenne trzy punkty na własnym stadionie. Optycznie to właśnie GKS miał nieznaczną przewagę, chociaż Wigry przy odrobinie szczęścia mogły wywieźć jedno "oczko".

90+4

89

Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Mróz, pojawia się na nim Żak.

87

Do końca już tylko kilka minut plus to co doliczy sędzia. Suwałczanie starają się naciskać na gospodarzy, ale ci wyglądają na razie solidnie w defensywie.

82

Żółtą kartkę otrzymuje Sołdecki (Wigry Suwałki).

81

Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Jadach, pojawia się na nim Szymura.

80

Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Aftyka, pojawia się na nim Diallo.
Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Sabiłło, pojawia się na nim Furst.

75

Żółtą kartkę otrzymuje Wróbel (GKS 1962 Jastrzębie).

71

Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Szczęch, pojawia się na nim Adamek.

70

Żółtą kartkę otrzymuje Huertas (Wigry Suwałki).

67

Jak na razie w drugiej części niewiele się dzieje. Wigry nie potrafią przedostać się w pole karne przeciwników, a ci z kolei nie spieszą się z kolejnymi atakami.

65

Żółtą kartkę otrzymuje Bojdys (GKS 1962 Jastrzębie).

57

Żółtą kartkę otrzymuje Mróz (GKS 1962 Jastrzębie).

49

Żółtą kartkę otrzymuje Aftyka (Wigry Suwałki).

46

Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Łapiński, pojawia się na nim Żebrakowski.

46

Pierwsza połowa nie porwała nas na kolana, choć całe szczęście doczekaliśmy się gola. Pomimo dobrego początku w wykonaniu suwałczan z minuty na minutę dawali się coraz bardziej zepchnąć do defensywy. Zemściło się to bowiem to GKS wyszedł na prowadzenie i nie oddał go do końca pierwszej części.