7:1
finał (3:1)
10.09.2019, 16:00 • Trening centar Petar Miloševski, Skopje, Severní Makedonie • Grupa 6.
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Macedonia Północna – Wyspy Owcze
7:1
finał (3:1)
Gole: 26. Mitrovski, 32. Čurlinov, 45+2. Mitrovski, 59. Daci, 62. Ličina, 85. Mitrovski, 88. Čurlinov – 19. Andreasen (kar.)
Kartki: 83. Mitrovski (MAK) – 52. D. Petersen (FAO), 61. Andreasen (FAO), 83. Jacobsen (FAO)
Spudłowany karny!:
Strzały celne: 10:1. Strzały niecelne: 4:0. Rzuty rożne: 3:3. Spalone: 2:0. Foule: 12:11.
Macedonia Północna:
Jankov – Antovski (46. Jovanov), Ličina, Rufati, Todoroski (69. Trapanovski) – Mitrovski, Atanasov (69. Tošeski), Zdravkovski (C) – Daci (69. Abaz), Ristovski (83. Krstovski), Čurlinov
Zmiany: Božinoski – Jovanov, Trapanovski, Serafimov, Tošeski, Ačkovski, Krstovski, Abaz, Ljuma
Trener:
Wyspy Owcze:
Zachariasen – Olsen, B. Petersen (C), Niclasen (90+2. Henriksen), Johansen – Andreasen (87. H. Samuelsen) – P. Petersen (68. Radosavlevic), Mikkelsen, J. Samuelsen (68. Jacobsen), Giessing – Agnarsson (68. Knudsen)
Zmiany: Eyðsteinsson – Henriksen, Nielsen, Jacobsen, Radosavlevic, Kundsen, H. Samuelsen
Trener:
Sędziowie: Barcelo – Parody (oba GIB), Gordillo (ESP)
Widownia:
Kazachstan – Izrael 15:00 1:2
Macedonia Płn. – Wyspy Owcze 16:00 7:1
Grecja – Litwa 16:30 1:0
Ukraina – Malta 17:30 4:0
Polska – Estonia 18:00 4:0
Finlandia – Irlandia Północna 18:00 1:1
Szwecja – Irlandia 18:30 1:3
Włochy – Luksemburg 18:30 5:0
Azerbejdżan – Gruzja 18:30 0:3
Liechtenstein – Szwajcaria 18:30 0:5
Dania – Rumunia 18:30 2:1
Serbia – Łotwa 19:00 1:1
Białoruś – Portugalia 19:00 0:2
Holandia – Cypr 19:00 5:1
Bułgaria – Rosja 19:30 0:0
Hiszpania – Czarnogóra 19:45 2:0
Chorwacja – Szkocja 20:00 1:2
Walia – Niemcy 20:00 1:5
Belgia – Bośnia i Herc. 20:00 0:0
90+2
88
88. Darko Čurlinov (MAK) - 7:1
88
Strzelcem bramki DARKO ČURLINOV.
87
85
85. Dimitar Mitrovski (MAK) - 6:1
85
Strzelcem bramki DIMITAR MITROVSKI.
83
83
83
69
69
69
68
68
68
62
62. Jesmin Ličina (MAK) - 5:1
62
Strzelcem bramki JESMIN LIČINA.
61
59
59. Erdon Daci (MAK) - 4:1
59
Strzelcem bramki ERDON DACI.
52
46
45+2
45+2. Dimitar Mitrovski (MAK) - 3:1
45+2
Strzelcem bramki DIMITAR MITROVSKI.
32
Strzelcem bramki DARKO ČURLINOV.
26
26. Dimitar Mitrovski (MAK) - 1:1
26
Strzelcem bramki DIMITAR MITROVSKI.
19
19. Jakup Andreasen (FAO) - 0:1
19
Bramkę z rzutu karnego zdobywa JAKUP ANDREASEN..